Náramek Obsidián energetický, kuličky 8 mm

Připraveno k odeslání
239 Kč
Kód: BL-NTKOO
Kategorie: Náramky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Energetický náramek je termín, který se používá pro náramky z kuliček, zakončené uzlem, ze kterého vycházejí dvě zbývající odstřižené gumičky. Tento konec má fungovat jako průchod pro výchozivší negativní energie, které z člověka vychází ven. Náramek je tvořen kuličkami (8 mm) obláčkového obsidiánu, navlečenými na pružné gumičce bez zapínání. Náramek má univerzální velikost.

Obsidián - průvodce na cestě do podvědomí
Obsidián je vhodným průvodcem pro všechny, kdo míří do nejhlubších hlubin svého vlastního podsvětí, aby odhalili své nejniternější bloky, utkali se svým strachem, a z těchto hlubin vyšli očištěni, s větším energetickým potenciálem. Tento kámen není vhodný pro ty, kdo se necítí být dost silnými, aby se utkali se svými strachy a bloky. Avšak, pokud se mezi takové počítáte, a přesto Vám tento mystický kámen učaroval a přitahuje vás, pak vězte, že si vaše nitro žádá, aby jste se na tuto cestu vydali. Máte na to! Strach a nejistota pramení z nedostatku znalostí. Kdo zná sám sebe, ten strachy netrpí. Tak neváhejte a vykročte na cestu sebe poznání, nudit se určitě nebudete a nakonec zjistíte, že to dobrodružství rozhodně stálo za to.

Temnota děti neděsí
Cesta do hlubin? Možná vám tato slova připadají temná, varovná, strašidelná, ale vezměte v úvahu tento zvláštní fakt: na základě našeho dlouhaletého pozorování jsme zjistili, že tento kámen mají ve velké oblibě malé děti. Ano, čtete správně - malé děti do cca 8 let věku jsou tímto kamenem fascinovány a přitahovány mnohem více, než kameny vyloženě optimistickými - jako například citrín nebo karneol. Tento pozoruhodný fakt si vysvětlujeme tím, že takto malé děti ještě nejsou tak zcela "zaneseny"  informačním balastem tohoto světa, ještě neví, že by se MĚLY něčeho bát, že například to, co je černé - je strašidelné. Díky tomuto netrpí žádnými předsudky a instinktivně sáhnou právě po tomto kameni, namísto toho, aby si vybraly nějaký z těch, který celá naše "dospělá společnost" považuje za optimistické a dobré.Děti jsou zkrátka bezprostřední a intuitivní. Máme se od nich co učit. 

Obsidián - kámen z nitra Země
Obsidián je sopečné sklo. Vznik tohoto polodrahokamu je podnícen magmatickou činností - obsidián vznikl kontaktem žhavé lávy s vodním prostředím. Jelikož je obsidián mnohem ostřejší než nejkvalitnější ocel, byl mnoha kulturami používán pro výrobu řezných a sečných zbraní, nožů a nejrůznějších nástrojů, v dnešní moderní době se obsidián používá pro výrobu ostří operačních nástrojů (skalpelů). Už v dobách paleolitu a neolitu byl obsidián používán na výrobu škrabek, hrotů oštěpů nebo nožů. Nejstarší archeologický nález, dokládající využívání obsidiánu, spadá do Mezopotámie před přibližně 9000 lety! V Jižní Americe byl využíván indiánskými kmeny jako ochrana před zlými silami, podle některých pramenů jej Mayové využívali jako obětní nástroj, kterým probodávali hrudi obětí, aby tak uctili svého Boha Slunce. Aztékové z obsidiánu vyráběli hroty pro své válečné oštěpy, ostré obsidiánové úlomky zasazovali do svých dřevěných mečů. Obsidián se těšil velké oblibě, a to nejen z důvodu vhodnosti pro výrobu nástrojů a zbraní. Obsidián byl uctíván i pro své magické schopnosti.
 
  Sopečná činnost
 
Obsidián - kámen očištění
Obsidián vyšel ze samotného žhavého nitra Země, sopečnou činností byl vynesen na povrch. Tak se jednoduše dá vysvětlit i jeho energetické působení. Obsidián nás zavádí do nehlubších hloubek naše nitra (našeho podsvětí), vynáší na povrch vše, co bylo více či méně záměrně skryto v našem podvědomí, činí to vnímatelným a uchopitelným. Tento mystický kámen nás konfrontuje s původní neprojevenou tvůrčí energií a očistným ohněm, světlem neznámých hloubek našeho nevědomí a všech nevyřešených rozporů. Obsidián vločkový obsahuje bílé nebo šedé krystalky křemene, připomínající vločky sněhu. Spojuje tedy v sobě dobro i zlo,vnější i vnitřní síly, světlo a tmu, dynamiku i klid. Obsidián nám propůjčuje sílu a vytrvalost, uzemňuje bujné představy, umožňuje nám rozlet, aniž bychom ztratili spojení se Zemí, užívat si radosti života, aniž bychom utrpěli ztrátu. Vločkový obsidián zvláště pomáhá při silném duševním napětí, které vzniká při rozjezdu nových aktivit a při strachu z neznámého.
 
Obsidián a léčení
Obsidián detoxikuje organismus, snižuje bolesti při artritidě a potížích s klouby, posiluje zažívací orgány, léčí záněty vyvolané bakteriemi, je to přírodní antibiotikum.
 
Očista a nabíjení obsidiánu
Obsidián čistíme pod proudem vlažné vody, nebo přes noc v misce s vodou, nabíjíme ráno či večer na přímém slunci.

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost