Náhrdelník Tanzanit AA tamblovaný 45 cm

Připraveno k odeslání
499 Kč
Kód: SVK-TAN-88
Kategorie: Náhrdelníky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Náhrdelník je tvořen tamblovanými kamínky tanzanitu extra kvality (velikost kamínků je cca 8 x 5 mm). Náhrdelník má zapínání na karabinku z bižuterního kovu.

Délka náhrdelníku
45 cm

Tanzanit z Tanzánie
Tanzanit je vzácnou odrůdou zoisitu. Vyznačuje se levandulově modrou barvou, která vzniká vypalováním jinak hnědého kamene. K tomuto se váže příběh o tom, že prvními nálezci tanzanitu byli údajně pastevci dobytka -  Masajové. Stalo se to poté, co požár způsobený bleskem vypálil oblast v Tanzanii. Vlivem vysokých teplot se hnědé zoisity zbarvily tmavě modře až fialově. Naleziště tohoto nádherného polodrahokamu je pouze jedno jediné - v Tanzánii. Vzhledem k značné vytěženosti tohoto jediného naleziště cena tanzanitu úměrně stoupá.

Tanzanit je kámen vysokých vibrací a jemných energií. Rezonuje v oblasti vyšších čaker (5., 6., 7.) a je spojen s jevy přesahující hmotný svět. Tanzanit je kamenem, který tiší mysl, přináší jí mír a klid. Proto se doporučuje zejména při podrážděnosti, stresu, neschopnosti soustředit se a nalézt řešení problémů nebo cestu ze začarovaného kruhu. Jedině klidná a soustředěná mysl je schopna vnímat duchovní vhledy, které člověk v nitru cítí, o kterých ví, ale které mu chaos mysli nedovoluje vnímat, přijmout a realizovat.

Za hranicemi materiálních dimenzí, které vnímá naše mysl (vědomí), leží svět vysokých a dokonalých energií. Duchovní svět, který je stabilní a klidný, protože je Věčný. V něm je Pravda a Láska. V něm je vše obsaženo. Kdo dovede ovládnout a zklidnit svou materiální mysl, najde cestu, jak procítit duchovní svět (více informací najdete v knize AllatRa), najde Lásku, Pravdu a všechny odpovědi na všechny své otázky. Také najde hluboký klid a mír, smíření. To je také důvodem, proč by každému člověku velmi prospělo, kdyby měl s tímto světem kontakt (buď pomocí ponoření se, pomocí meditací či modliteb). Materiální svět je program. Není v něm místo pro zázraky, dobrotu, soucit a lásku. A přesto – zázraky se dějí, Láska žije v lidech i soucit. A dobro? Děje se! A to vše zcela bez ohledu na všeobecný vládnoucí Program tohoto světa – urvi co můžeš, staň se významným, vládni, rozděluj, nikomu nepomáhej, tobě taky nikdo nepomáhá... Jak to? Protože lidé mají duši a ducha, které jsou z duchovního světa. A ten je naším pravým Domovem. Jsme duchovní bytosti v materiálních tělech. A jako takoví máme my všichni právo přístupu k duchovním dimenzím. Jedinou překážkou k procítění duchovního světa je náš egoismus a neustále těkající mysl, která je součástí vládnoucího Programu. Meditace nebo modlitby jsou velice užitečné nástroje, jak svou mysl zkrotit a jak poznat sebe samého takového, jakým mě Stvořitel zamýšlel. V Bibli (evangelium podle Jana 4) je napsáno: „Bůh je Duch“ a v knize Genesis: „Bůh stvořil člověka k obrazu svému“. O jaký obraz se jedná? Kdo jsme?

Tanzanit je tedy kamenem, který tiší mysl a navozuje stav, ve kterém je možné přiblížit se či dotknout se toho, co nás přesahuje. V knihách a na internetu se dozvídáme, že tanzanit zajišťuje spojení s anděly nebo duchovními průvodci, že zlepšuje schopnosti telepatie, jasnozření, jasnoslyšení, schopnost napojení se na akášické pole, schopnost astrálního cestování, a podobně. Toto všechno je zcela možné, pakliže se člověk skutečně spojuje s duchovním světem. To ovšem nezajišťuje kámen, ale my sami, pakliže máme upřímnou víru a touhu se s tímto světem spojit a dosáhnout Poznání Pravdy. Kdo poznává duchovní svět, poznává sebe samého ve své pravé přirozenosti. Zná smysl svého života, své poslání a kráčí životem klidně a vyrovnaně. Takový člověk je v míru, má nadhled, v srdci klid a ticho, v němž rozpoznává všechny odpovědi.

Upozornění
Vzhledem k tomu, že tanzanit pracuje na úrovni vyšších čaker – krční, třetí oko a korunní, doporučuje se všem, kdo s ním pracují, hlídat si své uzemnění. Bez rovnováhy nic nefunguje správně.

Tanzanit a tělesná rovina
Tanzanit posiluje nové buněčné naprogramování, blahodárně působí na hlavu, mozek a nervovou soustavu, krk, hlasivky, sluch, vlasy, pokožku i ledviny. Tanzanit údajně zpomaluje procesy stárnutí, obnovuje vnitřní světlo a vitalitu svého nositele. Pomáhá při kómatu a ochrnutí, aby se člověk stal opět pánem svého vlastního těla. Tanzanit se také často využívá při regresích - tedy cestách do minulých životů.

Čištění a nabíjení polodrahokamu tanzanitu
Polodrahokam tanzanit lze čistit pod proudem vlažné vody, nabíjet pak na drúze křišťálu vystavenému svitu měsíce či slunce.

Facebook komentáře

Štítky