Náhrdelník Tvoření - karneol, aventurín, olivín  - 1
Náhrdelník Tvoření - karneol, aventurín, olivín  - 2
Náhrdelník Tvoření - karneol, aventurín, olivín  - 3
Náhrdelník Tvoření - karneol, aventurín, olivín  - 4
Náhrdelník Tvoření - karneol, aventurín, olivín - 1/4Náhrdelník Tvoření - karneol, aventurín, olivín - 2/4Náhrdelník Tvoření - karneol, aventurín, olivín - 3/4Náhrdelník Tvoření - karneol, aventurín, olivín - 4/4

Náhrdelník Tvoření - karneol, aventurín, olivín

Kód: MINM-29-88
Tvořit radost, dávat a pomáhat, to jsou Boží principy. Kdo je s nimi v souladu, kdo koná podle nich, stává se vnitřně šťastný a naplněný. Plní se blahem. Čím víc dává, tím víc se mu vrací... Rozdávej a budeš pořád plný.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
347 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník Tvoření - karneol, aventurín, olivín

Jak si člověk stojí před Bohem, tak si stojí i před lidmi a sebou samým. A jak si stojí? Je nahý!

A v jeho nahotě je krása. Nesmírná a silná. Je opravdová. Živá. Člověk nemá, kromě života samotného, vlastně vůbec nic. Nic mu nepatří. Vše je jen půjčené. O vše jednou přijde, vše bude muset jednou vrátit. Tak proč se připoutávat (tvořit si majetnický vztah a iluzi ovládání něčeho), když lze být svobodným? Když člověk pustí vše, na čem lpí, co mu přijde důležité (věci, lidi, události, tituly, svůj pocit velikosti a nepostradatelnosti, svá díla, svá přání, plány i touhu po uznání), božsky se mu uleví. On o nic nepřišel, jen smazal svůj vztah, onu nálepku DŮLEŽITÉ. A když odebral věcem tento titul, mohl to pustit. A nebolelo to.

Možná to předal dál, mohl klidně nechat druhé, aby to na kousíčky rozebrali a přetvořili na cokoliv dalšího. Zjistil, že jeho neubylo. Vždyť života nemůže ubývat! Život je život! Pramení ve Věčnosti! My sami jsme život a ten nám nikdo nemůže vzít. Mohou nám vzít tělo, ale život zůstane. Přejde do jiné formy. Život bez připoutání se ke hmotě je svoboda. Máte, ale nevlastníte. Jen s vděčností užijete, přetvoříte a předáte dál. Člověk, který toto pochopil a žije tím, je neovladatelný. Nelze ho zmanipulovat žádnou touhou po ničem. Takový člověk je pozorovatelem hmoty. Ví, že hmota je nástrojem, nikoliv cílem nebo smyslem života. Pomocí hmoty je možné tvořit pro dobro druhých, je možné jejím prostřednictvím vytvářet druhým radost, pomáhat.

Tvořit radost, rozvíjet, dávat a pomáhat, to jsou Boží principy. Kdo je s nimi v souladu, kdo koná podle nich, stává se vnitřně šťastný a naplněný. Plní se blahem. A čím více dává (hmoty nebo lásky), tím víc se mu vrací... Rozdávej a budeš pořád plný.

Tento náhrdelník je vyroben z kamenů, které harmonizují 2. čakru - sakrální, centrum tvořivosti, plodnosti, radosti ze života a sdílení darů a 4. čakru Anahata (srdeční) - centrum lásky, soucitu, odpuštění a sjednocení skrze lásku. Kuličky kamenů jsou navlečeny na pevném silonovém lanku, náhrdelník má zapínání na karabinku. Jedná se o autorský šperk a je dostupný pouze v jednom jediném exempláři. Dodáváme včetně tohoto popisu.

Kameny
aqua aura křišťál (6 mm), olivín (4 mm), zelený aventurín (4 mm a 8 mm), nefrit (8 mm), karneol (8 mm), černý turmalín skoryl (5 mm), citrín (6 mm)

Délka náhrdelníku
40 cm

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Fantasy klepadlo - Zelený muž Fantasy klepadlo - Zelený muž Kód: NM-K0725C4
Zelený muž (pohanům znám též jako Rohatý Bůh) symbolizuje spojení člověka s…
369 Kč
Mandala na sklo - Keltský strom života Mandala na sklo - Keltský strom života Kód: SoD-900S53
Překrásná mandala s keltským stromem života poukazuje na provázanost všech…
162 Kč
Velký lapač snů hnědý - Navajo Velký lapač snů hnědý - Navajo Kód: HT-NA_LDC_LBR
Tento krásný větší lapač snů je ručně vyroben v Navajo rezervaci a je…
620 Kč
Přívěsek Druid Triquetra, stříbro Ag 925 Přívěsek Druid Triquetra, stříbro Ag 925 Kód: HT-TPD133
Triquetra ve spojení s pentagramem vyzývá k poznání Jednoty a svého místa v ní,…
630 Kč