Náramek Feng Shui meditační - Lotus Sutra

Náramek Feng Shui meditační - Lotus Sutra

Kód: LOP-0092
Červená a bílá, to je unikátní kombinace tvořivosti, jdoucí ruku v ruce s Moudrostí a čistými záměry. Tento meditační náramek je tvořen mořským kamenem a cinabar stone.
Připraveno k odeslání
298 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náramek Feng Shui meditační - Lotus Sutra

Tento feng shui meditační náramek v sobě spojuje působení "Tricadna stone" a "Cinabar stone". Kameny jsou navlečeny na pružné odolné gumičce, velikost je univerzální.

Průměr kuliček
8 mm

Tridacna stone (Mořský kámen) je tradičním ochranným a meditačním kamenem, podporujícím moudrost. Je jedním z nejdůležitějších kamenů buddhismu a traduje se, že chrání před zlými duchy. Jedná se o nejbělejší polodrahokam světa a najdeme ho na mnoha místech v buddhistických chrámech a památkách. Mořský kámen má velmi klidnou a vyváženou energii, je kamenem čistoty a proměn, obrazem našeho vývoje směrem k nejčistšímu světlu. Mořský kámen je symbolem krásy naší duše, je průvodcem na cestě k dosažení našeho nejvyššího potenciálu. Tridacna stone stabilizuje náladu, pomáhá navodit stav relaxace, redukovat stres a starosti, vyvážit duševní a fyzické stavy a zklidnit nervy. Pomáhá při nespavosti. Věří se, že používání šperků, vyrobených z tohoto kamene pomáhá zlepšovat magnetické pole lidského těla.

Cinabar stone - kámen tvoření
Cinabar stone má silné metafyzické vlastnosti a obvykle je používán jako kámen podporující tvorbu bohatství. Jeho energie se může příznivě projevit i v podnikání. Cinabar stone také napomáhá probuzení mystického vidění. Je kamenem transformace, magie, alchymie a uzdravení. Zlepšuje komunikaci, inspiruje, podporuje sladění čaker, zbavuje strachu. Je spojencem mezi duchovním a fyzickým světem. Cinabar stone posiluje energii kořenové čakry, stimuluje sexuální energii a posiluje i oblast osobních vztahů. Usnadňuje duchovní uzemnění. 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Intuice - Osho Intuice - Osho Kód: KOS-INT-OSHO
Intuice je darem a velmi užitečným nástrojem, který jsme my lidé dostali do…
214 Kč
LFB Kombinovaná esence energie BIO LFB Kombinovaná esence energie BIO Kód: LFB-VYCER
Pro ty, kteří se cítí zcela vyčerpaní a přepracovaní. Pomáhá znovu získat…
419 Kč
Lifefood raw čokoláda 80% kakao BIO 35 g Lifefood raw čokoláda 80% kakao BIO 35 g Kód: LF-10980-35
Čistá, kvalitní, intenzívní, taková je chuť 80 % této Lifefood čokolády,…
51 Kč
Přírodní vulkanická pemza Přírodní vulkanická pemza Kód: AW-VolC-01
Přírodní vulkanická pemza slouží k ošetření ztvrdlé pokožky (lokty, nohy,…
114 Kč