Fantasy šperky

Náhrdelník "Slunce" - sklo pyrex  - 1
Náhrdelník "Slunce" - sklo pyrex  - 2
Náhrdelník "Slunce" - sklo pyrex - 1/2Náhrdelník "Slunce" - sklo pyrex - 2/2

Náhrdelník "Slunce" - sklo pyrex

Kód: SAR-AG09
Slunce je představitelem nesmírné síly, světla a tepla, optimismu a života, proto jsou amulety se symbolem Slunce tak oblíbené. Věří se, že dodávají sílu, víru v dobrý výsledek a optimismus, tolik potřebný pro překonání jakýchkoliv překážek.
Poslední kusy na skladě!
271 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník "Slunce" - sklo pyrex

Slunce je představitelem nesmírné síly, světla a tepla, optimismu a života, proto jsou přívěsky se symbolem Slunce tak oblíbené. Věří se, že dodávají sílu, víru v dobrý výsledek a optimismus, tolik potřebný pro překonání jakýchkoliv překážek.

Slunce je generátorem obrovské energie, energie, která je bezpodmínečně nutná k existenci života zde na zemi. Bez této životní energie by převážná většina všech živých organismů zahynula. Toho si byli vědomi již naši pravěcí předkové. Doba, kdy bylo slunečního svitu dostatek, byla dobou života, oslav, plození. Dobu temna pak přečkávali v jeskyních. Kreslíce znaky slunce na stěny, čekali na jeho návrat. Sluneční božstvo bylo vůbec prvním božsvem, uctívaným zde na zemi, a není divu. Vždyť slunce je zdrojem životadárné síly! Tato síla je vstřebávána všemi organismy na této planetě, je rozváděna po celém těle, naplňuje všechny buňky životadárnou silou. Bez slunce, bez tohoto mocného zdroje organického světla, bychom zahynuli. 

Tento luxusní náhrdelník je tvořen přívěskem z vysoce odolného, tvrzeného skla pyrex a pevnou bavlněnou šňůrkou se stahovacími uzlíky pro regulaci délky náhrdelníku. Motiv slunce je zhotoven pomocí laserového gravírování, což je moderní technologie, nahrazující tradiční ruční rytí. Vytváří logo, znak, ornament odebráním materiálu. Následně je tento symbol dobarvován zlatou barvou. Přívěsek ze skla není plochý, ale mírně vypouklý. Díky tomuto zakřivení materiálu a procházejícím slunečním paprskům, dochází k zajímavému efektu. Zdá se, jako by motiv ožil. Třpytivá zlatá barva vytváří překrásné odlesky, které se znovu umocňují odrážením se od zakřivených ploch skla.

Materiál
pyrex x bavlna

Minimální x maximální délka náhrdelníku
40 x 80 cm

Průměr přívěsku
3 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Náramek citrín tamblovaný extra Náramek citrín tamblovaný extra Kód: BL-NTKCi
Kámen Slunce pro nalezení svého skutečného sebevědomí. Citrín je kamenem…
59 Kč
Mýdlo z himalájské soli Mýdlo z himalájské soli Kód: BL-SM150 Nejoblíbenější
Solné mýdlo je dobrým pomocníkem při léčbě kožních chorob. Působí…
57 Kč
Aviváž s levandulovou silicí 1 l Aviváž s levandulovou silicí 1 l Kód: YELL-00460
Aviváž s jemnou levandulovou vůní.
149 Kč