Fantasy šperky

Náušnice Magický strom, stříbro Ag 925

Náušnice Magický strom, stříbro Ag 925

Kód: OB-HT-TER060 Na objednávku
Magický strom je motiv symbolizující životadárnou a neustále se obnovující sílu Přírody.Nádherné náušnice ze stříbra 925 budou skvělým dárkem pro každou mysticky zaměřenou ženu.
Poslední kusy na skladě!
1.201 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náušnice Magický strom, stříbro Ag 925

Nádherné náušnice ze stříbra Ag 925/1000 budou skvělým dárkem pro každou mysticky zaměřenou ženu. Magický strom je motiv symbolizující životadárnou a neustále se obnovující sílu Přírody. Poukazuje na cykličnost času, na proměnlivost jevů v přírodě a ve všem hmotném.Tajemství rovnováhy leží v přírodě. Pučení - rozkvět - plody - odevzdání a spánek. Fáze zimního spánku je fáze Jin. Zima není obdobím růstu, plození a sklízení. Zima je obdobím odpočinku, zvnitřnění, nabírání sil (fyzických i duševních), fází, v níž se rodí nový záměr. Jinová část roku je především obdobím regenerace a skutečného vnitřního růstu. Člověk, narozdíl od ostatních tvorů v přírodě, se od přírody poněkud odchýlil, namísto odpočinku ignoruje potřebu regenerace sil a funguje tak, jako by žádná jinová fáze neexistovala. Odměnou je mu únava, nevalná nálada a snížená imunita. Člověk je pak oslaben a přichází nemoc, která ho nakonec donutí k odpočinku. Pochopením přírodních zákonů tomu však lze velmi snadno předejít.

Je třeba si uvědomit, že nelze být stále v rozkvětu, stále jen tvořit a plodit, bez nároku na odpočinek. Období útlumu a odpočinku se nám často jeví jako pasivita. Tato pasivita je však pouhým zdáním, pod povrchem zdánlivě nehybných věcí se toho totiž děje velmi mnoho - skutečná regenerace sil a zvnitřnění, které tolik potřebujeme. Bez fáze spánku, odpočinku - by nikdy nemohlo nastat jaro. Poznáme-li tento přírodní zákon, a dopřejeme-li svému tělu, mysli a duši odpočinek, který potřebuje k regeneraci sil, můžeme se těšit dobrému zdraví, naše odpočatá mysl navíc bude fungovat mnohem efektivněji. 

Stříbrné náušnice pochází z dílny uznávaného šperkařského mistra - Petera Stonea. Chcete-li se o něm dozvědět více, přečtěte si o něm článek Peter Stone.

Materiál
stříbro Ag 925/1000

Celková délka náušnic
3,1 cm

Upozornění
Vzhledem k vyšší ceně tohoto produktu jej nedržíme skladem a prodáváme jej na objednávku. Zakoupíte-li tento produkt, objednáme jej pro vás u dodavatele. Jakmile zboží z velkoobchodu obdržíme, doručíme je vám. O předpokládané dodací lhůtě a termínu doručení budete informováni.Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky