Náhrdelník Zelené Srdce Přírody - nefrit, turmalín

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
697 Kč
Kód: MINM-059
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Zelené a silné je Srdce Přírody. Léčivá síla proniká hluboko do bytosti člověka, do všech sfér, a harmonizuje, kde je co potřebné. Vždy dává jen to, co potřebujeme. Nic nežádá nazpět, nechává to na nás, jak se k ní zachováme. Příroda léčí. Čím? Přirozeností, zelení, Tichem, prostým Bytím. Náhrdelník je vytvořen pro milovnici lesů, luk, strání, potoků, hor, květin a nesčetných vůní a barev, které nám příroda dává... Nechť ti přináší radost!

Je vyroben z válečků zeleného nefritu (1 x 0,7 cm), velkých, fasetově broušených kuliček křišťálu (12 mm), kuliček nefritu (8 mm), malachitu (6 mm), granátu (8 mm), černého turmalínu skorylu (4 mm), zeleného aventurínu a křišťálu (4 mm). V centru je umístěn kovový plíšek s rytým symbolem stromu.

Délka náhrdelníku - obvod
68 cm

Výška centrální ozdoby se stromem
3, 4

Náhrdelník je autorským šperkem a je k dostání pouze v jediném exempláři. Dodáváme včetně popisu účinků jednotlivých kamenů.


Nefrit - šťastný kámen
Nefrit (který je velmi často zaměňován za jadeit) je symbolem čistoty, vyrovnanosti, štěstí, přátelství a materiálního dostatku. Co víc si přát? Nefrit, polodrahokam přiřazený srdeční čakře Anahata, je posvátným kamenem Dálného východu, kde se odjakživa traduje, že přitahuje lásku i peníze, prodlužuje život, dodává prosperující energii při obchodních jednáních, pozvedává moudrost našeho ducha, chrání před neštěstími a nehodami, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Jeho jemná zelená energie zklidňuje nervový systém, tlumí přepětí a sklony k agresivitě, tiší žal a smutek, pomáhá nám nevzdávat se a nepropadat beznaději. Nefrit podporuje umění rychlého rozhodování a bystrého úsudku, učí nás toleranci, pomáhá harmonizovat naše vztahy a realizovat naše přání a touhy. Zkrátka, nefrit je šťastným kamenem, který vše harmonizuje a přitahuje do našich životů všechno, co je dobré. 

Nefrit a léčení
Vibrace nefritu pozitivně působí při nedostatečné funkci ledvin, pomáhají vyplavování písku z močového ústrojí, stimulují a harmonizují funkci srdce, detoxikují celé naše tělo, podporují funkci střev, obnovují buněčný a kosterní systém, zvyšují plodnost, pomáhají při porodech. Nefrit udržuje rovnováhu tekutin v těle a poměr kyselého a zásaditého prostředí.

 

Facebook komentáře

Štítky