Náhrdelník exclusive - Růženín a morganit  - 1
Náhrdelník exclusive - Růženín a morganit  - 2
Náhrdelník exclusive - Růženín a morganit - 1/2Náhrdelník exclusive - Růženín a morganit - 2/2

Náhrdelník exclusive - Růženín a morganit

Kód: MINM-29-7
Morganit a růženín mají přímý vliv na srdeční čakru a všechna s ní spojená témata, jako jsou bezpodmínečná láska, porozumění a nesobecká láska k sobě i druhým, důvěra, soucit, tolerance, harmonie, klid, opora v sobě samém, odvaha a nezávislost.
Poslední kusy na skladě!
687 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník exclusive - Růženín a morganit

Morganit a růženín mají přímý vliv na srdeční čakru a všechna s ní spojená témata, jako jsou bezpodmínečná láska, porozumění a nesobecká láska k sobě i druhým, důvěra, soucit, tolerance, harmonie, klid, opora v sobě samém, odvaha a nezávislost.

Oba kameny napomáhají zklidnění a naladění se na jemné vlny tichého hlasu Duše (intuice), která je jediným spolehlivým vůdcem a oporou v našem životě. S poznáním nekonečné jemnosti a čistoty svého nitra, kde přebývá duchovní částečka ze světa Boha, naše Duše, přichází božský klid a mír, jistota, kterou neohrozí nikdo a nic na světě. Je to spolehlivá opora ve všech dobách, nezávisle na probíhajících událostech a názorech lidí kolem nás. Kdo má oporu v Duši, neopírá se už o nic a o nikoho. Kdo má poznání Duše, zná i Pravdu. A to Pravdu od Boha, věčnou a stálou, ne pravdu z lidského rozumu, která stále mění převleky. Duchovní svět je stabilní a klidný, protože On je. Je věčný. Materiální svět kolem nás je proměnlivý, nestálý a smrtelný. Je naplněný neklidem, vzruchem, neustálým shonem. Je to pohyb. A za tím pohybem se rozprostírá nekonečný oceán Božského klidu, Lásky a míru, z něhož jsme sem přišli. Můžeme čerpat z Jeho Moudrosti, znát Jeho vody, být součástí těchto živých vod. Můžeme Jej procítit, být s Ním v neustálém kontaktu, komunikovat s Ním - skrze svoji Duši.

Říká se, že Duše je samotným pramenem Lásky, pramenem Jeho živých vod. Kdo to poznal, ten ví, že Láska proudí stále, vyvěrá z našeho vlastního nitra. Je neviditelná a nehmatatelná, ale je nejmocnější silou v celém universu, neboť je kvalitou Boha. Kdo v sobě otevře tento pramen, stane se studnicí, ze které proudí Láska Boží. Může být něco většího? Abychom se mohli tímto průchodem stát, musíme nejprve vyrazit na cestu, kterou nenajdeme na mapách tohoto světa. Na cestu do nitra, do sebe samých. Tam, kde se nachází ten nejcennější klenot, nejčistší síla, nejmocnější vedení, nejsilnější ochránce, největší opora a nejmoudřejší rádce - naše Duše. 

"Království Boží je ve vás", řekl Ježíš a ukázal rukou na místo, kde se toto Království nachází. Co ještě více potřebujeme vědět? "Kdo hledá, ten nalezne. Kdo tluče, tomu bude otevřeno."

Tento krásný náhrdelník je autorským šperkem a je k dostání pouze v jediném exempláři. Je vyroben z mikro broušených rondelů růžového morganitu vysoké kvality (průměr kuliček 3,5 mm) a rondelů polodrahokamu růženínu navlečených na pevném silonovém lanku. Náhrdelník má zapínání na karabinku. Dodáváme společně s tímto popisem.

Délka náhrdelníku
42 cm

Čištění a nabíjení kamenů
Náhrdelník lehce propláchněte pod studenou vodou a nabíjejte na denním světle (ne na přímém slunci), nejlépe na drúze křišťálu, na křišťálovém písku nebo krystalcích křišťálu. Pokud náhrdelník zrovna nenosíte, nechte jej odpočívat na křišťálech, z dosahu slunečního světla (růženín na slunci bledne). 

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Svíčka s energií kamene Citrín 7,6 x 28 cm Svíčka s energií kamene Citrín 7,6 x 28 cm Kód: CAP-CIT-728
Překrásná krystalická neparfémovaná svíčka s mandalou je vyrobena z palmového…
329 Kč
Fantasy spona do vlasů Životní síla, červená Fantasy spona do vlasů Životní síla, červená Kód: LH-HC115
Rudá barva je barvou akce, erotiky, smyslnosti, odvahy a života. Tato barva působí…
410 Kč
Lapač snů - duch vlka, 34 cm Lapač snů - duch vlka, 34 cm Kód: PUCK-DC02F
Před vlčí tlupou neobstojí žádný špatný sen či noční můra, tito vlci…
312 Kč
Stojánek na vonné kužely - Dřevěná pyramida Stojánek na vonné kužely - Dřevěná pyramida Kód: PUCK-IF198
Dřevěný stojánek na kužely ve tvaru pyramidy bude dokonalý, jakmile v něm kužel…
161 Kč