Náhrdelník Růženín kuličky 6 mm

Připraveno k odeslání
338 Kč
Kód: MINM-RUZ-225
Kategorie: Náhrdelníky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Náhrdelník z kuliček růženínu je vhodný pro všechny, kdo chtějí otevřít své srdce a rozvinout a posílit všechny jeho kvality. Růženín, kámen samotné Venuše, se vyznačuje jemnými vibracemi, které působí na srdeční oblast, učí nás odpouštět, radovat se i z maličkostí a bezpodmínečně milovat. Kuličky polodrahokamu růženínu jsou navlečeny na odolném silonovém lanku. Náhrdelník má zapínání na karabinku.

Průměr kuliček
6 mm

Délka náhrdelníku
45 cm

Růženín
Růženín je jednou z nejoblíbenějších odrůd křemene, je přiřazen srdeční čakře (Anáhata). Učí nás bezpodmínečné lásce k sobě samému i k druhým. Jeho jemně růžová barva v nás evokuje pocity lásky, probouzí v nás něžnost, mírnost, zjemňuje ostré rysy našich myšlenek. Jeho jemné vibrace otevírají srdeční čakru pro všechno dobré a krásné, co nás obklopuje. Růženín v nás probouzí důvěru a lásku ke všemu krásnému, tříbí cit, vnímavost k umění, oživuje naši fantazii, inspiraci a tvořivost. Energie tohoto vznešeného kamene nás učí odpouštět křivdy a příkoří, pomáhá nám zacelit rány na srdci, které vznikly v důsledku bezohlednosti a hrubosti našich bližních, rozpouští smutek a zlobu přeměňuje na láskyplnou energii. Energie růženínu příznivě ovlivňuje neurotické potíže a úzkostné stavy.

Růženín a léčení
Růženín má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic a genitálií, též u důležitých center vegetativního nervového systému. Léčí infekce močové trubice, má výborný vliv na poruchy plodnosti mužů. Růženín odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.

Čištění a nabíjení růženínu
Kámen je vhodné čistit pod tekoucí vodou a nabíjet položený na drúze či kousku křišťálu na nepřímém světle (tedy ne přímo na slunci - kámen by vyblednul).

Facebook komentáře

Štítky