Náhrdelník Síla Života -citrín, aqua aura, karneol  - 1
Náhrdelník Síla Života -citrín, aqua aura, karneol  - 2
Náhrdelník Síla Života -citrín, aqua aura, karneol  - 3
Náhrdelník Síla Života -citrín, aqua aura, karneol - 1/3Náhrdelník Síla Života -citrín, aqua aura, karneol - 2/3Náhrdelník Síla Života -citrín, aqua aura, karneol - 3/3

Náhrdelník Síla Života -citrín, aqua aura, karneol

Kód: MINM-29-100
Dobro, mír, naděje, obnova, rozkvět, přátelství, sebedůvěra, hojnost, tvořivost, sdílení toho nejlepšího v nás - náhrdelník s ptákem Fénixem jistě udělá radost každé obdarované...
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
489 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník Síla Života -citrín, aqua aura, karneol

Dobro, mír, naděje, obnova, rozkvět, přátelství, sebedůvěra, hojnost, tvořivost, sdílení toho nejlepšího v nás - náhrdelník s ptákem Fénixem jistě udělá radost každé obdarované... Ohnivý Fénix je bájný pták, symbol, který znaly všechny starověké civilizace světa. Fénix je dobrým znamením, je znamením míru a rozkvětu, symbolem obnovy, naděje a vítězství Dobra. Ve starých čínských legendách mu říkali "rudý pták", považovali jej za vyslance nebeského vladyky. Když se Fénix objevil, znamenalo to, že nastává období rozkvětu, lásky a míru. Fénix je v čínské mytologii chápán jako ztělesnění ženské tvořivé podstaty (zatímco ztělesněním mužské je drak). Fénix je znamením tvořivých sil a věčného života, podle legendy na něm létají nesmrtelní.

Tento náhrdelník byl vytvořen na základě symboliky ptáka Fénixe, symbolu Dobra, Lásky a Věčného života. Je vytvořen z kuliček pravého citrínu (6 mm), zlaté aqua aury křišťálu (6 mm) a kuliček oranžového karneolu (8 mm). Korálky jsou navlečeny na pevném silonovém lanku. Citrín, zlatá aqua aura a karneol - to jsou kameny čisté radosti ze života. Kameny pozitivního přístupu k životu, sebedůvěry, tvořivosti, přátelství a sdílení toho nejlepšího v nás. Náhrdelník je autorským šperkem a je skladem pouze v jednom jediném exempláři. Dodáváme včetně tohoto popisu a básně Síla Života.

Kameny
citrín, aqua aura křišťál, karneol 

Délka náhrdelníku
45 cm

Materiál amuletu
cínová slitina opatřená vrstvou pryskyřice (která zabraňuje oxidaci kovu)

Rozměry přívěsku (délka x šířka)
6 x 6 cmCitrín, kámen Slunce, je kamenem hojnosti, bohatství, prosperity a úspěchu, přináší štěstí každému, kdo ho vlastní. Citrín je jako sluneční světlo - pohlcuje, transformuje a uzemňuje negativní energii (melancholie a negativní emoce nemají v jeho přítomnosti místo), předává nám teplo, energii a zvyšuje naše tvůrčí schopnosti. Vibrace citrínu zesilují naši intuici, pročišťují vyšší úrovně osobnosti a uvádí je do rovnováhy. Citrín vnáší do našeho chaotického života vnitřní klid, pocit plného zdraví, svěžesti, bezpečí a hřejivého tepla. Překlenuje průrvu mezi nižším a vyšším vědomím, takže na jedné straně v nás podporuje smysl pro spoluúčast na veřejném dění, zatímco na straně druhé posiluje naši důslednost a touhu poznávat naše vnitřní Já. Citrín nám daruje jistotu v našem každodenním konání, podporuje v nás odvahu pouštět se s vervou do nových věcí, při nichž je zapotřebí pružného rozhodování a dynamického jednání. Pomáhá nám citově strávit nezdary a chyby, a hledat v nich především poučení. Citrín je přiřazen čakře Solar Plexu, což je místo, kde sídlí naše osobnost a kde přebývá naše odvaha, tím pádem je jeho působení v této sféře nejvýraznější. Citrín nám pomáhá brát se takový jací jsme (sebedůvěra) a nenechat se "válcovat" názory lidí v našem okolí, potlačuje naše sebezničující sklony. Citrín urovnává vztahy a spory v rodině či skupině, činí z nás sociabilní jedince, kteří se nebojí vyjádřit své názory a když něco chtějí, neváhají si o to říci. Citrín nás obdarovává klidem a vyrovnaností, přirozenou podmínkou vnitřní harmonie, která pozitivně ovlivňuje náš imunitní systém, látkovou výměnu a funkci žláz. 

