Náhrdelník Slunce v mracích - chalcedon, aqua aura  - 1
Náhrdelník Slunce v mracích - chalcedon, aqua aura  - 2
Náhrdelník Slunce v mracích - chalcedon, aqua aura  - 3
Náhrdelník Slunce v mracích - chalcedon, aqua aura - 1/3Náhrdelník Slunce v mracích - chalcedon, aqua aura - 2/3Náhrdelník Slunce v mracích - chalcedon, aqua aura - 3/3

Náhrdelník Slunce v mracích - chalcedon, aqua aura

Kód: SVK-9571
Nikdo není jako Ty. A v tom je Tvoje síla... Tvá barva, vůně, chuť i tvar je zcela unikátní. Kdyby Tě nebylo, Vesmír by nebyl tím, čím je! Máš hodnotu už jen tím, že jsi. Nemusíš se snažit.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
553 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník Slunce v mracích - chalcedon, aqua aura

Nikdo není jako Ty. A v tom je Tvoje síla... Tvá barva, vůně, chuť i tvar je zcela unikátní. Nikdo na světě není stejný jako Ty. A Ty nejsi stejný jako kdokoliv jiný. Kdyby Tě nebylo, Vesmír by nebyl tím, čím je! Jsi jedinečný a Tvé Bytí na zemi je potřebné. Máš hodnotu už jen tím, že jsi. Nemusíš se snažit. Nemusíš se dřít, abys byl milován a uznáván. Pokud jsi tady, znamená to, že Tě Bůh již uznal vhodným a potřebným pro tento svět. Každý takové štěstí nemá. Život je Dar. A žijeme, abychom se radovali. Proč se neradujeme? Proč myslíme, že musíme být jiní, než jsme? Proč se snažíme vypadat a být jako někdo jiný? Mít vlastnosti jako někdo jiný? V tom není svoboda ani radost. Je to popírání sebe sama. A přitom právě být sám sebou (beze strachu u reakcí okolí) znamená být svobodný a volný. A to je radost. A tu chceš prostě vyjádřit. Tak zpívej, tanči, maluj, tvoř, piš, vyráběj, co srdce ráčí...

Tento náhrdelník rezonuje s tématem VYJÁDŘIT SEBE SAMA. Je to především téma 5. čakry.

Visuddha - krční čakra
Čakra Visuddha je umístěna na krku, v místě těsně pod bradou, a je spojena s tématy: komunikace, vzájemná výměna vědění a zkušeností, aktivní sebevyjádření, schopnost rozhodování a sebevyjádření slovem, hlasem i jinými formami projevu. Čakra Visuddha představuje symbolický most mezi srdcem a rozumem, učí nás umění naslouchat a činit rozhodnutí v harmonii s našimi emocemi i myšlenkami. Barvou této čakry je světle modrá nebo stříbrná.

Disharmonie v krční čakře se projevuje zadržovanými emocemi, nepromyšleným chováním, uzavřením se ve své intelektualitě, plachostí, uzavřeností, strachem ze soudu druhých, těžkostmi s projevením se, vyjádřením, představením. Velmi častý je pověstný "knedlík v krku" a zastřený hlas, či koktání. Na tělesné úrovni se nedostatek energie v krční čakře projevuje problémy a nemocemi jako je astma, zvýšená činnost štítné žlázy, bolesti v krku, záněty krční mandlí, sluchové potíže, ušní šelesti, afty, problémy se zuby, mentální anorexie, roztroušená skleróza.

Náhrdelník je vyroben z kuliček modrého chalcedonu (6 mm) a zlaté aqua aury křišťálu (6 mm). Zlatá aqua aura náleží centru 3. čakry Manipury, tedy slunečnímu centru Solar Plexus, které je centrem osobní síly, sebedůvěry a vyzařování. Chalcedon náleží 5. čakře Visuddha, čakře vyjadřování, komunikace, sebevyjádření. Kuličky kamenů jsou navlečeny na pevném silonovém lanku, náhrdelník má zapínání na karabinku. Jedná se o autorský šperk a je dostupný pouze v jednom jediném exempláři. Dodáváme včetně tohoto popisu.

Kameny
aqua aura křišťál, modrý chalcedon

Délka náhrdelníku
44 cm


Zlatá Aqua aura křišťál je křišťál pokovený platinou. Věří se, že posiluje sebevědomí, důvěru v život a tvořivost, že přitahuje lásku. Stejně jako citrín, i aqua aura křišťál působí na centrum solar plexus, a proto svým působením posiluje vše s touto oblastí spojené. 

Nebesky modrý chalcedon přeje komunikaci a mezilidským vztahům, předává pocit bratrství a dobré vůle, zvyšuje vnitřní stabilitu skupin. Chalcedon pohlcuje negativní, mění je v pozitivní a tuto energii pak vysílá do svého okolí. 

Chalcedon - kámen řečníků
Chalcedon je ztělesněním duševní přizpůsobivosti a výmluvnosti. Ne nadarmo se mu říká "Kámen řečníků", je to kámen komunikace ve všech úrovních, chalcedon nám slouží jako pomocník při telepatické a duševní komunikaci, ať už jde o rostliny a zvířata, vyšší duchy přírody a anděly, nebo živé formy z jiných dimenzí a planet. Tento nebesky modrý nádherný polodrahokam přeje komunikaci a mezilidským vztahům, předává pocit bratrství a dobré vůle, zvyšuje vnitřní stabilitu skupin. Chalcedon pohlcuje negativní, mění je v pozitivní a tuto energii pak vysílá do svého okolí. Vyvolává touhu počínat si laskavě a štědře, zahání nepřátelství a melancholii mění v radost. Je to úžasný kámen, který pomáhá svému majiteli zapomenout na pochybnosti o sobě samém, vede ho k sebereflexi a činí ho otevřeným a laskavým ke svému okolí. Chalcedon harmonizuje tok energie mezi tělem, myslí i duchem, otevírá srdce i mysl novým podnětům, podporuje kreativní snažení, zahání smutek, strach, i zlé sny, posiluje odvahu a sebevědomí.
 
Poselství chalcedonu
Nikdo není naším nepřítelem, všichni jsme na jedné lodi, všichni jsme si rovni a můžeme si navzájem pomáhat a inspirovat se. Rozdílnost lidských povah není na překážku, naopak.
 
Jeden zajímavý tip

Říká se, a opravdu to tak funguje, že dýchneme -li na kámen a poté se jej špičkou jazyka lehce dotkneme, přejdou do nás energie tohoto kamene a naše komunikační schopnosti, sociální cítění, dobrá vůle i kreativita budou mnohem výraznější.
 
Chalcedon a léčení
Chalcedon je kámen s vysokým očistným účinkem, pomáhá léčit vše špatné, likviduje usazeniny minerálů v cévách, léčí nezhojené rány. Výborně se uplatní při zánětlivých stavech, horečkách (zchlazuje). Jeho vibrace snižují příznaky senility a demence, posilují imunitu, vitalitu a tělesnou energii, hojivě působí na oči, žlučník, kosti, slezinu, krev a oběhový a lymfatický systém. Chalcedon taktéž posiluje mateřský pud a zvyšuje tvorbu mateřského mléka.
 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Amulet Slunce Amulet Slunce Kód: DR-OPE56
Slunce, to je život, síla, radost, růst, rozvoj, naděje i pohyb. Tento…
96 Kč
Dřevěné runy s mosaznými symboly Dřevěné runy s mosaznými symboly Kód: HT-WOODRUNE
25 runových znaků z mosazi je vsazeno do dřeva. V ceně je i černý sametový…
515 Kč
Kuumba luxusní koupelová směs solí Patchouli 680 g Kuumba luxusní koupelová směs solí Patchouli 680 g Kód: HT-KS-PATCH
Luxusní koupelová směs solí s vůní Pačuli je vhodná pro relax po náročném…
406 Kč
Tělové svíčky Hoxi LEVANDULE 25 cm, 10 kusů Tělové svíčky Hoxi LEVANDULE 25 cm, 10 kusů Kód: HX-CZTSLEVANP10
Tělové svíčky s esenciálním olejem levandule a protizánětlivou kurkumou jsou…
360 Kč