Náramek Tanzanit, tamblovaný  - 1
Náramek Tanzanit, tamblovaný  - 2
Náramek Tanzanit, tamblovaný - 1/2Náramek Tanzanit, tamblovaný - 2/2

Náramek Tanzanit, tamblovaný

Kód: SVM-nar-sek-tanz
Polodrahokam tanzanit je charakteristický svými vysokými vibracemi, které zesilují metafyzické vlastnosti a umožňují přecházet do stavů změněného vědomí.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
125 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náramek Tanzanit, tamblovaný

Náramek z tanzanitu jistě zaujme všechny, kdo se zabývají transformací, fialovým paprskem léčení, Kristovým Vědomím a vůbec všemi záležitostmi Nového Věku. Tanzanit je vzácný kámen vysokých vibrací, které umožňují lehce přecházet do změněných stavů vědomí. Pracuje s čakrou třetího oka i čakrou korunní. Astrální cestování, komunikace s duchovními mistry a anděly, chápání souvislostí, jež nejsou zjevné, to jsou témata tanzanitu.

​Kamínky tanzanitu jsou navlečeny na gumičce, náramek má univerzální velikost.

Tanzanit z Tanzánie
Tanzanit je vzácnou odrůdou zoisitu. Vyznačuje se levandulově modrou barvou, která jakoby vás táhla do Vesmíru. Naleziště tohoto nádherného polodrahokamu je pouze jedno jediné - v Tanzánii. Vzhledem k značné vytěženosti tohoto jediného naleziště cena tanzanitu úměrně stoupá.

Vibrace tanzanitu
Polodrahokam tanzanit je charakteristický svými vysokými vibracemi, které zesilují metafyzické vlastnosti a umožňují přecházet do stavů změněného vědomí. Tanzanit umožňuje člověku navázat spojení se svým Vyšším Já, s obrazem své dokonalosti navržené Stvořitelem dle původního plánu, a uzemnit ho do svého fyzického plánu ve hmotné rovině. Tomuto procesu se někdy říká "objevení a napojení se na hvězdu duše". Tanzanit také napojuje na ákašické pole (ákášu), spojuje s říší andělů, umožňuje komunikaci s duchovními průvodci a Mistry, napomáhá také správné interpretaci jejich sdělení. Tanzanit také napomáhá umění astrálního cestování, telepatii, aktivuje spojení první a sedmé čakry, posiluje víru, pomáhá odhalit pravé já a také své životní poslání, které je přímo spojené s objevením své prapůvodní podstaty. Vibrace tanzanitu vyostřují smysly i naši mysl, pomáhají rozlišovat a chápat pravou podstatu věcí, lidí, situací. Tanzanit je dokonalým kamenem pro vyřešení dilematu mezi hlavou a srdcem, učí, jakým způsobem chápat vnitřní rozpory a jak s nimi naložit. Žití se soucitným srdcem a osvícenou myslí je možné!

Tanzanit a tělesná rovina
Tanzanit výborně posiluje nové buněčné naprogramování, blahodárně působí na hlavu, mozek a nervovou soustavu, krk, hlasivky, sluch, vlasy, pokožku i ledviny. Tanzanit údajně zpomaluje procesy stárnutí, obnovuje vnitřní světlo a vitalitu svého nositele. Pomáhá při kómatu a ochrnutí, aby se člověk stal opět pánem svého vlastního těla. Tanzanit se také často využívá při regresích - tedy cestách do minulých životů.

Upozornění
Tanzanit je silný, velmi intenzívně stimuluje smysly, mysl i skryté (a třeba ještě neobjevené) nadsmyslové schopnosti člověka. Přecitlivělým a rozkolísaným, neuzemněným osobám se proto nedoporučuje (ačkoliv právě ti o něj mají nejčastěji zájem), mohl by vyvolat nechtěné psychické zážitky vedoucí k duševnímu přetížení. Obecně, silné duchovní kameny jsou určeny pro ty, kdo jsou pevně ukotveni, uzemněni v těle. Jen uzemněným tělem mohou bez vedlejších negativních projevů, pronikat ty nejsilnější duchovní energie. 

Čištění a nabíjení polodrahokamu tanzanitu
Polodrahokam tanzanit lze čistit pod proudem vlažné vody, nabíjet pak na drúze křišťálu vystavenému svitu měsíce či slunce.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Knossos přírodní olivové mýdlo Aloe Vera 100 g Knossos přírodní olivové mýdlo Aloe Vera 100 g Kód: GINK-B0276
S 75 % olivového oleje toto tradiční řecké olivové mýdlo je vhodné k hygieně…
35 Kč
Kekulu dětská zubní pasta 40 g Kekulu dětská zubní pasta 40 g Kód: GINK-B0918
Dětská ajurvédská zubní pasta pro děti, jimž se ještě nevyklubaly všechny…
65 Kč
Černá Himalájská sůl Kala Namak 200 g Černá Himalájská sůl Kala Namak 200 g Kód: GINK-A0811
Černá sůl je vulkanická sůl s vysokým obsahem železa a minerálů.
55 Kč
Poctivé Ghí - přepuštěné máslo, 220 ml Poctivé Ghí - přepuštěné máslo, 220 ml Kód: GINK-A0585
Legendární přepuštěné máslo ghí neobsahuje laktózu, navíc skvěle chutná!
149 Kč