Fantasy šperky

Náramek - Anděl Strážný - ochrana a božské vedení

Náramek - Anděl Strážný - ochrana a božské vedení

Kód: SAR-ML04
Náramek s ochranným symbolem Anděla Strážného je skvělým dárkem pro každého, který si přeje naučit se komunikovat se svým duchovním průvodcem. Věř, že tvůj anděl strážný je stále s tebou.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
153 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náramek - Anděl Strážný - ochrana a božské vedení

Náramek s ochranným symbolem Anděla Strážného je skvělým dárkem pro každého, který si přeje naučit se komunikovat se svým duchovním průvodcem. Věř, že tvůj anděl strážný je stále s tebou. Pokud ho požádáš, může Ti pomoci, poslat Ti inspiraci, radu, či poskytnout vedení. Předej mu svoje strachy, úzkosti a problémy a Ty zůstaň klidný a sám v sobě. Náramek se symbolem strážného anděla ti bude neustále připomínat jeho každodenní přítomnost ve tvém životě.

Andělé - kdo jsou a proč nám pomáhají
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat.

Na svoje smutky, strachy a strasti nejsme sami
Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry. Nedopusť, aby Tvé srdce ztvrdlo, nedopusť, aby Tě zahalila tma. Raději svěř své trápení andělům, odevzdej to, co jsi tak dlouho svíral a na čem jsi lpěl tak moc, že jsi zablokoval plynulý běh věcí (zacyklení). V okamžiku, kdy svou starost odevzdáš boží moci (jejímiž prostředníky jsou andělské bytosti), uleví se Ti a budeš tak moci lépe rozpoznat znamení vedoucí k vyřešení této situace. Vesmír a boží moc nepracuje proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce příjde světlo, které nám přinese klid.

Náramek se symbolem strážného anděla je vyroben z pružného silikonu bílé barvy, takže velikost je více méně univerzální. Motiv symbolu je do silikonu vyryt a je vybarven tyrkysově modrou barvou. Vzhledem k tomu, že výrobek pochází z dílny německého výrobce, jsou na náramku vyryty tyto německé nápisy, které připomínají témata spojená s tímto symbolem.

  • Ich bin bei dir, was auch geschieht! ( Jsem s tebou, ať se stane cokoliv. )
  • Vertraue mir! ( Věř mi! )

Průměr náramku
6 cm

Materiál
silikon

 

 

LP

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Svíčka s energií kamene Křišťál, 6 x 10 cm Svíčka s energií kamene Křišťál, 6 x 10 cm Kód: CAP-KŘIŠ6/10
Krásná, čistá, magická svíčka s energií křišťálu je výborná jak pro…
89 Kč
Rytířské šachy exclusive se skleněnou hrací deskou Rytířské šachy exclusive se skleněnou hrací deskou Kód: NM-D1824E5
Nevídané, fantastické, luxusní, precizní, unikátní - takové jsou tyto…
3.078 Kč
Aromalampa Bílé květy, keramika Aromalampa Bílé květy, keramika Kód: AW-OBCW-04
Sněhobílá malá keramická aromalampa s květy je vyrobena z glazované keramiky.…
208 Kč