Náhrdelník Slavičí píseň

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
333 Kč
Kód: FO-226
Kategorie: Náhrdelníky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Slyšela jsi někdy zpívat skřivana za ranního rozbřesku? Víš, jak silný a krásný má hlas? Nelze jej přeslechnout a každé srdce pookřeje, když jej zaslechne v letním ránu zpívat. Vysoko v oblacích létá, svým hrdlem k oblakům otočen. Hledí k nebi a zpívá a zpívá, jako by právě teď bylo naposledy. Zpívá ze všech sil co nejkrásněji. Pro oslavu bílého dne, který nadchází. Pro oslavu života a všeho živého na zemi. Jako krásný úvod, kterým vše krásné začíná.

Až ráno otevřeš oči, na nic nečekej, nehleď do dáli. Otevři klícku v svém srdci a vypusť skřivana ukrytého v hrudi! Svými křídly zamává a vyletí vysoko, vyletí za sluncem, blíže ke Světlu. Rozezní se píseň tvého srdce radostná a silná, jako tvá touha po Světle. Živá, jako samotný tlukot tvého srdce. A krásná a jemná, jako tvé duše třpyt a jas. Nový den bude rozkmitán šuměním jeho per. Ponese se ladně jako zvuk jeho hlasu.

Jak krásná chvíle, tak krásný bude den! Kdo zrodil život, život miluje. Jemu a pro Něj písně všechny znějí, v souhře tónů oslavných Jeho oči se zavírají. Jak sladce mu chutná ta harmonie písní, vše živé má Bůh rád.

Oslavujme den, který nastává. Oslavujme chvíli, která nese příchuť vzduchu. Vždyť každý nemá ten dar znovu se nadechnout. Co asi krásného dnes nastane? Co asi přinese nový den, který započal bílým skřivanem?

V srdci svém radostném spočiň a hleď.
Je to tady. Teď!


Jemný náhrdelník "Slavičí píseň" je jako stvořený pro jemnou a citlivou duši. Připomíná jí, že život je Dar a každý den v něm je hoden oslavy. 

Materiál
řetízek - stříbro Ag 925/1000, přívěsek postříbřený kov

Průměr přívěsku
2,2 cm

Délka náhrdelníku
40 cm + 5 cm prodlužovací řetízek

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost