Náhrdelník záhněda, kuličky 6 mm, na gumičce

Náhrdelník záhněda, kuličky 6 mm, na gumičce

Kód: SVK-010-50
Záhněda je kámen spojený s realitou tedy a teď. Podporuje uzemnění osobnosti v těle a rovněž mu předává starost o životní prostředí. Podporuje ekologická řešení.
Poslední kusy na skladě!
268 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník záhněda, kuličky 6 mm, na gumičce

Záhněda je kámen spojený s realitou tedy a teď. Zklidňuje, působí proti stresu, podporuje uzemnění osobnosti v těle a rovněž mu předává starost o životní prostředí. Podporuje ekologická řešení. Vibrace záhnědy působí proti stresu, dodávají klid a jasnost potřebnou pro řešení reálných situací tady a teď. Náhrdelník je tvořen kuličkami záhnědy, navlečenými na velmi pružné a přitom pevné gumičce. Díky tomu má náhrdelník univerzální velikost. Minimální velikost náhrdelníku (obvod)  je 44 cm. Gumička jde bez problémů roztáhnout až na 80 cm! 

Jaké jsou výhody náhrdelníku na gumičce?

  • nemusíte manipulovat s karabinkou, náhrdelník jednoduše převléknete přes hlavu
  • při koupání nemusíte náhrdelník sundávat - gumička je vysoce odolná - jen přihlédněte k charakteru kamene (některé kameny nerady vodu)
  • lze jej nosit i jako čelenku do vlasů
  • náhrdelník je díky tomuto provedení unisex

Záhněda - ukotvení v realitě a detoxikace
Záhněda je oblíbená odrůda křemene, charakteristická svou hnědou barvou. Jedná se o silný ochranný kámen (přiřazený základní čakře Muladhara), s vynikající schopností uzemnění a ukotvení v realitě. Záhněda nám předává starost o životní prostředí a podporuje ekologická řešení. Vibrace záhnědy působí antistresově, navozují klid a vyrovnanost, potřebnou pro efektivní vyřešení náročných či nejasných situací, dodává nám sílu při rozhodování. Záhněda neutralizuje negativní vibrace, noční můry, pohlcuje elektromagnetický smog a napomáhá vylučování a detoxikaci na všech úrovních. Záhněda nás učí, jak se rozloučit se vším, co již neslouží svému účelu. Jelikož záhněda často bývá přirozeně ozářena, působí výborně při léčbě spojené s radioaktivitou nebo chemoterapií.

Záhněda a léčení
Záhněda velmi silně působí proti bolestem hlavy, pomáhá odstranit veškeré negativní energie v těle a mysli, zklidňuje nervy, zahání stres, léčí kyčle, nohy a záda. Pomáhá při chemoterapiích.

Čištění a nabíjení kamene
Čistěte pod proudem studené či vlažné vody, nejlépe však v přírodní vodě (potůček, apod.). Nabíjejte na slunci minimálně hodinu.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Oplach do myčky na nádobí 1000 ml Oplach do myčky na nádobí 1000 ml Kód: YELL-00650
Omezuje tvorbu minerálnách usazenin na nádobí a dodává mu přirozený lesk.
169 Kč
Lavennis sametová relaxační maska na oči, růžová Lavennis sametová relaxační maska na oči, růžová Kód: LAV-PPO0029
Vůně levandule dokonale klidní mysl i smysly, uvolňuje, zklidňuje a navozuje…
168 Kč