Zlatá Aqua aura křišťál je křišťál pokovený platinou. Věří se, že posiluje sebevědomí, důvěru v život a tvořivost, že přitahuje lásku. Stejně jako citrín, i aqua aura křišťál působí na centrum solar plexus, a proto svým působením posiluje vše s touto oblastí spojené.

Karneol, to je vitalita, radost ze života, rovnováha, pohyb, život, optimismus, tvořivost, důvěra, sebedůvěra a společenskost. Karneol je kámen rezonující na úrovni druhé – sakrální čakry Swadhisthana, blahodárně však působí i na první (Muladhara). Je zástupcem zemské energie, přičemž ne statické, ale pohyblivé. Jeho energie vychází ze stabilních kořenů, avšak není statická, nesedí, pobízí k činům, neboť činy a pohyb jsou znaky života. Karneol zprostředkovává kontakt s realitou tady a teď, na tomto místě. Ne za chvíli, ne zítra, ne tehdy, až bude tam nebo jinde, ale právě nyní teď a tady s tím, co máme. Karneol vtahuje do přítomného okamžiku, který je jediným, ve kterém lze žít a konat. Minulost byla, budoucnost tvoříme tím, co myslíme a děláme teď. Tedy přítomnost je tvůrčí čas a karneol nám to připomíná.

Karneol je vhodný pro všechny snílky, jimž chybí kontakt s realitou, pro všechny, kteří žijí minulostí i ty, kdo s hledí do budoucnosti v naději, že se snad něco samo změní. Karneol připomíná důležitost našich myšlenek a činů, neboť oni jsou těmi, kdo změny způsobují. My sami, nikdo jiný, musíme učinit kroky a jednat. Karneol stabilizuje a uzemňuje rozptýlenou mysl i tělo, pomáhá odstranit rušivé myšlenky a představy, celkově se zklidnit a soustředit se na současnost. Vibrace karneolu pomáhají proniknout ke kořenům problémů a jasně definovat jejich původ i způsob, jakým je možné je zpracovat. Karneol chrání před pro život nepříznivými energiemi, dodává sílu a odvahu, je též užitečný při překonávání závislostí všeho druhu, protože posiluje naši sebedůvěru a vůbec důvěru ve všechny a všechno kolem nás.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Kvetoucí čaj Květina Hojnosti Kvetoucí čaj Květina Hojnosti Kód: SHA-10039900
Kvetoucí čaj Květina Hojnosti to je malá čajová kulička, v jejímž nitru se…
32 Kč
Lapacho - rostlinný čaj, 50 g Lapacho - rostlinný čaj, 50 g Kód: SHA-100093
Lapacho je bájný nápoj Inků. Vyrábí se z vnitřní kůry stromů Lapacho. Výluh…
48 Kč
Stromeček štěstí - křišťál, 160 kamínků Stromeček štěstí - křišťál, 160 kamínků Kód: AW-IGemT-15
Stromeček štěstí nám připomíná radost a štěstí, které zažíváme,…
429 Kč
Esenciální olej 100% Hřebíček Madagaskar 10 ml Esenciální olej 100% Hřebíček Madagaskar 10 ml Kód: AW-EO-22
Hřebíček, známý svými silnými léčebnými, ochrannými a spirituálními…
78 Kč