Nálepka set 4 + 1 - Sri Yantra, zlatá

Nálepka set 4 + 1 - Sri Yantra, zlatá

Kód: SAR-TS024
Sri Jantra je starodávný védský, geometricky naprosto přesný tvar, sloužící jako duchovní pomůcka při koncentraci, meditaci a kontemplaci. Jantra je náčrt mikro i makrokosmu, dá se říci, že se jedná o vesmírný diagram, zastupující určité vesmírné síly.
Připraveno k odeslání
155 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Nálepka set 4 + 1 - Sri Yantra, zlatá
Nádherné mystické samolepky Sri jantra jsou určeny především pro meditační účely. V sadě nálepek je jedna velká (průměr 7 cm) a 4 malé (o průměru 2,6 cm).
 
Jantra - brána do Absolutna
Sri Jantra je starodávný védský, geometricky naprosto přesný tvar, sloužící jako duchovní pomůcka při koncentraci, meditaci a kontemplaci. Jantra je náčrt mikro i makrokosmu, dá se říci, že se jedná o vesmírný diagram, zastupující určité vesmírné síly. V centrální části jantry se nachází ohniskový bod (tzv. bod bindu - bod sjednocení - bod Jednoty), bod, který je branou do absolutna. Všechny geometricky přesné útvary okolo tohoto bodu představují mysl člověka a celý vnější svět. Jantra slouží jako nástroj koncentrace, při níž je veškerá pozornost soustředěna do bodu ohniska. Tímto způsobem (který ovšem není tím jediným možným) lze ovládat chaotický pohyb mysli od jednoho vjemu k druhému, od jedné myšlenky k druhé. Jakmile je odrušen chaos mysli a nastane ticho - je brána k Absolutnu otevřena. Sri jantra je jednou z nejuctívanějších a nejvíce používaných janter. Je skvělým prostředkem při meditacích.
 
Jak používat jantru
Jantru nalepte na libovolný povrch, nejlépe tak, aby zůstala v úrovni očí, až před ní budete sedět (se vzpřímenými zády). Při meditaci se soustřeďte na centrální bod, sledujte chaos mysli bez posuzování, rezonujte, buďte tiší. Doporučuje se meditovat takto denně po dobu 15 - 30 minut.
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Náramek hematit, tamblovaný Náramek hematit, tamblovaný Kód: MINM-nar-he
Duch bojovníka budiž naším průvodcem náročnými časy. Síla, odolnost a…
52 Kč
Astrologie a vztahy - Stephen Arroyo Astrologie a vztahy - Stephen Arroyo Kód: NS-ASTVZTAH
Tato kniha dokumentuje mimořádnou zkušenost a jedinečný interpretační styl…
288 Kč