Fantasy šperky

Náramek magnetický hematit - varianta 05

Náramek magnetický hematit - varianta 05

Kód: BL-NHM-5
Náramek z magnetického hematitu má protizánětlivé, hojivé a regenerační účinky.
Připraveno k odeslání
79 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náramek magnetický hematit - varianta 05

Náramek z magnetického hematitu má protizánětlivé, hojivé a regenerační účinky. Hematit posiluje nejen tělo, ale také mysl i ducha člověka, nabádá jej, aby nalezl svou vnitřní sílu a odvahu jít za svými sny. Hematit je oblíbený kámen, charakteristický svým elegantním, ocelově temným leskem, je vyhledáván kvůli své nesporné schopnosti posílit tělo, mysl i ducha člověka v dobách nepříznivých a obtížných. Hematit je duchem bojovníka s nezlomnou silou zdolávající všechny překážky, neznajíce bolest ani strach. Tyto schopnosti dřímou v každém z nás a hematit je pomáhá vyvádět na povrch a posilovat. Máme se od něj co učit! Zvláště účinný je při rušení našich zlozvyků - kouření, pití a přejídání. Pro takové případy je dobré mít hematit stále na očích (nejlépe ve formě náramku), pro připomínku naší vůle a předsevzetí, které jsme si dali.

Náramek je vyroben z tamblovaných válečků (4 mm) a oválků (8 mm) polodrahokamu hematitu, které jsou navlečeny na pružné gumě, má tedy univerzální velikost. 

Hematit - kámen síly
Název hematit je řeckého původu a znamená krev. Starší český název pro tento polodrahokam, je krevel. Hematit je velmi známým a oblíbeným polodrahokamem a to nejen kvůli svému charakteristickému, elegantnímu, ocelově temnému lesku. Hematit je zvláštní, neobvyklý, okouzlující, těžký kámen. Je přiřazen planetě Saturn, tedy znamení Kozoroha a živlu ohně.

Hematit - duch bojovníka
Hematit v sobě nese silnou jangovou energii, zajišťuje rovnováhu těla, mysli i ducha, zabraňuje vstupu cizích energií do naší aury, pomáhá uzemnění a také překonávání různých hranic a zábran, které si člověk sám stanovil. Hematit napomáhá lepšímu soustředění, zlepšuje paměť, pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky. Tento silný kámen nás provází těžkými časy, kdy posiluje naše sebevědomí a stabilitu, zvyšuje naši houževnatost, odolnost a pevnost, schopnost přežít. Hematit je naším průvodcem těžkými časy, kdy nás životní situace duševně, psychicky i tělesně vyčerpávají. Pomáhá nám nejen je přežít bez úhony, nýbrž vyjít z těchto zkoušek s větší životní moudrostí a odvahou. Kámen hematit je kamenem, který dodává vůli k životu a posiluje naši schopnost přežít v jakýchkoliv podmínkách.

Hematit a léčení
Hematit je kamenem zemité energie, stabilizuje, uzemňuje, přináší vitalitu a sílu. Hematit je velmi silný ochranný kámen, vytahující nemoci z těla ven. Jeho mocné působení je známo už od starověku, kdy se používal nejen k zastavení krvácení. Hematit působí na základní čakru (1. čakru) Muladhara, velmi dobře posiluje ledviny, plíce, játra i slezinu, pomáhá při problémech spojených s krví a krevním oběhem, zastavuje krvácení, zlepšuje ukládání železa a má blahodárný vliv na tvorbu červených krvinek. Hematit velmi dobře působí i na bolestivou či nepravidelnou menstruaci, zvláště účinný je při léčbě ledvin - kámen lze přikládat přímo na oblast ledvin, taktéž hematitová voda, požívaná ráno na lačno, ledvinám velmi prospívá. Hematitovou vodu lze vyrobit tak, že vyčištěný a nabitý kámen necháte přes noc naložený ve sklenici s vodou. Ráno vypijete.
 
Šperky z magnetického hematitu
Magnetické šperky z hematitu mají protizánětlivé, hojivé a regenerační účinky. Díky obsahu železa udržují zdravý stav krve a léčí všechny nemoci spojené s krví. Magnetické šperky z hematitu nám pomáhají objevit skryté prameny síly, která posiluje tělo a dodává novou energii. 

Upozornění
Magnetické šperky vy neměly používat osoby se zavedeným kardiostimulátorem, také těhotným ženám se nošení těchto šperků nedoporučuje. 
 
Čištění a nabíjení hematitu
Hematit čistíme proudem vlažné vody, nabíjíme na slunci libovolně dlouho.
 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Tričko Fialová fantazie XL Tričko Fialová fantazie XL Kód: SPID-LG183237-XL
Luxusně pohodlná halenka - tričko s tajemným výjevem ze světa za zrcadlem, je na…
598 Kč
Triangl - dětský hudební nástroj Triangl - dětský hudební nástroj Kód: EKOHR-86564
Triangl je klasickým hudebním nástrojem, charakteristický svým typicky jemným…
119 Kč
Pukka Herbs čaj After dinner zažívací 20 sáčků Pukka Herbs čaj After dinner zažívací 20 sáčků Kód: GINK-A0086
Šípek, ibišek, černý rybíz, lékořice, fenykl, kůra pomeranče, červená řepa…
129 Kč
Purpurit surový kámen Purpurit surový kámen Kód: CRYMA-278S50
Purpurit je vzácný minerál, charakteristicky fialové barvy, způsobené…
148 Kč