Fantasy šperky

Náramek karneol, tamblovaný  - 1
Náramek karneol, tamblovaný  - 2
Náramek karneol, tamblovaný  - 3
Náramek karneol, tamblovaný - 1/3Náramek karneol, tamblovaný - 2/3Náramek karneol, tamblovaný - 3/3

Náramek karneol, tamblovaný

Kód: BL-NARTK-2K
Karneol stabilizuje a uzemňuje, posiluje naše kořeny, je velkým pomocníkem při překonávání závislostí všeho druhu. Je to kámen energie, radosti ze života, přátelství a sdílení.
Připraveno k odeslání
54 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náramek karneol, tamblovaný

Náramek z karneolu je vhodný především pro všechny snílky a fantasty, kteří chtějí posílit své spojení se Zemí a s realitou. Karneol stabilizuje a uzemňuje, posiluje naše kořeny, je velkým pomocníkem při překonávání závislostí všeho druhu.

Tamblované kamínky polodrahokamu karneolu jsou navlečeny na gumičce, náramek je bez zapínání, tudíž je univerzální velikosti.

Karneol - kámen reality
Karneol je nádherný polodrahokam oranžové barvy a jako kámen první čakry (Muladhary) je zástupcem zemské energie, z čehož jednoznačně vyplývá, jakou energii nese. Karneol je vhodný pro všechny snílky, jimž chybí kontakt s realitou, pro všechny, kdo potřebují stabilizovat a uzemnit. Tento nádherně zbarvený polodrahokam nám pomáhá odstranit rušivé myšlenky a představy, celkově se zklidnit a soustředit se na současnost. Vibrace karneolu nám pomáhají proniknout ke kořenům problémů a jasně definovat jejich původ i způsob, jakým je možné je zpracovat. Karneol chrání před negativními energiemi, dodává nám sílu a odvahu, radost a vitalitu, je užitečný při překonávání závislostí všeho druhu, protože posiluje naši sebedůvěru a vůbec důvěru ve všechny a všechno kolem nás.

Karneol a léčení
Karneol je plný životní síly a vitality, povrzbuzuje metabolismus, aktivuje základní čakru, ovlivňuje ženské reprodukční orgány a zvyšuje plodnost. Jedná se o kámen, který dokáže překonat frigiditu a impotenci, léčí revmatizmus, artritidu, neuralgii a deprese - zejména ty, jež se vyskytují v pozdějším věku. Karneol reguluje tělní tekutiny a činnost ledvin, urychluje léčení kostí a šlach, zlepšuje srážlivost krve, zajišťuje dobré prokrvování jednotlivých orgánů a tkání.

Očista a nabíjení karneolu
Karneol čistíme pod proudem vody, nabíjíme libovolně dlouho na slunci.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky