Nástěnné hodiny - Strom Života

Připraveno k odeslání
528 Kč
Kód: BV-HPRESZ04
Kategorie: Hodiny
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Hodiny s motivem Stromu Života nám budou připomínat, že strom je symbolem síly, stability, života, tvořivosti a plodnosti - propojuje v sobě síly Nebes a Země - duchovní a materiální. Jedině toto spojení umožňuje tvořit a plodit - pro potěšení a dobro všech. Zatímco se jeho kořeny ztrácejí hluboko v zemi, ze které berou živiny a sílu, jeho mohutný kmen stojí v prostoru, jeho větve se rozrůstají do stran a vrcholek míří k Nebi, odkud čerpá vesmírnou energii. Díky spojení sil Nebe a Země vznikají květy a plody. Jeho rozvětvená koruna poskytuje útočiště obrovskému množství jiných živých tvorů. Když se nad tím člověk zamyslí, zjistí, že symbolika stromu je ještě mnohem hlubší. Stejně tak jako stromy, i my stojíme mezi Nebem a Zemí, jsme schopni přijímat sílu od obou, propojovat hmotné s duchovním a díky tomu je nám umožněno tvořit pro dobro všech. 

Symbol Stromu Života nám neustále připomíná, že jsme tu proto, abychom tvořili lepší svět, abychom se rozvíjeli, abychom žili. Připomíná nám také, že se o plody svého konání máme dělit s ostatními, protože jedině tak bude životní energie proudit - od nás směrem ven a zvenku směrem k nám. Plody naší práce nemají být hromaděny, protože tak energie stagnuje a zahnívá. Plody naší práce mají být k užitku a radosti všem.

Originální dřevěné hodiny s vyřezávanými čísly
Hodiny jsou napájeny 1ks AA baterií, která ale není součástí balení.

Zakoupením tohoto výrobku uděláte radost nejen sobě, popř. svým blízkým či někomu jinému, ale podpoříte lidi se zdravotním postižením.
Hodiny se dovytváří v chráněné dílně ve spolupráci s Centrem sociálních služeb pro osoby se zrakovým postižením.

Rozměry: 
průměr celých hodin: 25 cm a průměr obrázku 20 cm

Facebook komentáře

Štítky