Náušnice ametyst kosočtverec, stříbro Ag 925  - 1
Náušnice ametyst kosočtverec, stříbro Ag 925  - 2
Náušnice ametyst kosočtverec, stříbro Ag 925 - 1/2Náušnice ametyst kosočtverec, stříbro Ag 925 - 2/2

Náušnice ametyst kosočtverec, stříbro Ag 925

Kód: BL-1848
Stříbrné náušnice s ametysty přitahují z prostoru spirituální vibrace. Ametyst je oblíbený věštecký kámen, přispívá k dosažení rozšířených stavů vědomí, otevírá brány do jiných realit, odkud pomáhá získávat informace a přenášet je do reality teď a tady.
Poslední kusy na skladě!
397 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náušnice ametyst kosočtverec, stříbro Ag 925

Úžasně elegantní jemné náušnice ze stříbra a vybroušených kamínků polodrahokamu ametystu jsou vhodné pro všechny duchovně zaměřené ženy a dívky. Ametyst se vyznačuje vysokými spirituálními vibracemi, bystřící mysl, zlepšující soustředění, přispívající k dosažení rozšířených stavů vědomí. Ametyst nám otevírá bránu do jiných realit. 

Materiál
Stříbro Ag 925/1000, polodrahokam

Délka náušnic (délka závěsu)
1,8 cm

Rozměry facetovaného ametystu
0,6 x 0,6 cm

Náušnice dodáváme v dárkové krabičce.

Ametyst - mystický kámen králů a kněží
Ametyst je tradičním mystickým kamenem s vysokými spirituálními vibracemi a silnou očistnou a léčivou mocí, je přiřazen sedmé korunní čakře (Sahasrára). Ametyst napomáhá přijímání nových myšlenek a příznivě působí na schopnost rozhodování, protože posiluje zdravé racionální uvažování a umožňuje i duchovní vhled. Zároveň podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Ametyst zklidňuje, sjednocuje, zlepšuje kognitivní funkce mozku a paměť, pomáhá zpracovat a rušit veškeré negativní emoce (strach, vztek, obavy a zloba, lítost, smutek) a také napomáhá vyrovnání se se ztrátou.Tento fialový polodrahokam brání člověka proti psychickým útokům, neboť energii agresivity proměňuje v energii lásky. Energie ametystu tiší mysl a zlepšuje soustředění, přispívá k dosažení rozšířených stavů vědomí a otevírá brány do jiných realit, než je ta naše, takže se často používá při meditacích i věštění. Vibrace tohoto oblíbeného polodrahokamu pomáhá překonat závislosti a bloky, podporuje střízlivost, proto je také oblíbeným kamenem kněží a králů. Vibrace tohoto mocného kamene posilují jak zdravé racionální uvažování, tak rozvoj intuice a duchovního vhledu. Na nejjemnější úrovni udržuje ametyst rovnováhu mezi tělesným, duševním a emocionálním tělem a současně zajišťuje jejich propojení.

Vibrace fialové barvy
Kromě vibrací samotného kamene je dobré vzít v potaz i působení samotné barvy. Fialová barva v sobě spojuje ohnivou energii barvy červené s mírnou a chladivou energií barvy modré. Fialová barva je spojením dvou protikladů (pozemské a nadpozemské energie) v jeden harmonický celek a dotýká se témat jako je rovnováha, spiritualita, spojení s Univerzem, osvícení, duchovno, kosmická setkání...

Ametyst a léčení
Ametyst čistí krev, posiluje imunitu, vylučovací orgány, zmírňuje bolesti hlavy, pomáhá při poruchách sluchu, uvolňuje napětí. Ametyst také podněcuje produkci hormonů, vylaďuje systém žláz s vnitřní sekrecí a metabolismus, dokáže ulevit od tělesné, citové a duševní bolesti nebo od stresu, léčí žaludek, dýchací systém, pozitivně působí na kožní choroby a otoky. Ametyst udržuje rovnováhu mezi tělesným, duševním a emocionálním tělem a současně zajišťuje jejich propojení. Čistí auru a proměňuje negativní energie. Podporuje činnost krční a korunní čakry. Poslouží lidem, jejichž fyzická existence se chýlí ke konci. Ametyst dokáže stabilizovat duševní stav, ale nedoporučuje se lidem trpícím paranoiou nebo schizofrenií.

Čištění a nabíjení ametystu
Důkladnou očistu ametystu provádíme přes noc v misce s vodou a křišťálem nebo pod proudem vody. Ametyst nabíjíme libovolně dlouho na denním světle, avšak ne přímo na slunci (kámen by vyblednul).Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování. 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky