Náhrdelník Vermarine kuličky 6 mm  - 1
Náhrdelník Vermarine kuličky 6 mm  - 2
Náhrdelník Vermarine kuličky 6 mm - 1/2Náhrdelník Vermarine kuličky 6 mm - 2/2

Náhrdelník Vermarine kuličky 6 mm

Kód: CRYMA-181R6
Vermarine je kamenem srdce. Přináší hluboký klid bez ohledu na to, co se právě děje a vede pozornost do nitra sebe sama. Do srdce, v němž je stálé bezvětří, kde je klid a mír, kde jsou všechny odpovědi, kde je všechno.
Připraveno k odeslání
267 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník Vermarine kuličky 6 mm

Vermarine je přítelem srdce. Přináší hluboký klid, vede pozornost do nitra sebe sama. Náhrdelník je tvořen tamblovanými kuličkami polodrahokamu vermarinu, navlečenými na pevném silonovém lanku. Náhrdelník má zapínání na karabinku.

Délka
42 cm

Vermarine - cesta ke Zdroji
Vermarine (též prasiolit nebo zelený ametyst) je kamenem srdce a měl by také být v blízkosti srdce nošen. Tento kámen má zajímavý přínos - přináší hluboký klid bez ohledu na to, co se kolem vás děje a vede vaši pozornost do nitra sebe sama. Do srdce, v němž je stálé bezvětří, kde je klid a mír, přestože vaše myšlenky v hlavě možná právě teď bouří. Jeho poselství je jasné - ať jste kde jste, ať se nacházíte v lese, v malé loďce na moři, v nákupním centru, sami v posteli nebo právě popíjíte čaj se svými přáteli, JSTE VŽDYCKY V SOBĚ. Vy, vaše božská část, kousek Boha, Duše - je uvnitř a je s vámi, kamkoliv se hnete. Jste v naprostém bezpečí! Kdybyste naslouchali této Božské Duši v sobě, zaslechli byste povzbudivá a sílu dávající neslyšná slova, pocítili byste podporu a jemné, nenaléhající vedení, které ví přesně, co je potřebné. Takto si lze vybudovat oporu v sobě samém - kontaktem a nasloucháním vnitřního vůdce - hlasu Duše. Paul Brunton tomuto říkal Nadjá. Je tím myšlena Božská část člověka, která ví, co a proč chce a kdy a jak to udělat. Ona je ohromně silná a ničeho se nebojí, neexistují pro ni absolutně žádné překážky. Absolutně žádné. A to je Nadjá. To je naše Duchovní část - to jsme my skuteční. Abychom tento Zdroj v sobě nalezli, neboť do té doby žijeme jen podle ega, musíme se obracet dovnitř. A právě vermarine, jeho jemná, jako rybniční voda zelená barva, nás k tomuto obratu pozornosti dovnitř přímo nabádá. Jeho vibrace otevírají srdeční čakru, a my se učíme ji nezavírat, což naše ego při sebemenším pocitu ohrožení rádo činí. Ovšem budeme-li zavření, jak se kdy otevřeme Božství v sobě a jak se pak otevřeme lidem a životu? Je třeba své ustrašené a podmíněné ego poznat a odevzdat ho Nadjá v sobě. Je to práce, je to sebe poznávání, je to cesta, na níž najdeme i to, co jsme si přáli zakopat hluboko pod zem. A přesto vede cesta právě tudy, hlubinami nitra, abychom si mohli vyzvednout poklad, jenž je naším dědictvím. Svou Duši, sebe sama, své pravé Já.

Vermarine je tedy užitečný pro kontakt s Nadjá - Vyšším já. Meditace s ním pomáhá projevit esenci a energii Nadjá v běžném životě, uzemnit a projevit duchovní záměry. Činí-li vám potíže rozpoznat vrozené Božství v sobě či v jiných, noste vermarine na srdci. Vermarine je silně napojen na Vesmírné energie, pomáhá rozpoznat svůj otisk, karmická zatížení a svůj osud a přijmout za něj a za vše, co se děje, plnou zodpovědnost. Zde končí pocit oběti i mučednictví, neboť vidíme, že máme v každé chvíli na výběr, jaký postoj k událostem, věcem a lidem zvolíme. Tedy si nemusíme vybírat roli oběti, přináší-li nám utrpení a okrádá-li nás to o sílu a radost ze života! Zkrátka, sebe poznáváním se stáváme vědomými, zdravě sebe vědomými a zodpovědnými, soucitnými k ostatním (vždyť lidé mají stejné chyby, jaké jsou v nás samých). Vidíme, že zákon odrazu je neúprosný a vše vyslané se nám opět vrátí, tedy začínáme volit lépe, co chceme prožívat a kolem sebe vidět. Zda utrpení, lži, nepřátelství - nebo radost, pravdu a lásku. Vermarine tedy ukazuje, nebo spíše pomáhá objevit - jak co je a jak to souvisí s naší volbou. Vede k poznání sebe sama, svého místa ve světě, poznání zákonů Universa, principu karmy, jenž je nezvratným a nejspravedlivějším Zákonem Božím. Tato poznání vyvádí člověka z bludů a pocitů křivdy. Narovnávají páteř, pomáhají nalézt v sobě samém Zdroj životní síly a učí, jak s ní vhodně zacházet - aby se tvořilo živé. To, co přináší radost, útěchu, sílu a naději, co pomáhá, pozvedá, rozvíjí, dává štěstí a lásku.

Vermarine a léčení - z litoterapie
Léčí srdce, podporuje funkci sleziny, krvinky a trávicí trakt a imunitní systém.

Čištění a nabíjení kamene
Kámen čistit pravidelně pod vlažnou proudící vodou nebo v misce společně s křišťálem. Pokud máte v blízkosti studánku s čistou vodou, potůček či čistou říčku, vermarine bude velice rád. Nabíjet ve stínu, z dosahu přímého slunce.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Kniha stínů - Keltský strom Kniha stínů - Keltský strom Kód: CRYMA-JOU12
Tato nádherná kniha stínů, zdobená motivem Stromu Života, má pevný obal, který…
321 Kč
Koule polodrahokam - Jaspis červený 45 mm Koule polodrahokam - Jaspis červený 45 mm Kód: CRYMA-64SP45
Červený jaspis je kámen neustále vyzařující životadárnou energii země. Jeho…
351 Kč
Šamanský buben malovaný 50 cm - Duch Přírody Šamanský buben malovaný 50 cm - Duch Přírody Kód: RY-315
Velký rámový buben je zdoben motivem Ducha Přírody, který spojuje s Matkou Zemí.…
3.549 Kč
Saloos vonný olej Pohoda 10 ml Saloos vonný olej Pohoda 10 ml Kód: SA-75256
Luxusní vůně, kterou nelze slovy popsat. Tato vůně je určena pro použití v…
65 Kč