Náhrdelník Rubín Extra

Připraveno k odeslání
2.118 Kč
Kód: MINM-RU-216
Kategorie: Náhrdelníky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Rubín je vysoce dynamický kámen, s rychlým působením. Je v něm velká síla a energie. Rubín aktivuje životní sílu, probouzí odvahu, pomáhá naší mysli, aby se ostřila pod vlivem nejvyšího vědomí a nejvyšší možné koncentrace. Náhrdelník je tvořen fasetově broušenými kamínky rubínu sytě rudé barvy, navlečenými na pevném ocelovém lanku se zapínáním na karabinku. Velikost kamínků je cca 3 x 2 mm. 

Délka náhrdelníku
45 cm

Poznámka k fotografiím
Na fotografiích vidíte jeden rubínový náhrdelník focený při různém světle. Rubín je znám svou charakteristickou rudou barvou, která, jak vidno na fotografiích, je pokaždé "svá". Záleží na úhlu světla a síle prosvícení. Zajímavé je poslední foto - rubín pod silným prosvícením. 

 
Rubín - dynamický vůdce
Rubín je kamenem první čakry - Muladhary, posiluje tedy všechny schopnosti, související s touto oblastí. Polodrahokam rubín vnáší do našeho života rázný přístup, dodává energii a rovnováhu, podněcuje vášnivou touhu žít, zlepšuje naši motivaci a dokáže nás nasměřovat k realistickým cílům. Vibrace rubínu rovněž chrání a pozitivně působí na čakru srdce - rubín podněcuje činnost srdeční čakry, uvádí srdce do rovnováhy. Vybízí nás, abychom se "vydali za štěstím". Krystal rubínu je dokonalým štítem proti mentálním útokům a vysávání srdeční energie. Rubín vyvolává pozitivně laděné sny a průzračné vizuální představy, je jedním z kamenů hojnosti - pomáhá udržet si jak bohatství, tak nadšení. Tento nafialovělý polodrahokam nám odstraňuje z cesty veškeré překážky, už jen tím, že se objeví. Je jako hrdina, který se vynoří z lesa a pouhou silou své osobnosti zažene nepřátele na útěk. Tento dynamický kámen je zosobněním síly a energie, probouzí naši odvahu, pomáhá naší mysli, aby se ostřila pod vlivem nejvyšího vědomí a nejvyšší možné koncentrace. Díky silnému účinku tohoto kamene si během hádek a názorových střetů budeme počínat tvrději. V citovém životě se rubín projevuje jako dynamický kámen, který vyvolává nadšení a podněcuje touhy i naši potřebu stýkat se s lidmi, vyvolává sexuálni aktivitu.
 
Rubín a léčení
Rubín odvádí z těla, krve a lymfy jedovaté látky. Sráží horečku, léčí infekční nemoci a snižuje krevní tok. Mimořádně blahodárně působí na srdce a oběhový systém. Podporuje nadledvinky, ledviny, rozmnožovací orgány a slezinu.
 
Čištění rubínu: pod proudem vody.
Nabíjení rubínu: na měsíčním světle či na křišťálu.

Facebook komentáře

Štítky