Náramek Sugilit tmavý, tamblovaný

Připraveno k odeslání
198 Kč
Kód: BL-NTKSG
Kategorie: Náramky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Tmavý sugilit je velkým překvapením. Ještě jsme neviděli kámen, který by tolik mátl vzhledem jako právě tento sugilit. Na první pohled jsou kameny tohoto sugilitu spíše tmavé. Nepyšní se sice známou sytě fialovou barvou (takové jsou vzácné a velice drahé), ale energeticky je tmavý sugilit stejně silný. Jen působí více na uzemnění a koncentraci než sytě fialová varianta tohoto kamene. Tmavý sugilit nás rovněž překvapil při focení. Když si prohlédnete fotografie - stejný náramek vypadá pod denním venkovním světlem zcela jinak než vyfocený v našem fotoateliéru. Zkrátka, máme tu co do činění s velice zajímavým kamenem! 

Tamblované kamínky polodrahokamu sugilitu ( cca 7 x 4 mm) jsou navlečeny na pružné odolné gumičce, náramek je bez zapínání. Velikost náramku je cca 19 cm a více.

Sugilit - kámen Duchovní lásky
Sugilit je jedním z kamenů Nového věku. Je "zosobněním" bezpodmínečné nic nežádající Lásky a s tím spojené opravdové Moudrosti. Fialová barva je barvou 7. čakry Sahasrára - korunní čakry, která nám zprostředkovává kontakt s Vesmírnou Moudrostí, se Zdrojem. Tento nádherně fialový kámen působí přesně tak. Je vhodný pro staré duše (a také je přímo magicky přitahuje), které touží uplatňovat ve svém životě vyšší duchovní principy, žít pravdivě, ryzím životem, v souladu s Vesmírnými zákony, v souladu se svou duší. Sugilit jim pomáhá nalézt odpovědi na všechny zásadní otázky: "Kdo jsem a proč jsem tady? Jaký je smysl mého Bytí zde na zemi? Co mohu udělat pro druhé, jak mohu co nejlépe sloužit? Jak mohu co nejlépe přispět společnosti?...." Sugilit je silný meditační kámen - vhodný pro koncentraci.

Sugilit a "ztracené existence"
Sugilit otevírá a uvádí do rovnováhy všechny čakry, kterými pak proudí univerzální síla Lásky. Je užitečným společníkem na duchovních poutích všeho druhu, umožňuje duchovní pozorování. Sugilit chrání před citovými traumaty, šoky a zklamáními, potlačuje pocity strachu, obav, lítosti a smutku. Přináší nadějeplné pocity, podporuje pozitivní myšlení, přátelskou komunikaci a vztahy založené na úctě, toleranci a lásce. Svými láskyplnými vibracemi ulevuje od duchovního napětí. Sugilit dokáže vnést světlo a lásku i do té nejtemnější situace. Pomáhá citlivým lidem a vůbec všem, co se cítí být ztraceni, aby se adaptovali na pozemské vibrace, aniž by se museli „ušpinit" nebo propadnout malomyslnosti. Rovněž představuje skvělého společníka pro lidi, které trápí paranoidní stavy nebo schizofrenie. Výborně pomáhá lidem postiženým autismem, neboť usnadňuje uzemnění jejich duše do současné reality a překonávání problémů spojených s učením. Sugilit napomáhá pochopení vlivu mysli na tělo a nachází zdroje nerovnováhy.

Sugilit a léčení mysli a těla
Sugilit obsahuje mangan, proto je skvělý při bolestech hlavy a při nepříjemných pocitech všeho druhu. Výborně pomáhá při potížích se zrakem, při těžkých bolestech zubů, nervů (přikládat na postižené místo), při léčbě cukrovky, epilepsii a motorických problémech. Rovněž je velmi dobrý pro lidi s rakovinou, neboť jim pomáhá překonávat pocity zoufalství a bezmoci, nabízí jim láskyplnou podporu. Sugilit uvádí do souladu nervy a mozek. Světleji zbarvený sugilit čistí lymfatický a krevní systém. Kámen rovněž působí celkově preventivně, posiluje imunitu člověka tím, že ho neustále zásobuje vysokými dávkami univerzální energie Lásky. V psychické oblasti jej velmi uvítají ti, co trpí trémou, obavami, panickými stavy, klaustrofobií a vůbec jakoukoliv fobií. Sugilit klidní nervy a koncentruje mysl, harmonizuje, dodává optimismus, uvolňuje.

Čištění a nabíjení kamene
Pro čištění se nejvíce hodí metoda "vykuřování" - tedy očista kouřem - stačí minuta nad vonnou tyčinkou. Nebo jej můžete zakopat na několik dní do půdy, naložit jej na více než hodinu do přírodní tekoucí vody (říčka, potůček..), lze použít i mentální techniky. Kámen nabíjejte za svitu měsíce (nejlépe, když jde do úplňku), na drúze ametystu či křišťálu.

Facebook komentáře

Štítky