Náhrdelník safír, broušené kuličky 3 mm  - 1
Náhrdelník safír, broušené kuličky 3 mm  - 2
Náhrdelník safír, broušené kuličky 3 mm - 1/2Náhrdelník safír, broušené kuličky 3 mm - 2/2

Náhrdelník safír, broušené kuličky 3 mm

Kód: SVK-20-02
Safír je kámen vysokých spirituálních vibrací, neutralizujících zmatení a iluze, které nám stojí v cestě k poznání. Safír je kamenem moudrosti, pravé víry a neoblomnosti. Učí, jak vládnout sama sobě a být čestný.
Poslední kusy na skladě!
899 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník safír, broušené kuličky 3 mm

Safír je kamenem vysokých spirituálních vibrací. Neutralizuje iluze a klamy, které stojí jako balvany na duchovní cestě k poznání pravdy. Safír je kamenem, který si oblíbili lidé, kteří touží poznat Pravdu, transformovat svou osobnost, duchovně vyrůst. Safír je díky svým vibracím vnímán jako symbol věrnosti duchovní cestě, symbol lásky a důvěry Bohu, který je Zdrojem Pravdy. Tradičně je safír kamenem moudrosti, pravé víry a neoblomnosti. Učí, jak vládnout sama sobě a být čestný. 

Upozornění
Náhrdelník je tvořen broušenými kuličkami modrého safíru, navlečenými na silonovém lanku se zapínáním na karabinku. Upozorňujeme, že safíry, použité pro tento náhrdelník, nejsou drahokamové kvality (tedy nejsou průhledné). Občas se tu a tam na některé z kuliček vyskytuje prohlubeň či mini dírka přírodního původu, což naprosto neubírá (spíše naopak) kameni na půvabu. Také z tohoto důvodu je tento náhrdelník k dispozici za přijatelnou cenu. Náhrdelníky ze safírů drahokamové kvality patří do zcela jiné cenové kategorie.

Délka náhrdelníku
42 cm

Safír - pán Mysli, sluha Ducha
Safír je považován za kámen moudrosti, pravé víry a duchovní čistoty. Safír učí, jak vládnout sám sobě a jak opanovat stav těla i mysli. Svými silnými vibracemi odrušuje jak nízké pudy a žádosti těla, tak i chaos mysli, která stále odbíhá od podstatných věcí k nepodstatným (což je její nejoblíbenější hrou). Safír je kámen vysokých spirituálních vibrací, neutralizujících zmatení a iluze, které nám stojí v cestě k poznání. Safír nás podporuje, když se snažíme zůstat věrni své cestě. Výraz "věrnost" je v souvislosti se safírem (tak jako libovolnými jinými kameny) často myšlena jako věrnost partnerská, nicméně u tohoto kamene jde o věrnost své duchovní cestě k Bohu. Tento kámen nikterak nerezonuje s oblastí partnerských vztahů, rozhodně se nehodí pro ty, kteří si přejí přitáhnout a prožívat lásku k druhému člověku, jelikož u tohoto kamene jde vyloženě o lásku k Bohu, lásku bezpodmínečnou, duchovní, netělesnou. Safír učí, jak rozpoznat hlas svého ega a najít způsob, jak tento hlas rozlišit od hlasu Duše, podporuje nás ve víře, že existují vyšší síly, než je naše přání a vůle. Safír napomáhá ovládnutí hmoty, soustředění i meditaci, je velkým přínosem pro všechny na duchovní cestě, proto je tento nádherný kámen od nepaměti používán duchovně zaměřenými lidmi (kněžími, šamany apod.) 
 
Safír - oko bouře
Žít v oku bouře znamená být klidným a soustředěným uprostřed chaosu světa, myšlenek, nálad, emocí, tužeb těla i životních situací. Žít v oku bouře znamená být pevně ukotven v hlubinách svého středu, jenž jediné je místem, z nějž se lze spojit a zůstat ve spojení se Zdrojem božské síly. Safír do života vnáší klid a jistotu, čímž posiluje sebedůvěru a klidné vyzařování svého majitele, navíc tímto uvádí do souladu tělesnou, rozumovou a duchovní rovinu (současně udržuje rovnováhu uvnitř těla). Safír rezonuje s krční čakrou a čakrou třetího oka - tyto čakry harmonizuje a tím harmonizuje všechny vlastnosti a témata, které s těmito dvěma čakrami souvisí - komunikace, sebevyjádření, intuice, napojení se na energii Zdroje, duchovní průvodce i anděly. 
 
Safír a léčení
Safír napomáhá detoxikaci - odstraňuje nečistoty ( těla i mysli). Jeho vibrace působí jako prevence stresu, safír přináší zklidnění celému organismu, reguluje činnost žláz, působí blahodárně na oči, léčí krevní poruchy, potlačuje nadměrné krvácení, posiluje cévy a zvyšuje jejich pružnost. V ajurvédě se safír doporučuje při léčbě epilepsie, dělohy, kolikových bolestí, revmatismu a duševních chorob.
 
Očista a nabíjení safíru
Safír čistíme pod proudem vody (nejlépe ve volné přírodě) a nabíjíme krátce na slunci.
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Masážní olej - Nag Champa, 100 ml Masážní olej - Nag Champa, 100 ml Kód: AW-MOL-15
Tento masážní a koupelový olej obsahuje parfém nag champa v nosném oleji z…
149 Kč
Magický deník - Pentagram, pravá kůže Magický deník - Pentagram, pravá kůže Kód: NM-D1024C4
Luxusní magický deník s ochranným magickým znakem Pentagramu, je vyroben ručně z…
858 Kč
Pačuli - vykuřovadlo 20 g Pačuli - vykuřovadlo 20 g Kód: RY-39
Vůně pačuli silně uzemňuje a spojuje s realitou tady a teď. Zmírňuje stres,…
79 Kč
Parfém Orient - Attar Atma Parfém Orient - Attar Atma Kód: RY-1205
Attar Atma, to je jemný, příjemný a velice decentní společník pro chvíle, v…
450 Kč