Náhrdelník "Vitality" - Křišťál, šungit extra  - 1
Náhrdelník "Vitality" - Křišťál, šungit extra  - 2
Náhrdelník "Vitality" - Křišťál, šungit extra  - 3
Náhrdelník "Vitality" - Křišťál, šungit extra - 1/3Náhrdelník "Vitality" - Křišťál, šungit extra - 2/3Náhrdelník "Vitality" - Křišťál, šungit extra - 3/3

Náhrdelník "Vitality" - Křišťál, šungit extra

Kód: MINM-711
Křišťál a šungit, to je mocná dvojice kamenů upevňující zdraví člověka, podporující samoléčebné procesy, urovnávající toky energií v jeho hmotném i jemnohmotném těle.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
1.032 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník "Vitality" - Křišťál, šungit extra

Křišťál a šungit, to je mocná dvojice kamenů upevňující zdraví člověka, podporující samoléčebné procesy, urovnávající toky energií v jeho hmotném i jemnohmotném těle, nastolující rovnovážný stav každé sféry. Tento náhrdelník je vhodný pro každého. 

Kuličky extra čistého křišťálu a šungitu (8 mm) jsou navlečeny na dvojitě provlečenou vysoce odolnou gumičku, náhrdelník nemá zapínání. Minimální velikost náhrdelníku (obvod)  je 42 cm. Gumička jde bez problémů roztáhnout až na 54 cm. Jaké jsou výhody náhrdelníku na gumičce?

  • nemusíte manipulovat s karabinkou, náhrdelník jednoduše převléknete přes hlavu
  • při koupání nemusíte náhrdelník sundávat - gumička je vysoce odolná
  • lze jej nosit i jako čelenku do vlasů nebo jako náramek
  • náhrdelník je díky tomuto provedení unisex

Křišťál - kámen nejčistšího Božského světla
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším věšteckým a léčitelským kamenem na světě. Krystaly křišťálu byly poprvé objeveny starověkými Řeky, kteří křišťál považovali za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. 

Křišťál - síly Měsíce a Slunce
Křišťál je přiřazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštecké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Co je to šungit?
Šungit je zvláštní a tajemná, 2 miliardy let stará polyminerální uhlíková hornina, jejíž jediné naleziště je v severozápadním Rusku, v oblasti Karélie. Původ a vznik šungitu dodnes není přesně vědecky dokázán, existují i teorie a jeho mimozemském původu. Šungit je jediný nerost na Zemi obsahující léčebné fullereny - nový typ molekulární formy uhlíku, ve které jsou molekuly obsahující magické číslo atomu C60. Pro svou zvláštní strukturu mají fullereny řadu jedinečných fyzických a chemických vlastností, včetně léčebných a obranných. Fulleren je nejvýkonnější a dlouho působícím antioxidant a zároveň univerzální sorbent. Jeho schopnosti čistit vodu od škodlivých příměsí se skutečně nic nevyrovná. Dokáže současně dodávat organizmu prospěšné stopové prvky a makroprvky a pohlcovat škodlivé. Za objev fullerenů získali vědci v roce 1996 Nobelovu cenu. 
 
Šungit má schopnost léčit, harmonizovat a odstraňovat účinky geopatogenních a technopatogenních vlivů. Má vysoce příznivý vliv na kožní problémy, kvalitu vlasů, imunitu, alergické projevy, odřeniny,  popáleniny, rány,  projevy syndromu chronické únavy, nemoci štítné žlázy... 
 
Více informací o léčivém šungitu naleznet v našem slovníku, pod heslem Šungit.

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Detoxikační náplasti 14 ks - levandule Detoxikační náplasti 14 ks - levandule Kód: GINK-B0129
Levandulové detoxikační náplasti aplikovány na plosku nohy nebo jinou část těla…
349 Kč
Siddhalepa šampon Ayur Hydrating, 100 ml Siddhalepa šampon Ayur Hydrating, 100 ml Kód: GINK-B1821
Tradiční ajurvédské výtažky léčivých rostlin z ovoce nelli (indický angrešt)…
189 Kč