Náhrdelník Růženín, faset kuličky 6 mm  - 1
Náhrdelník Růženín, faset kuličky 6 mm  - 2
Náhrdelník Růženín, faset kuličky 6 mm  - 3
Náhrdelník Růženín, faset kuličky 6 mm  - 4
Náhrdelník Růženín, faset kuličky 6 mm - 1/4Náhrdelník Růženín, faset kuličky 6 mm - 2/4Náhrdelník Růženín, faset kuličky 6 mm - 3/4Náhrdelník Růženín, faset kuličky 6 mm - 4/4

Náhrdelník Růženín, faset kuličky 6 mm

Kód: SVK-2322
Růženín, kámen samotné Venuše, se vyznačuje jemnými vibracemi, které působí na srdeční oblast, učí nás odpouštět, radovat se i z maličkostí a bezpodmínečně milovat.
Poslední kusy na skladě!
361 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník Růženín, faset kuličky 6 mm

Náhrdelník z kuliček růženínu je vhodný pro všechny, kdo chtějí otevřít své srdce a rozvinout a posílit všechny jeho kvality. Růženín, kámen samotné Venuše, se vyznačuje jemnými vibracemi, které působí na srdeční oblast, učí nás odpouštět, radovat se i z maličkostí a bezpodmínečně milovat. Překrásně broušené kuličky polodrahokamu růženínu jsou navlečeny na pevném silonovém lanku. Náhrdelník má zapínání na karabinku.

Průměr kuliček
6 mm

Délka náhrdelníku
42 cm

Růženín
Růženín je jednou z nejoblíbenějších odrůd křemene, je přiřazen srdeční čakře (Anáhata). Učí nás bezpodmínečné lásce k sobě samému i k druhým. Jeho jemně růžová barva v nás evokuje pocity lásky, probouzí v nás něžnost, mírnost, zjemňuje ostré rysy našich myšlenek. Jeho jemné vibrace otevírají srdeční čakru pro všechno dobré a krásné, co nás obklopuje. Růženín v nás probouzí důvěru a lásku ke všemu krásnému, tříbí cit, vnímavost k umění, oživuje naši fantazii, inspiraci a tvořivost. Energie tohoto vznešeného kamene nás učí odpouštět křivdy a příkoří, pomáhá nám zacelit rány na srdci, které vznikly v důsledku bezohlednosti a hrubosti našich bližních, rozpouští smutek a zlobu přeměňuje na láskyplnou energii. Energie růženínu příznivě ovlivňuje neurotické potíže a úzkostné stavy.

Růženín a léčení
Růženín má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic a genitálií, též u důležitých center vegetativního nervového systému. Léčí infekce močové trubice, má výborný vliv na poruchy plodnosti mužů. Růženín odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.

Čištění a nabíjení růženínu
Kámen je vhodné čistit pod tekoucí vodou a nabíjet položený na drúze či kousku křišťálu na nepřímém světle (tedy ne přímo na slunci - kámen by vyblednul).

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Láska - bylinný nápoj 250 ml Láska - bylinný nápoj 250 ml Kód: NAPL-LASKA
Bylinný energetický a harmonizační nápoj z adaptogenních rostlin. Navozuje…
220 Kč
Nobilis Tilia Krém Růžový krém 50 ml Nobilis Tilia Krém Růžový krém 50 ml Kód: NT-N0118E
Luxusní krém s bulharskou růží otto pro vitalitu a regeneraci každé pleti.
349 Kč
Dámské tričko orient - Lotos Dámské tričko orient - Lotos Kód: SAR-TX313
Od dávných dob se věřilo, že z „Lotosu“ se rodí bohové, že Bůh se…
630 Kč