Náramek Měsíční kámen MIX, kuličky 6 mm  - 1
Náramek Měsíční kámen MIX, kuličky 6 mm  - 2
Náramek Měsíční kámen MIX, kuličky 6 mm  - 3
Náramek Měsíční kámen MIX, kuličky 6 mm - 1/3Náramek Měsíční kámen MIX, kuličky 6 mm - 2/3Náramek Měsíční kámen MIX, kuličky 6 mm - 3/3

Náramek Měsíční kámen MIX, kuličky 6 mm

Kód: SVK-554-09
Měsíční kámen přináší hluboké citové zotavení, prostřednictvím porozumění vlastnímu vnitřnímu světu. Nabádá k pochopení a smíření se sebou samým, což vede k rozpuštění rozporů a vnitřních konfliktů a vzniku harmonie a klidu.
Poslední kusy na skladě!
236 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náramek Měsíční kámen MIX, kuličky 6 mm

Měsíční kámen je vzácným darem Velké Bohyně Matky ženám všech kultur. Tento kámen jemně upravuje citovou a duchovní rovinu, tříbí intuici a svou jemnou hladivou silou harmonizuje hrubá a éterická těla žen, navrací je do jejich původního přirozeného stavu. Tento náramek z měsíčního kamene bude své majitelce připomínat původní čistotu a jemnost její duše a bude jí skvělým průvodcem při její snaze šířit dobro, lásku, soucit, pochopení, toleranci a laskavost do svého okolí. Vždyť právě tyto kvality je třeba v materialisticky a na soutěž orientované společnosti znovu oživit a posilovat. Světlo, láska a dobro se musí šířit. 

Tamblované kuličky měsíčního kamene jsou navlečeny na pružné odolné gumičce, náramek má tedy univerzální velikost. 

Měsíční kámen - kámen žen
Měsíční kámen, jak název napovídá, je kamenem přímo spjatým s Měsícem, intuicí a empatií. Vibrace tohoto polodrahokamu pomáhají vytahovat na povrch věci dosud uzavřené v podvědomí a otevírají mysl podnětům z oblasti mimo vědomou mysl. Měsíční kámen pomáhá zvyšovat a rozvíjet duševní schopnosti, vnitřní cítění a přijímat vjemy. Měsíční kámen je nabitý vstřícnou, pasivní, ženskou energií, je vhodný pro jedince s převahou energie Jang, jako jsou muži typu "macho" a typy žen, u kterých převládá spíše mužská stránka jejich osobnosti. Měsíční kámen vyvolává srozumitelné živé sny, zejména v době úplňku, dává chuť do života a má pozitivní vliv na ženskou plodnost. V citovém životě kámen uhlazuje narušenou citovou stabilitu a napětí. Celkově zklidňuje emoce a zvyšuje citovou inteligenci. Pokud se měsíční kámen položí na čakru solar plexu, upozorní na již nefungující způsoby jednání v citovém životě, které je díky tomu možno prozkoumat a odstranit. Měsíční kámen přináší hluboké citové zotavení.

Měsíční kámen a léčení
Měsíční kámen léčí horní část zažívacího traktu a citové napětí, které má na něho vliv, působí na reprodukční orgány, snižuje napětí při menstruaci, udržuje v rovnováze hormonální systém, zklidňuje hyperaktivní děti, detoxikuje, léčí problémy kůže, vlasů, očí, slinivky břišní a jater. Pomáhá při početí, těhotenství, porodu a kojení.
 
Čištění a nabíjení měsíčního kamene
Měsíční kámen čistíme několik minut pod proudem vlažné vody, či přes noc v misce spolu s křišťálem. Nabíjíme nejlépe v době dorůstání Měsíce a při úplňku.
 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Masážní olej - kompozice Radiant skin, 100 ml Masážní olej - kompozice Radiant skin, 100 ml Kód: AW-MOL-03
Luxusní kompozice esenciálních olejů santalu, amyris, černého pepře a mandarinky…
146 Kč
Kyvadlo Magic Ball - Měsíční kámen Kyvadlo Magic Ball - Měsíční kámen Kód: AW-BallMP-15
Měsíční kámen pomáhá zvyšovat duševní schopnosti a rozvíjet věštecké…
236 Kč
Vonné tyčinky Satya - Romance Vonné tyčinky Satya - Romance Kód: AW-Satya-07
Vonné tyčinky Romance jsou charakteristické úžasně příjemnou a povznášející…
54 Kč
Skleněný talířek pod svíčku 9,5 x 9,5 cm Skleněný talířek pod svíčku 9,5 x 9,5 cm Kód: AW-CCH-01
Talířek pod svíčku zabraňuje znečišťování nábytku voskem svíček. Talířek…
89 Kč