Náhrdelník Záhněda, kuličky 6 mm

Připraveno k odeslání
297 Kč
Kód: SVK-010-50
Kategorie: Náhrdelníky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Záhněda je kámen spojený s realitou tedy a teď. Zklidňuje, působí proti stresu, podporuje uzemnění osobnosti v těle a rovněž mu předává starost o životní prostředí. Podporuje ekologická řešení. Vibrace záhnědy působí proti stresu, dodávají klid a jasnost potřebnou pro řešení reálných situací tady a teď. Náhrdelník je tvořen kuličkami záhnědy, navlečenými na pevném silonovém lanku, zapínání je na karabinku.

Délka náhrdelníku
42 cm

Záhněda - ukotvení v realitě a detoxikace
Záhněda je oblíbená odrůda křemene, charakteristická svou hnědou barvou. Jedná se o silný ochranný kámen (přiřazený základní čakře Muladhara), s vynikající schopností uzemnění a ukotvení v realitě. Záhněda nám předává starost o životní prostředí a podporuje ekologická řešení. Vibrace záhnědy působí antistresově, navozují klid a vyrovnanost, potřebnou pro efektivní vyřešení náročných či nejasných situací, dodává nám sílu při rozhodování. Záhněda neutralizuje negativní vibrace, noční můry, pohlcuje elektromagnetický smog a napomáhá vylučování a detoxikaci na všech úrovních. Záhněda nás učí, jak se rozloučit se vším, co již neslouží svému účelu. Jelikož záhněda často bývá přirozeně ozářena, působí výborně při léčbě spojené s radioaktivitou nebo chemoterapií.

Záhněda a léčení
Záhněda velmi silně působí proti bolestem hlavy, pomáhá odstranit veškeré negativní energie v těle a mysli, zklidňuje nervy, zahání stres, léčí kyčle, nohy a záda. Pomáhá při chemoterapiích.

Čištění a nabíjení kamene
Čistěte pod proudem studené či vlažné vody, nejlépe však v přírodní vodě (potůček, apod.). Nabíjejte na slunci minimálně hodinu.

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost