Fantasy šperky

Náušnice iolit kosočtverec, stříbro Ag 925  - 1
Náušnice iolit kosočtverec, stříbro Ag 925  - 2
Náušnice iolit kosočtverec, stříbro Ag 925 - 1/2Náušnice iolit kosočtverec, stříbro Ag 925 - 2/2

Náušnice iolit kosočtverec, stříbro Ag 925

Kód: BL-1855
Šamanské cesty, astrální cestování, vize, intuice, třetí oko, zvyšování magických sil - to vše spadá do kompetence magického čarodějného kamene, jemuž se říká Kámen čarodějnic - iolitu.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
457 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náušnice iolit kosočtverec, stříbro Ag 925

Iolit je čarodějný kámen, který podporuje vyvolávání vizí, astrální cestování, vhledy, intuitivní schopnosti a přitom zabraňuje migrénám a údajně i napomáhá v boji s nadváhou. Koho by nezaujal? Zajímavé stříbrné náušnice s broušenými iolity jsou vhodné pro všechny ženy a dívky, tíhnoucím k magii a rituálům, zasvěceným Bohyním.

Materiál
Stříbro Ag 925/1000, polodrahokam iolit

Délka x šířka polodrahokamu
0,7 x 0,7 cm

Náušnice dodáváme v dárkové krabičce.

Iolit - "kámen čarodějnic"
Iolit (někdy také cordierit) je zvláštní, tajemně modro fialový kámen. Některé iolity jsou téměř černé (jejich modré zbarvení je patrné pod určitým úhlem světla), některé jsou průhledně světlé se zajímavými blyštivými zrníčky uvnitř kamene. Iolit (cordierit) je pradávným kamenem čarodějnic a mágů. Hned na první pohled zaujme všechny, kdož se zabývají šamanismem a magií, nebo k ní aspoň tíhnou. Tento polodrahokam je nerozlučně spjat s magickými silami, šamanskými a magickými rituály, astrálním cestováním, vizemi, intuicí a schopnostmi vhledu. Iolit především pracuje s třetím okem, čakrou zvanou Ájna. Tuto čakru harmonizuje a otevírá (pozor však - tato čakra pracuje jen tehdy správně, pokud jsou všechny ostatní čakry pod ní také otevřeny). Iolit podporuje vyvolávání vizí a představ a učí, jak s nimi pracovat, napojuje člověka na jeho vnitřní moudrost. Podle legendy byl iolit zasvěcen vikingské bohyni moře - Ran, mořeplavci jej používali pro přesnou navigaci. V dávných dobách se iolit používal při různých rituálech a obřadech, které byly zasvěceny ženské síle, Bohyním.

Iolit - být sám sebou
V citové rovině pomáhá iolit pochopit příčiny různých návyků a vzorců chování, uložených v podvědomí. Pochopení omezujících myšlenkových vzorců a přesvědčení, která nám škodí, je prvním krokem ke změně. Iolit tak nějak pomáhá pochopit sama sebe, důvody, proč se chováme zrovna tak - a ne jinak. Iolit pomáhá nalézt svoji podstatu, identitu, místo ve světě a poslání, kvůli němuž jsme na tuto zem přišli. Současně pomáhá oprostit se od očekávání druhých a být sám sebou, vyjadřovat sama sebe, jít za svým cílem. Pokud člověk dokáže stát sám za sebou, nemůže být nikým využit, není na nikom závislý, jeho pocit štěstí vychází z vnitřního pochopení a ne z vnějších okolností - které jsou proměnlivé a pomíjivé. Tímto způsobem člověk získává stabilitu ve vztazích, není na nich závislý, a ačkoliv žije ve společenství (rodině), kterou miluje a pro kterou udělá vše, stále má na paměti nutnost jít po své cestě a naplnit své záměry a cíle. Nelze být pokaždé k dispozici všem a sebe sama odsouvat do pozadí - na jindy, na někdy. Jen si představte - co když žádné zítra nebude? Není problém být zároveň dobrou matkou, partnerkou i čarodějkou. Není problém být zároveň dobrým otcem, partnerem a čarodějem či šamanem. Iolit zkrátka pomáhá nalézt rovnováhu mezi zodpovědností k druhým a zodpovědností k sobě samému.

Iolit a léčení
Iolit je polodrahokam, kterého uvítají všichni, kdož trpí migrénami či bolestmi hlavy. Iolit je také často používán v boji s nadváhou, jelikož jeho vibrace napomáhají detoxikaci, regeneraci jater a snížení zásob tuku v těle. Kámen pomáhá při horečkách (údajně i při malárii), zmírňuje následky požívání alkoholu, prospívá činnosti hypofýzy, dýchacímu systému, zlepšuje funkci mozku, ničí bakterie a napomáhá regulovat metabolismus v těle. 

Iolit - čištění a nabíjení kamene
Polodrahokam se čistí pod proudem vody, nabíjí se na slunečním nebo měsíčním světle, případně na drúze křišťálu. V případě těchto stříbrných náušnic omývejte kámen jen lehce, hned vysušte.Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování. 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Set z perleti - Květ života Set z perleti - Květ života Kód: SAR-AM94
Luxusní decentní set šperků z perleti je zdoben posvátným symbolem Květu…
326 Kč
Lotos z křišťálového skla pro duševní čistotu Lotos z křišťálového skla pro duševní čistotu Kód: LOP-0179b
Rozkvetlý lotos je v tradici Feng Shui symbolem čistoty, skromnosti, laskavosti a…
380 Kč
Poselství šamanů Poselství šamanů Kód: PEM-0098417
Zachovat život na planetě Zemi. Objevit jednotu člověka a přírody. Poznat…
330 Kč