Podívejte se do kategorie Andělé

Náušnice Magický strom, stříbro Ag 925

Náušnice Magický strom, stříbro Ag 925

Kód: OB-HT-TER060 Na objednávku
Magický strom je motiv symbolizující životadárnou a neustále se obnovující sílu Přírody.Nádherné náušnice ze stříbra 925 budou skvělým dárkem pro každou mysticky zaměřenou ženu.
Připraveno k odeslání
1.201 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náušnice Magický strom, stříbro Ag 925

Nádherné náušnice ze stříbra Ag 925/1000 budou skvělým dárkem pro každou mysticky zaměřenou ženu. Magický strom je motiv symbolizující životadárnou a neustále se obnovující sílu Přírody. Poukazuje na cykličnost času, na proměnlivost jevů v přírodě a ve všem hmotném.Tajemství rovnováhy leží v přírodě. Pučení - rozkvět - plody - odevzdání a spánek. Fáze zimního spánku je fáze Jin. Zima není obdobím růstu, plození a sklízení. Zima je obdobím odpočinku, zvnitřnění, nabírání sil (fyzických i duševních), fází, v níž se rodí nový záměr. Jinová část roku je především obdobím regenerace a skutečného vnitřního růstu. Člověk, narozdíl od ostatních tvorů v přírodě, se od přírody poněkud odchýlil, namísto odpočinku ignoruje potřebu regenerace sil a funguje tak, jako by žádná jinová fáze neexistovala. Odměnou je mu únava, nevalná nálada a snížená imunita. Člověk je pak oslaben a přichází nemoc, která ho nakonec donutí k odpočinku. Pochopením přírodních zákonů tomu však lze velmi snadno předejít.

Je třeba si uvědomit, že nelze být stále v rozkvětu, stále jen tvořit a plodit, bez nároku na odpočinek. Období útlumu a odpočinku se nám často jeví jako pasivita. Tato pasivita je však pouhým zdáním, pod povrchem zdánlivě nehybných věcí se toho totiž děje velmi mnoho - skutečná regenerace sil a zvnitřnění, které tolik potřebujeme. Bez fáze spánku, odpočinku - by nikdy nemohlo nastat jaro. Poznáme-li tento přírodní zákon, a dopřejeme-li svému tělu, mysli a duši odpočinek, který potřebuje k regeneraci sil, můžeme se těšit dobrému zdraví, naše odpočatá mysl navíc bude fungovat mnohem efektivněji. 

Stříbrné náušnice pochází z dílny uznávaného šperkařského mistra - Petera Stonea. Chcete-li se o něm dozvědět více, přečtěte si o něm článek Peter Stone.

Materiál
stříbro Ag 925/1000

Celková délka náušnic
3,1 cm

Upozornění
Vzhledem k vyšší ceně tohoto produktu jej nedržíme skladem a prodáváme jej na objednávku. Zakoupíte-li tento produkt, objednáme jej pro vás u dodavatele. Jakmile zboží z velkoobchodu obdržíme, doručíme je vám. O předpokládané dodací lhůtě a termínu doručení budete informováni.Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky