Náhrdelník Radost ze života - Tyrkenit, karneol  - 1
Náhrdelník Radost ze života - Tyrkenit, karneol  - 2
Náhrdelník Radost ze života - Tyrkenit, karneol  - 3
Náhrdelník Radost ze života - Tyrkenit, karneol - 1/3Náhrdelník Radost ze života - Tyrkenit, karneol - 2/3Náhrdelník Radost ze života - Tyrkenit, karneol - 3/3

Náhrdelník Radost ze života - Tyrkenit, karneol

Kód: MINM-TK
Radost ze života... Tento náhrdelník je vyroben z tyrkenitu, rekonstruovaného jantaru a karneolu.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
261 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník Radost ze života - Tyrkenit, karneol

Radost ze života smiley. Tento náhrdelník je vyroben z tyrkenitu a karneolu (4 - 5 mm), které harmonizují 2. čakru - sakrální, centrum tvořivosti, plodnosti, radosti ze života a sdílení darů a 5. čakru Vishudda (krční) - centrum komunikace a vyjádření sebe sama. Ve středu náhrdelníku se nacházejí 3 kuličky rekonstruovaného jantaru. Kuličky jsou navlečeny na pevném silonovém lanku, náhrdelník má zapínání na karabinku. Jedná se o autorský šperk a je dostupný pouze v jednom jediném exempláři.

Délka náhrdelníku
44 cm

Karneol - Tady a Teď
Karneol je kámen rezonující na úrovni druhé – sakrální čakry Swadhisthana, blahodárně však působí i na první (Muladhara). Je zástupcem zemské energie, přičemž ne statické, ale pohyblivé. Jeho energie vychází ze stabilních kořenů, avšak není statická, nesedí, pobízí k činům, neboť činy a pohyb jsou znaky života. Karneol zprostředkovává kontakt s realitou tady a teď, na tomto místě. Ne za chvíli, ne zítra, ne tehdy, až bude tam nebo jinde, ale právě nyní teď a tady s tím, co máme. Karneol vtahuje do přítomného okamžiku, který je jediným, ve kterém lze žít a konat. Minulost byla, budoucnost tvoříme tím, co myslíme a děláme teď. Tedy přítomnost je tvůrčí čas a karneol nám to připomíná.

Karneol je vhodný pro všechny snílky, jimž chybí kontakt s realitou, pro všechny, kteří žijí minulostí i ty, kdo s hledí do budoucnosti v naději, že se snad něco samo změní. Karneol připomíná důležitost našich myšlenek a činů, neboť oni jsou těmi, kdo změny způsobují. My sami, nikdo jiný, musíme učinit kroky a jednat. Karneol stabilizuje a uzemňuje rozptýlenou mysl i tělo, pomáhá odstranit rušivé myšlenky a představy, celkově se zklidnit a soustředit se na současnost. Vibrace karneolu pomáhají proniknout ke kořenům problémů a jasně definovat jejich původ i způsob, jakým je možné je zpracovat. Karneol chrání před pro život nepříznivými energiemi, dodává sílu a odvahu, je též užitečný při překonávání závislostí všeho druhu, protože posiluje naši sebedůvěru a vůbec důvěru ve všechny a všechno kolem nás.

Karneol a léčení
Karneol je plný životní síly a vitality, povzbuzuje metabolismus, aktivuje základní a sakrální čakru, ovlivňuje ženské reprodukční orgány a zvyšuje plodnost. Jedná se o kámen, který dokáže překonat frigiditu a impotenci, léčí revmatizmus, artritidu, neuralgii a deprese - zejména ty, jež se vyskytují v pozdějším věku. Karneol reguluje tělní tekutiny a činnost ledvin, urychluje léčení kostí a šlach, zlepšuje srážlivost krve, zajišťuje dobré prokrvování jednotlivých orgánů a tkání.

Vibrace oranžové barvy
Kromě specifického působení vibrací karneolu, zde hraje svou roli i vibrace barvy kamene. Nádherné oranžové zabarvení, s nádechem ohnivé červené, v nás probouzí pocity radosti a hravosti, posiluje naši vitalitu, imunitu i sexualitu.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Jantar 25 mil. let Sumatra, extra kvalita S - M Jantar 25 mil. let Sumatra, extra kvalita S - M Kód: MH-JAN-SUM Novinka
Síla, radost ze života, tvořivost, přátelství, vztahy, akce, vitalita, energie -…
211 Kč
Mastix extra - vykuřovadlo 10 g Mastix extra - vykuřovadlo 10 g Kód: RY-3835
Mastix zahání depresivní nálady a tísnivé pocity, přináší světlo a čistotu,…
149 Kč
Jsi požehnáním - Anselm Grün Jsi požehnáním - Anselm Grün Kód: KAR-101098 Novinka
Proč dnes roste potřeba získat požehnání? Protože v požehnání se setkáváme…
109 Kč
Japonské vonné tyčinky Nippon - Daphne Japonské vonné tyčinky Nippon - Daphne Kód: SHA-020490
Vůně Daphne je inspirativní, povzbudivá, výborná pro chladné podzimní a zimní…
109 Kč