Náušnice Anch Egyptský kříž, stříbro Ag 925

Náušnice Anch Egyptský kříž, stříbro Ag 925

Kód: HT-JEPSTE1157
Anch, egyptský kříž života, zasvěcený Bohyni Isis je biorezonátorem, se schopností přetvářet negativní energie na pozitivní a ty pak vyzařovat do svého okolí. Anch se dříve používal k léčení a udržování zdraví.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
505 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náušnice Anch Egyptský kříž, stříbro Ag 925

Nádherné náušnice s egyptskými kříži Života Anch jsou vyrobeny ze stříbra Ag 925/1000. Anch - Isidin kříž nebo také Egyptský kříž Života - je jedním z nejsilnějších tvarových zářičů, který je schopen absorbovat, transformovat a vyzařovat energii. Velké exempláře, vyrobené většinou z kovu, slouží jako harmonizátory energií v interiéru, případně jako velmi mocné pomůcky léčitelů. Tyto velké Anchy není vhodné nosit jako amulety, ani s nimi nijak neuváženě zacházet. Jejich působení je totiž dvousměrné - Anch je mocný magický znak, dokáže léčit, ale i usmrtit, proto by se žádným z jeho ramen nemělo na nikoho mířit. V podobě malého amuletu je Anch pro člověka velmi prospěšný. Jeho vyzařování odpuzuje všechny negativní a nízké energie, které se vyskytují v okolí člověka. Anch tedy odráží nepříznivé vlivy a zároveň posiluje vlastní ochranný obal člověka (auru) a celkovou imunitu jeho fyzického těla. Také proto se mu říká kříž Života - udržuje zdraví a rovnováhu energií, čistí a harmonizuje. 

Víte, proč se Anchu také říká Nilský Kříž?
To i mnohem více se dozvíte v článku našeho slovníku, pod heslem Anch.

Stříbrné náušnice pochází z dílny uznávaného šperkařského mistra - Petera Stonea. Chcete-li se o něm dozvědět více, přečtěte si o něm článek Peter Stone.

Materiál
stříbro Ag 925/1000

Celková délka náušnic
2,8 cmNáš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky