Náramek magnetický hematit - varianta 01

Náramek magnetický hematit - varianta 01

Kód: BL-KAT-2843
Náramek z magnetického hematitu má protizánětlivé, hojivé a regenerační účinky. Hematit posiluje nejen tělo, ale také mysl i ducha člověka, nabádá jej, aby nalezl svou vnitřní sílu a odvahu jít za svými sny.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
59 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náramek magnetický hematit - varianta 01

Náramek z magnetického hematitu má protizánětlivé, hojivé a regenerační účinky. Hematit posiluje nejen tělo, ale také mysl i ducha člověka, nabádá jej, aby nalezl svou vnitřní sílu a odvahu jít za svými sny. Hematit je oblíbený kámen, charakteristický svým elegantním, ocelově temným leskem, je vyhledáván kvůli své nesporné schopnosti posílit tělo, mysl i ducha člověka v dobách nepříznivých a obtížných. Hematit je duchem bojovníka s nezlomnou silou zdolávající všechny překážky, neznajíce bolest ani strach. Tyto schopnosti dřímou v každém z nás a hematit je pomáhá vyvádět na povrch a posilovat. Máme se od něj co učit! Zvláště účinný je při rušení našich zlozvyků - kouření, pití a přejídání. Pro takové případy je dobré mít hematit stále na očích (nejlépe ve formě náramku), pro připomínku naší vůle a předsevzetí, které jsme si dali.

Náramek je vyroben z tamblovaných válečků (4 mm) a oválků (8 mm) polodrahokamu hematitu, které jsou navlečeny na pružné gumě, má tedy univerzální velikost. 

Hematit - kámen síly
Název hematit je řeckého původu a znamená krev. Starší český název pro tento polodrahokam, je krevel. Hematit je velmi známým a oblíbeným polodrahokamem a to nejen kvůli svému charakteristickému, elegantnímu, ocelově temnému lesku. Hematit je zvláštní, neobvyklý, okouzlující, těžký kámen. Je přiřazen planetě Saturn, tedy znamení Kozoroha a živlu ohně.

Hematit - duch bojovníka
Hematit v sobě nese silnou jangovou energii, zajišťuje rovnováhu těla, mysli i ducha, zabraňuje vstupu cizích energií do naší aury, pomáhá uzemnění a také překonávání různých hranic a zábran, které si člověk sám stanovil. Hematit napomáhá lepšímu soustředění, zlepšuje paměť, pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky. Tento silný kámen nás provází těžkými časy, kdy posiluje naše sebevědomí a stabilitu, zvyšuje naši houževnatost, odolnost a pevnost, schopnost přežít. Hematit je naším průvodcem těžkými časy, kdy nás životní situace duševně, psychicky i tělesně vyčerpávají. Pomáhá nám nejen je přežít bez úhony, nýbrž vyjít z těchto zkoušek s větší životní moudrostí a odvahou. Kámen hematit je kamenem, který dodává vůli k životu a posiluje naši schopnost přežít v jakýchkoliv podmínkách.

Hematit a léčení
Hematit je kamenem zemité energie, stabilizuje, uzemňuje, přináší vitalitu a sílu. Hematit je velmi silný ochranný kámen, vytahující nemoci z těla ven. Jeho mocné působení je známo už od starověku, kdy se používal nejen k zastavení krvácení. Hematit působí na základní čakru (1. čakru) Muladhara, velmi dobře posiluje ledviny, plíce, játra i slezinu, pomáhá při problémech spojených s krví a krevním oběhem, zastavuje krvácení, zlepšuje ukládání železa a má blahodárný vliv na tvorbu červených krvinek. Hematit velmi dobře působí i na bolestivou či nepravidelnou menstruaci, zvláště účinný je při léčbě ledvin - kámen lze přikládat přímo na oblast ledvin, taktéž hematitová voda, požívaná ráno na lačno, ledvinám velmi prospívá. Hematitovou vodu lze vyrobit tak, že vyčištěný a nabitý kámen necháte přes noc naložený ve sklenici s vodou. Ráno vypijete.
 
Šperky z magnetického hematitu
Magnetické šperky z hematitu mají protizánětlivé, hojivé a regenerační účinky. Díky obsahu železa udržují zdravý stav krve a léčí všechny nemoci spojené s krví. Magnetické šperky z hematitu nám pomáhají objevit skryté prameny síly, která posiluje tělo a dodává novou energii. 

Upozornění
Magnetické šperky vy neměly používat osoby se zavedeným kardiostimulátorem, také těhotným ženám se nošení těchto šperků nedoporučuje. 
 
Čištění a nabíjení hematitu
Hematit čistíme proudem vlažné vody, nabíjíme na slunci libovolně dlouho.
 
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky