Náušnice Egyptské pyramidy, stříbro Ag 925

Náušnice Egyptské pyramidy, stříbro Ag 925

Kód: OB-HT-TE2025 Na objednávku
Originální stříbrné náušnice s egyptskými pyramidami potěší nejen milovnice Egypta, ale všechny ty, kdo se zajímají o energetické pyramidy.
Poslední kusy na skladě!
575 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náušnice Egyptské pyramidy, stříbro Ag 925

Originální stříbrné náušnice s egyptskými pyramidami potěší nejen milovnice Egypta, ale všechny ty, kdo se zajímají o energetické pyramidy, které jsou samy o sobě účinnými tvarovými zářiči. Tvar pyramidy dokáže absorbovat vesmírnou energii, kumulovat ji na své základně, přetvářet ji na vysokofrekvenční biopole, které rozšiřuje vědomí člověka, zároveň ho vysílá špičkou ven, do prostoru kolem sebe. Pyramida je tedy přínosná jak pro člověka, který s ní pracuje, tak i pro jeho okolí. Pyramida je skvělým harmonizátorem všech energií. Egyptské pyramidy nebyly postaveny náhodou, ani jejich tvar není náhodný. Tvar pyramid velmi úzce souvisí s energetickou konstrukcí člověka (tou konstrukcí, která není očím viditelná), s jeho vzestupem od nejnižší animální úrovně, po ty nejvyšší duchovní. Více velmi výživných informací o pyramidách a vzestupu ze světa hmoty do duchovních dimenzí naleznete v knize AllatRa.

Stříbrné náušnice pochází z dílny uznávaného šperkařského mistra - Petera Stonea. Chcete-li se o něm dozvědět více, přečtěte si o něm článek Peter Stone.

Materiál
stříbro Ag 925/1000

Celková délka náušnic
2,8 cm

Upozornění
Vzhledem k vyšší ceně tohoto produktu jej nedržíme skladem a prodáváme jej na objednávku. Zakoupíte-li tento produkt, objednáme jej pro vás u dodavatele. Jakmile zboží z velkoobchodu obdržíme, doručíme je vám. O předpokládané dodací lhůtě a termínu doručení budete informováni.Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky