Nástěnné hodiny fantasy - Půlnoční posel

Nástěnné hodiny fantasy - Půlnoční posel

Kód: ARCHIV-NM-NOW9980
Krásné a nepřehlédnutelné fantasy hodiny se sněžnými sovami a jejich Paní, budou překrásným dárkem pro každého mystika, fantastu i snílka. Sova je nočním orlem, jenž cestuje nocí, je spojena s jasnovidností, astrálním cestováním a magií.
Tento produkt se již nevyrábí a není možné jej objednat. Zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
356 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Nástěnné hodiny fantasy - Půlnoční posel

Krásné a nepřehlédnutelné fantasy hodiny se sněžnými sovami a jejich Paní, budou překrásným dárkem pro každého mystika, fantastu i snílka. Hodiny jsou vyrobené z kombinace potištěného laminátu a dřeva, na zadní straně je otvor na baterii 1 AA, která není součástí balení.

Sova je nočním orlem, jenž cestuje nocí, je spojena s jasnovidností, astrálním cestováním a bílou magií, je patronkou čarodějů a čarodějnic. V mnoha kulturách světa je sova považována za symbol moudrosti (nejčastěji je zobrazována s knihou). Je to proto, že sova vidí i to, co není na první ani druhý pohled zřejmé. Je mistryní umění jasnovidění. Tam, kde jsou všichni klamáni, sova vidí a ví vše, nelze ji obelhat, sova zná Pravdu. Sova je představitelkou ostrého vhledu, symbolem pravdy a jasného vnímání všeho, co je. 

I sovy, i když se to zdá být zvláštní, mají svou Paní. Její jméno je neznámé, její tvář nikdo nespatřil, jen stopy jejích bosých nohou, jdoucí zasněženou měsíční krajinou. Jaká je - paní bílých sov? To ví jen němí bílí půlnoční poslové, ti, jejichž křídla šumí neslyšně, ti, jejichž zlato žluté oči probleskují ztemnělým lesem, zatímco sněží. Uvidíte-li je, zeptejte se jich!

Tento design navrhla uznávaná umělkyně Anne Stokes. Pokud jste si tento motiv oblíbili, pak vás možná budou zajímat i další produkty s motivem Půlnočního posla.

Průměr
34 cm

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.