Náramek Iolit extra "disk" 12 mm

Připraveno k odeslání
239 Kč
Kód: SVK-4209
Kategorie: Náramky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Intuice, vhledy, vize, sebepoznání, důvěra v sebe, zodpovědnost za své myšlenky a činy, věrnost cestě své duše - taková jsou témata temně modrého iolitu. Náramek je vyroben z tamblovaných disků polodrahokamu iolitu navlečených na gumičce, náramek má univerzální velikost. 

Iolit - kámen vizí a vhledů
Iolit (někdy také cordierit) je zvláštní, méně známý modrý kámen. Některé iolity jsou téměř černé (jejich modré zbarvení je patrné pod určitým úhlem světla), některé jsou průhledně světlé se zajímavými blyštivými zrníčky uvnitř kamene. Iolit (cordierit) je vyhledávaným kamenem všech, kteří touží rozšířit své vědomí a nabýt tak schopnosti širokého celistvého rozhledu a jasného vhledu do podstaty všech věcí. Iolit je spojován se světem za světem, tedy s duchovními rovinami, které jsou naším očím skryté. Harmonizuje a otevírá čakru Ajna, čakru Třetího oka, podporuje intuici, vize, vhledy a astrální cestování. Iolit učí, jak pracovat s přijatými informacemi (vhledy, obrazy, zvuky) a jak je chápat. Především však napojuje člověka na jeho vnitřní moudrost, která umí rozlišit pravdu od klamu, světlo od stínu. Podle legendy byl iolit zasvěcen vikingské bohyni moře - Ran, mořeplavci jej používali pro přesnou navigaci. V dávných dobách se iolit používal při různých rituálech a obřadech, které byly zasvěceny ženské síle, Bohyním.

Iolit - být sám sebou
V citové rovině pomáhá iolit pochopit příčiny různých návyků a vzorců chování, uložených v podvědomí. Pochopení omezujících myšlenkových vzorců a přesvědčení, která nám škodí, je prvním krokem ke změně. Iolit tak nějak pomáhá pochopit sama sebe, důvody, proč se chováme zrovna tak - a ne jinak. Iolit pomáhá nalézt svoji podstatu, identitu, místo ve světě a poslání, kvůli němuž jsme na tuto zem přišli. Současně pomáhá oprostit se od očekávání druhých a být sám sebou, vyjadřovat sama sebe, jít za svým cílem. Pokud člověk dokáže stát sám za sebou, nemůže být nikým využit, není na nikom závislý, jeho pocit štěstí vychází z vnitřního pochopení a ne z vnějších okolností - které jsou proměnlivé a pomíjivé. Tímto způsobem člověk získává stabilitu ve vztazích, není na nich závislý, a ačkoliv žije ve společenství (rodině), kterou miluje a pro kterou udělá vše, stále má na paměti nutnost jít po své cestě a naplnit své záměry a cíle. Nelze být pokaždé k dispozici všem a sebe sama odsouvat do pozadí - na jindy, na někdy. Jen si představte - co když žádné zítra nebude? Iolit pomáhá nalézt rovnováhu mezi zodpovědností k druhým a zodpovědností k sobě samému.

Iolit a léčení
Iolit je polodrahokam, kterého uvítají všichni, kdož trpí migrénami či bolestmi hlavy. Iolit je také často používán v boji s nadváhou, jelikož jeho vibrace napomáhají detoxikaci, regeneraci jater a snížení zásob tuku v těle. Kámen pomáhá při horečkách (údajně i při malárii), zmírňuje následky požívání alkoholu, prospívá činnosti hypofýzy, dýchacímu systému, zlepšuje funkci mozku, ničí bakterie a napomáhá regulovat metabolismus v těle. 

Iolit - čištění a nabíjení kamene
Polodrahokam se čistí pod proudem vody, nabíjí se na slunečním nebo měsíčním světle, případně na drúze křišťálu. 

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost

Kitl Životabudič 250 ml
119 Kč