Náhrdelník Sluneční - citrín, aqua aura  - 1
Náhrdelník Sluneční - citrín, aqua aura  - 2
Náhrdelník Sluneční - citrín, aqua aura  - 3
Náhrdelník Sluneční - citrín, aqua aura - 1/3Náhrdelník Sluneční - citrín, aqua aura - 2/3Náhrdelník Sluneční - citrín, aqua aura - 3/3

Náhrdelník Sluneční - citrín, aqua aura

Kód: SVK-9596
Minulost odpadla jak listy stromu. Každý okamžik Teď plní se Světlem. Má síla tryská, srdce plní se radostí. Nemůžu vydržet, rozdávám štěstí..
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
528 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník Sluneční - citrín, aqua aura

Slunce je univerzálním symbolem ohromného a nevyčerpatelného Zdroje životní síly. Jedná se jednoznačně a vždy o pozitivní symbol života, lásky, růstu, rozkvětu a plodnosti. Slunce je už od nepaměti uctíváno jako zdroj všeho života. Pohlédneme-li do historie, tak téměř v každém náboženství na světě, je jedním z hlavních božstev Bůh jako slunce. Čím je pro materiální svět slunce na obloze, tím je pro naše duše a duchovní podstatu Bůh. Obrovská milující síla, samotný Zdroj Života. Tak, jako se květiny otáčí za sluncem, tak naše duše hledí do tváře Boží. Proto je Slunce asociováno s Bohem, proto se tak často neviditelný, nekonečný, nehmatatelný, fyzickými smysly nepoznatelný Bůh zobrazuje jako zářící slunce. Kruh s paprsky okolo. Stálé vyzařování. Milující Zdroj. 

Tento náhrdelník byl vytvořen z kuliček pravého citrínu (6 mm) a zlaté aqua aury křišťálu (6 mm), což jsou kameny centra Solar Plexus, centra osobní síly a vyzařování. V tomto místě se zhruba nachází lidská Duše. A když Duše září, je podobna Stvořiteli, je milujícím Zdrojem, který svítí na všechno a dává všem, bez rozdílu. My všichni v sobě máme tento Zdroj. Projevuje se, když na sebe zapomeneme a jsme zaměřeni, tak, jako Slunce, na dávání a pomoc druhým. Tehdy svítí vnitřní Slunce svým blahodárným duchovním světlem na celý svět. Kuličky kamenů jsou navlečeny na pevném silonovém lanku, náhrdelník má zapínání na karabinku. Jedná se o autorský šperk a je dostupný pouze v jednom jediném exempláři. Dodáváme včetně tohoto popisu a básně Slunce Života.

Kameny
citrín, aqua aura křišťál

Délka náhrdelníku
44 cmCitrín, kámen Slunce, je kamenem hojnosti, bohatství, prosperity a úspěchu, přináší štěstí každému, kdo ho vlastní. Citrín je jako sluneční světlo - pohlcuje, transformuje a uzemňuje negativní energii (melancholie a negativní emoce nemají v jeho přítomnosti místo), předává nám teplo, energii a zvyšuje naše tvůrčí schopnosti. Vibrace citrínu zesilují naši intuici, pročišťují vyšší úrovně osobnosti a uvádí je do rovnováhy. Citrín vnáší do našeho chaotického života vnitřní klid, pocit plného zdraví, svěžesti, bezpečí a hřejivého tepla. Překlenuje průrvu mezi nižším a vyšším vědomím, takže na jedné straně v nás podporuje smysl pro spoluúčast na veřejném dění, zatímco na straně druhé posiluje naši důslednost a touhu poznávat naše vnitřní Já. Citrín nám daruje jistotu v našem každodenním konání, podporuje v nás odvahu pouštět se s vervou do nových věcí, při nichž je zapotřebí pružného rozhodování a dynamického jednání. Pomáhá nám citově strávit nezdary a chyby, a hledat v nich především poučení. Citrín je přiřazen čakře Solar Plexu, což je místo, kde sídlí naše osobnost a kde přebývá naše odvaha, tím pádem je jeho působení v této sféře nejvýraznější. Citrín nám pomáhá brát se takový jací jsme (sebedůvěra) a nenechat se "válcovat" názory lidí v našem okolí, potlačuje naše sebezničující sklony. Citrín urovnává vztahy a spory v rodině či skupině, činí z nás sociabilní jedince, kteří se nebojí vyjádřit své názory a když něco chtějí, neváhají si o to říci. Citrín nás obdarovává klidem a vyrovnaností, přirozenou podmínkou vnitřní harmonie, která pozitivně ovlivňuje náš imunitní systém, látkovou výměnu a funkci žláz. 

Zlatá Aqua aura křišťál je křišťál pokovený platinou. Věří se, že posiluje sebevědomí, důvěru v život a tvořivost, že přitahuje lásku. Stejně jako citrín, i aqua aura křišťál působí na centrum solar plexus, a proto svým působením posiluje vše s touto oblastí spojené.


Báseň Slunce Života

Minulost odpadla jak listy stromu.
Každý okamžik Teď plní se Světlem.
Duše se otvírá, její Světlo zháší tmu.
Plním se pokojem, vracím se Domů.

Má síla tryská, srdce plní se radostí.
Nemůžu vydržet, rozdávám štěstí.
A to se hned navrací a plní mě důvěrou,
že Brány mé Duše už nikdy se nezavřou.

Slunce mé Duše radostí žhne.
Ve středu Vesmíru můj život Je.
Jiskřivá Láska přetéká okraje.
Rozdávám štěstí! Takhle to je!

Tak pozvedám číši Bytí.
Na Život!
Mé Světlo svítí...

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Čajová souprava set - Sluneční kolo Čajová souprava set - Sluneční kolo Kód: AW-TeaP-06
Sympatická čajová souprava Sluneční kolo je tvořena velkou čajovou konvicí s…
683 Kč
Esenciální olej 100% Mandarin Argentina 10 ml Esenciální olej 100% Mandarin Argentina 10 ml Kód: AW-EO-30
Povzbudivá vůně mandarinek zklidňuje hyperaktivní osoby, mírní agresivitu,…
72 Kč
Aromalampa Duna, pískovcový kámen Aromalampa Duna, pískovcový kámen Kód: AW-SSOB-09
Duna, to je zajímavá aromalampa z pískovcového kamene a mosazi. Aromalampa je…
380 Kč
Přívěsek "Hořčičné semínko" Přívěsek "Hořčičné semínko" Kód: SOD-16741
Království nebeské je jako hořčičné zrno, které člověk zasel na svém poli.…
181 Kč