Náhrdelník V Srdci moře - křišťál, jaspis tyrkenit

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
469 Kč
Kód: FO-NHR-29
Kategorie: Náhrdelníky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Jemný jako voda, silný jako moře, hladký jako sklo a plný světla jako nebesa... Tento ručně vyrobený náhrdelník probouzí pocity čistoty a lehkosti, radosti a přátelství, probouzí tvořivost a radost ze života. Je vyroben z kuliček křišťálu (8 mm) tyrkenitu a jaspisu (6 mm), které jsou od sebe odděleny uzlíkem. Na konci visí nádherný, do hladka vybroušený kus křišťálu, který si prostě zamilujete.

Upozornění
Každý náhrdelník na této kartě zboží je svým vzhledem zcela originální, protože se jedná o přírodní kameny, které nikdy nejsou zcela stejné. Prosíme, berte tento fakt na vědomí.

Velikost velkého křišťálu cca (délka x šířka)
4,5 x 2 cm

Délka náhrdelníku (měřeno bez ozdoby)
78 cm


Jaspis - uzemnění a energie
Jaspis má mnoho nádherných odrůd. Obecně se jedná o kámen, který silně uzemňuje. Proto je doporučován osobám, které si rády staví vzdušené zámky, žijí tak trochu mimo tento svět a činí jim potíže čelit každodennosti a nárokům tohoto světa. Jaspis připomíná, že žijeme Tady a Teď. Jaspis uzemňuje, podporuje rovnováhu, stabilitu, zásobuje energií. Jeho vibrace působí na 1. čakru Muladhara. Jeho silné působení však pocítíme ve všech našich čakrách. Jaspis nás spojuje s realitou, usnadňuje jasné myšlení, organizaci a dokončování projektů. Jeho vibrace posilují naši motivaci a odhodlání k naplnění všech našich záměrů, podněcuje nás k čestnému chování. Kámen pozitivně působí na rozvoj naší intuice, představivosti a proměnu myšlenek v činy. Přináší pomoc během dlouhodobých nemocí nebo hospitalizace a dodává tělu energii. Je však třeba používat jej dlouhodobě, neboť účinkuje pomaleji. Jaspis je také kámen ochranný. Jeho vibrace působí na základní čakru, podněcují její činnost a harmonizují činnost všech orgánů této čakry (například pomáhá při menstruačních potížích a při menopauze). Jaspis čistí a stabilizuje auru, přináší nám zdraví a sílu, odstraňuje jedovaté látky z oběhového systému, krve a jater, napomáhá lepší cirkulaci krve a tím pádem je vhodný na problémy se studenými končetinami nebo bolavými klouby a svaly.


Křišťál - kámen šamanů, léčitelů a věštců
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším věšteckým kamenem na světě. Když staří Řekové poprvé objevili krystaly křišťálu, považovali je za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Křišťál - kámen Měsíce i Slunce 
Křišťál je přiřazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštecké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Facebook komentáře

Štítky