Náhrdelník Serpentin kuličky 6 mm

Náhrdelník Serpentin kuličky 6 mm

Kód: BL-SKUL6Se
Moudrost srdce, ticho, klid, uvolnění, lehkost, meditace, nalezení pravé identity, síla, soucit, tolerance, přátelství, sdílení, láska - to je serpentin.
Připraveno k odeslání
327 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník Serpentin kuličky 6 mm

Serpentin je vynikající antistresový kámen. Tento náhrdelník z kuliček serpentinu bude skvělým pomocníkem pro lidi nervózní, roztěkané a přetížené. Moudrost srdce, ticho, klid, uvolnění, lehkost, meditace, nalezení pravé identity, síla, soucit, tolerance, přátelství, sdílení, láska - to je serpentin.

Kuličky serpentinu jsou navlečeny na pevném silonovém lanku. Náhrdelník má zapínání na karabinku. Velikost náhrdelníku je cca 42 cm.

Serpentin - klid a mír
Serpentin je zvláštní kámen zelené barvy, rezonující v úrovni srdeční čakry. Tento poměrně nenápadný kámen je vynikajícím pomocníkem při meditacích, neboť tiší mysl, zklidňuje, uvolňuje a uzemňuje tělo, přičemž zároveň otevírá srdeční i korunní čakru. Serpentin svým působením pomáhá vnitřnímu zklidnění a nalazení se na svou podstatu, ve které se skrývají všechny odpovědi na naše otázky - jako například: "Kdo jsem? Proč jsem tady? Co mám světu přinést? Jaké je mé poslání tady? Jak mohu přispět ke zlepšení svého života? Co chci změnit? Jakou cestou se vydat? Co udělat?" Je třeba pochopit, že odpovědi nepřichází z kamene, nýbrž z našeho nitra, na které jsme se napojili, díky atmosféře klidu a míru, které kámen pomohl nastolit. Serpentin rovněž napomáhá správnému chápání informací a souvislostí, jejich syntézu a analýzu, nastoluje atmosféru, která dovoluje nalézat nová řešení. Serpentin disponuje něžnými energiemi, které konejší člověka, hladí jeho duši a povzbuzují jeho srdce. Tento kámen se také používá pro napojení se na duchovní průvodce z andělských říší.

Serpentin a síla srdce
Vzhledem k tomu, že serpentin neustále otevírá a harmonizuje energie v srdeční čakře (a to v každém okamžiku, ve kterém se nachází v blízkosti majitele), člověk je neustále schopen vnímat vše (tedy i sebe sama) s pochopením a soucitem. Člověk se stává otevřenějším, upřímnějším, láskyplnějším a radostnějším, neboť si uvědomuje, že příčinou všeho utrpení jsou programy lidské mysli, a že ve své podstatě je všechno to divadlo okolo jednou velkou iluzí. Při tomto poznání se člověku velmi uleví, chápe, že zdánlivá neodkladnost a důležitost věcí je velmi relativní. Začne chápat duchovní podstatu sebe samého i ostatních lidí, napojí se na moudrost svého srdce a začne cítit, žít a konat skrze něj. Je jasné, že se díky takovému přístupu zlepší všechny sféry života člověka. Díky pochopení sebe samého a díky vyléčení a otevření srdce je člověk otevřen dobru a lásce, je připraven na to nejlepší, a tak na základě zákona přitažlivosti přitahuje i podobně naladěné lidi a situace. Do života takového člověka vstupuje láska, nejmocnější síla v celém Universu.

Serpentin působí velmi rychle, již po pár minutách nošení lze pocítit jeho působení v oblasti srdeční čakry. Serpentin rozvíjí vnitřní sílu, tím zabraňuje stresům, strachům a obavám, je to kámen odvahy, která dříme v našem srdci. Je to obrovská vnitřní síla - odvaha překonávající všechna omezení, kterých se naše mysl drží. Z toho důvodu by měl být hadí kámen - serpentin nošen přímo u srdce, není-li to možné, pak určitě přímo na těle. Pokud člověk rozvíjí svou srdeční čakru, dříve či později nalezne i svého vnitřního léčitele - tedy schopnost sebe léčení, pochopí duchovní příčinu svých fyzických obtíží a způsoby, jak se může sám vyléčit.

Serpentin a léčení
Serpentin je velmi silně detoxikující kámen (působí ve všech rovinách - duševní, psychické i fyzické), navíc spouští sebe léčící schopnost organismu. Serpentin odbourává veškeré jedy z těla, pomáhá proti stresu, úzkostem, strachu, únavě, pomáhá v sobě nalézt neutuchající zdroj energie a dostatek sil. Serpentin se hodně používá při bolestech všeho druhu (obzvláště účinný je při menstruačních bolestech či migrénách), křečích a slabostech. Serpentin neboli hadí kámen, zklidňuje nervy, dává do rovnováhy hormonální systém, vyrovnává poruchy srdečního rytmu, je taktéž výborný na kožní problémy (akné, ekzémy, apod.).

Serpentin - jak s ním pracovat, čištění a nabíjení kamene
Při prvním kontaktu je třeba zbavit kámen cizích energií, které pohltil na cestě k vám (těžba, zpracování, transport, expedice….). Vezměte jej a omývejte několik minut pod proudem vlažné vody, pak jej vystavte na pár minut na slunce. Poté si zavěste či navlečte (jde-li o náramek) kámen tak, aby se dotýkal holé kůže. Ponechte ho tak pár hodin. Kámen nejdříve začne snímat informace z vašeho hrubého i jemnohmotného těla, naváže s vámi spojení. Již po chvíli nošení lze pocítit, že se v úrovni srdce skutečně něco děje. Dochází k navázání kontaktu a vzájemnému vylaďování energií. Jakmile budete chtít, hrajte si s ním, prohlížejte si jej, svěřte se mu, pracujte s ním. Získáte tak věrného a dobrotivého přítele, kterého si zamilujete. Pokud kámen budete nosit denně, nebude trvat dlouho a pocítíte změny jak v psychice, tak v těle, a nakonec i ve svém životě. Čas od času (nejlépe 1 x týdně) mu dopřejte vyčištění a nabití na slunci. Můžete jej nechat odpočinout na drúze křišťálu nebo na křišťálové placičce.

 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Tarot - encyklopedie tarotu, Bohumil Vurm Tarot - encyklopedie tarotu, Bohumil Vurm Kód: PEM-0136380
Encyklopedie tarotu přehledně popisuje karetní systém tarot, jeho strukturu a…
380 Kč
Tibetské vonné tyčinky Tara Norbu - antistress Tibetské vonné tyčinky Tara Norbu - antistress Kód: SHA-02006800
Vonné tyčinky Tara Norbu uvolňují napětí, působí protistresově, dodávají…
46 Kč
Kvetoucí čaj Květina Hojnosti Kvetoucí čaj Květina Hojnosti Kód: SHA-10039900
Kvetoucí čaj Květina Hojnosti to je malá čajová kulička, v jejímž nitru se…
32 Kč
Kalabasa keramika glazovaná malá 200 ml Kalabasa keramika glazovaná malá 200 ml Kód: SHA-100495
Malá sympatická kalabasa pro pití povzbuzujícího maté je vyrobena z glazované keramiky.
200 Kč