Náramek Sugilit extra  - 1
Náramek Sugilit extra  - 2
Náramek Sugilit extra  - 3
Náramek Sugilit extra - 1/3Náramek Sugilit extra - 2/3Náramek Sugilit extra - 3/3

Náramek Sugilit extra

Kód: SVK-nar-sug-ex
Sugilit je velmi silný kámen. Svými láskyplnými vibracemi ulevuje od duchovního napětí, zklidňuje myšlenky, přináší moudré vhledy, světlo a lásku i do té nejtemnější situace. Pomáhá citlivým lidem adaptovat se na pozemské energie.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
620 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náramek Sugilit extra

Sugilit je velmi silný kámen. Svými láskyplnými vibracemi ulevuje od duchovního napětí, zklidňuje myšlenky, přináší moudré vhledy, světlo a lásku i do té nejtemnější situace. Pomáhá citlivým lidem adaptovat se na pozemské energie. Blahodárné působení sugilitu je cítit už po pár minutách nošení.

Větší tamblované kamínky polodrahokamu sugilitu jsou navlečeny na pružné odolné gumičce, náramek je bez zapínání. Náramek je vyroben pouze z pravých sugilitů. Kvůli velikosti kamenů je hmotnost náramku vyšší, než bývá u náramků tohoto typu zvykem. Hmotnost je cca 66 g.

Sugilit - kámen Duchovní lásky
Sugilit je jedním z kamenů Nového věku. Je "zosobněním" bezpodmínečné nic nežádající Lásky a s tím spojené opravdové Moudrosti. Fialová barva je barvou 7. čakry Sahasrára - korunní čakry, která nám zprostředkovává kontakt s Vesmírnou Moudrostí, se Zdrojem. Tento nádherně fialový kámen působí přesně tak. Je vhodný pro staré duše (a také je přímo magicky přitahuje), které touží uplatňovat ve svém životě vyšší duchovní principy, žít pravdivě, ryzím životem, v souladu s Vesmírnými zákony, v souladu se svou duší. Sugilit jim pomáhá nalézt odpovědi na všechny zásadní otázky: "Kdo jsem a proč jsem tady? Jaký je smysl mého Bytí zde na zemi? Co mohu udělat pro druhé, jak mohu co nejlépe sloužit? Jak mohu co nejlépe přispět společnosti?...." Sugilit je silný meditační kámen - vhodný pro koncentraci.

Sugilit a "ztracené existence"
Sugilit otevírá a uvádí do rovnováhy všechny čakry, kterými pak proudí univerzální síla Lásky. Je užitečným společníkem na duchovních poutích všeho druhu, umožňuje duchovní pozorování. Sugilit chrání před citovými traumaty, šoky a zklamáními, potlačuje pocity strachu, obav, lítosti a smutku. Přináší nadějeplné pocity, podporuje pozitivní myšlení, přátelskou komunikaci a vztahy založené na úctě, toleranci a lásce. Svými láskyplnými vibracemi ulevuje od duchovního napětí. Sugilit dokáže vnést světlo a lásku i do té nejtemnější situace. Pomáhá citlivým lidem a vůbec všem, co se cítí být ztraceni, aby se adaptovali na pozemské vibrace, aniž by se museli „ušpinit" nebo propadnout malomyslnosti. Rovněž představuje skvělého společníka pro lidi, které trápí paranoidní stavy nebo schizofrenie. Výborně pomáhá lidem postiženým autismem, neboť usnadňuje uzemnění jejich duše do současné reality a překonávání problémů spojených s učením. Sugilit napomáhá pochopení vlivu mysli na tělo a nachází zdroje nerovnováhy.

Sugilit a léčení mysli a těla
Sugilit obsahuje mangan, proto je skvělý při bolestech hlavy a při nepříjemných pocitech všeho druhu. Výborně pomáhá při potížích se zrakem, při těžkých bolestech zubů, nervů (přikládat na postižené místo), při léčbě cukrovky, epilepsii a motorických problémech. Rovněž je velmi dobrý pro lidi s rakovinou, neboť jim pomáhá překonávat pocity zoufalství a bezmoci, nabízí jim láskyplnou podporu. Sugilit uvádí do souladu nervy a mozek. Světleji zbarvený sugilit čistí lymfatický a krevní systém. Kámen rovněž působí celkově preventivně, posiluje imunitu člověka tím, že ho neustále zásobuje vysokými dávkami univerzální energie Lásky. V psychické oblasti jej velmi uvítají ti, co trpí trémou, obavami, panickými stavy, klaustrofobií a vůbec jakoukoliv fobií. Sugilit klidní nervy a koncentruje mysl, harmonizuje, dodává optimismus, uvolňuje.

Čištění a nabíjení kamene
Kámen sugilit je energeticky velmi silný, proto není vhodné ponechávat jej v blízkosti jiných kamenů, rostlin či zvířat. Je potřeba mít pro něj vyhrazené místo (třeba na drúze křišťálu - či, pokud jej nepoužíváte, v sáčku, krabičce či misce). Pokud je nošen - pak samostatně. Pro čištění se nejvíce hodí metoda "vykuřování" - tedy očista kouřem - stačí minuta nad vonnou tyčinkou. Nebo jej můžete zakopat na několik dní do půdy, naložit jej na více než hodinu do přírodní tekoucí vody (říčka, potůček..), lze použít i mentální techniky. Kámen nabíjejte za svitu měsíce (nejlépe, když jde do úplňku), na drúze ametystu či křišťálu.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Křišťálová koule 100 mm - Cindy G. Křišťálová koule 100 mm - Cindy G. Kód: CRYMA-CB100
Křišťálová koule je vynikající pomůckou k jasnovidectví. Díky jejímu…
877 Kč
CD - Lotosové ráno, Llewellyn CD - Lotosové ráno, Llewellyn Kód: CRYMA-ASC319CD
Užijte si tajemství orientu a relaxujte s jemnými tóny čínských nástrojů.
218 Kč