Náramek Květ Života měděný

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
338 Kč
Kód: BE-A-12
Kategorie: Náramky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Ještě před několika desítkami let byl pozitivní účinek mědi využíván pro rostliny. Přidáním měděného groše do závlahové vody se přes noc složky mědi dostaly do vody a rostliny pak zaznamenaly posilující účinek. Měď je kov, který je svými alchymistickými vlastnostmi nejblíže zlatu. Měď uvolňuje vnitřní napětí a posiluje sebevědomí. Tento měděný náramek je zdoben osmi rytými symboly Květu Života.

Květ Života je symbolem posvátné geometrie a znázorňuje diagram Stvoření. Je jedním z nejstarších grafických symbolů zobrazovaný ve všech kulturách po celém světě, v náboženstvích či v architektuře. Znázorňuje základní formy prostoru, času, jednotu života a ducha jako součást vesmíru. Můžeme ho najít jako vzor ve vitrážových oknech, jako prvek na oltářích, hrobkách, ale také jako ochranný symbol na předmětech denní potřeby.

Působení symbolu Květu života je možné využít také v praktickém životě. Je vhodný třeba na očistu a harmonizaci vody, v dřívějších dobách byl vkládán pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost. Tento symbol nás spojuje s posvátnou esencí života a pomáhá při duchovní práci, při meditacích a rovněž pomáhá rozvinout své vlastní tvořivé síly. Více podrobných informací o květu Života si můžete přečíst v článku našeho slovníku, pod heslem Květ Života.

Šířka náramku
1,6 cm

Průměr
7,5 cm

Náramek je vhodný pro ženy i muže. Velikost náramku je univerzální. Měď je měkká, lehce tvarovatelná. Měď nepraská, náramek můžete tvarovat dle libosti. Uvedený průměr je orientační.

Facebook komentáře

Štítky