Náramek Serafinit, tamblovaný

Připraveno k odeslání
189 Kč
Kód: SVK-0218
Kategorie: Náramky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Serafinit zklidňuje mysl, tělo i ducha. Přivádí do klidu, harmonie a míru. Pomáhá napojit se na Duchovní svět skrze své nitro. Skrze srdce. Tento náramek ze serafinitu je tvořen tamblovanými kousky kamene (7 x 5 mm), navlečenými na pružné gumičce. Minimální velikost je cca 19 cm.

Andělský dotek
Zelená a bílá, to je ta nejúčinnější léčivá kombinace vibrací. Zelená barva je barvou srdce a bílá barvou Duchovní Lásky. Nic a nikdo na světě neléčí tak, jako Boží Láska. Setkání s Ní je setkání s Božím projevem, andělským jasem, hladivým hlasem z jiných sfér. Láska léčí. Proniká do těch nejtemnějších zákoutí a nejhlubších ran tak jemně, že to sotva rozpoznáš, ale po čase se začneš cítit líp. Mnohem líp. Jakoby spadlo těžké břemeno, rána se zavřela a zahojila už navždycky. A nezáleží na tom, jak daleko v čase, v jak hluboké minulosti, tato rána vznikla. Láska se neptá, kdo za to mohl, kdo to způsobil. Nehledá viníky ani oběti. Dává Milost, kterou tento svět nezná. Nic se netrhá, vše se navrací do Zdroje, vše se spojuje do jediného proudu. Zprvu možná nic neucítíš a nespatříš, ale po čase si všimneš. Už to nebolí. Minulost už tě neovládá. Cítíš se tak svobodný! A to je taková vděčnost, že chceš obejmout celý svět. Láska z tebe tryská ven! Tolik jí je. Poděkuj a obejmi Boha ve svém nitru a raduj se. Už nikdy se nebudeš cítit sám...

Serafinit je temně zelený kámen s bílými vlákny slídy, které tvoří zajímavé struktury podobné peříčkům. Stříbrné světlo, které se od nich odráží, působí velmi étericky. Připomíná záři křídel nejvyšších andělů - Serafů, kteří podle Starého Zákona stáli nejblíže k Bohu a svými křídly odráželi Boží světlo a Lásku. Tento vzácný kámen, jehož jediné naleziště je na Sibiři, u jezera Bajkal, je drahokamovou odrůdou minerálu klinochloru. 

Serafinit - andělský kámen
Serafinitu se přezdívá "andělský kámen". Traduje se, že napomáhá spojení s andělskou říší, s těmi nejvyššími sférami, s Duchovním světem, kde panuje Boží Láska a Milost. Vibrace serafinitu otevírají a léčí srdeční čakru, která je centrem lásky člověka. Serafinit má silné zklidňující účinky na mysl, tělo i ducha. Přivádí do klidu, harmonie a míru, smíření. Pomáhá napojit se na Duchovní svět skrze své nitro. Skrze srdce. Pomáhá zjemnit vnímání natolik, že jsme schopni tento svět vnímat svým nejjemnějším citem. Tu ze srdce vysvitne světlo, plamínek intuice a duchovního vedení. Je to velký Dar. A je k dispozici každému, kdo o něj usiluje. Bylo přeci řečeno: "Hledejte a naleznete. Tlučte a bude vám otevřeno..." 

Serafinit je skutečně kamenem klidu a smíření. Smíření se sebou samým, svým osudem, svými přednostmi i nedostatky. Pomáhá nalézt patřičný nadhled a pochopení své momentální životní situace z pohledu Duše. Pomáhá všem, kdo jsou znaveni, kdo se cítí přetíženi, zahnáni do kouta okolnostmi, lidmi nebo čímkoliv. Pomáhá všem, kdo si naložili příliš mnoho, kdo zapomněli, jak se radovat, jak žít lehce, bez zábran, studu a pocitů viny. Serafinit připomíná Světlo naděje, míru a duchovní Lásky, na které tento svět konzumu naprosto zapomněl. To neznamená, že neexistuje. Naopak. On existuje Věčně. 

Serafinit a léčení - z litoterapie
Srdce, kterého se dotkl Anděl, obnovuje svou funkci vyzařovat Lásku. Nejen, že se uzdravuje samo, uzdravuje jakoukoliv nerovnováhu, kdekoliv se nachází. Vždyť Láska léčí úplně každý problém! Vibrace serafinitu pomáhají uvolnit nervové a svalové napětí. Napomáhají detoxikaci, regeneraci celého člověka na všech úrovních. Tak vzrůstá vitalita a radost ze života a tím mizí i únava a jevy jako je stres, deprese, napětí, nespavost, apatie... 

Serafinit - čištění a nabíjení kamene
Serafinit čistěte pod proudem studené vody, nabíjejte na měsíčním světle nebo na drúze křišťálu či na křišťálovém písku. Pokud kámen nenosíte nebo s ním právě nepracujete, bude ideální ponechat ho ležet právě na křišťálech.

Facebook komentáře

Štítky