Náhrdelník Prasem tamblovaný, 50 cm

Připraveno k odeslání
149 Kč
Kód: BL-TK50P
Kategorie: Náhrdelníky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Prasem - spočinutí v míru
Prasem, to je zelená odrůda křemene s vrostlicemi aktinolitu. Prasem se pyšní nádherně trávově zelenou barvou, kterou připomíná polodrahokam jadeit. Často je za něj zaměňován, ačkoliv se jedná právě o křemen. Prasem je kamenem velmi příjemných jemných vibrací. Podobně jako zelený aventurín otevírá člověka prosté kráse přírody a všeho božího stvoření vůkol. Je ideálním kamenem pro zapřažené, nervózní, podrážděné, nejistotou a všemožnými problémy sužované lidi, kteří ze všeho nejvíce touží po klidu. Prasem zajistí zklidnění, je jako balzám na rozervanou mysl a srdce toužící po lásce a sdílení. Poté, co se člověk zklidní, nalezne mír v sobě a sama se sebou (což právě prasem zajišťuje nejlépe), začne se otevírat kráse, začne se znovu radovat ze života a přijímat lásku, pomoc i dary od lidí sobě blízkých, i lidí neznámých. Jakmile se člověk otevře a začne se znovu radovat ze života, do jeho života zase vstoupí láska a harmonie. Zelený prasem bude trpělivým a dobrým průvodcem na této cestě ke štěstí. Je kamenem míru, smíru se sebou i druhými, vede člověka k trpělivosti, rozvaze, odpuštění, klidu, radosti, nadhledu.

Prasem a léčení
Zelený prasem náleží k srdeční čakře anahata. Zklidňuje a zároveň posiluje srdce a krevní oběh. Kámen prasem disponuje jemnými, spíše chladivými vibracemi, proto se používá při popálení, úžehu, úpalu. Prasem také mírní vysoké teploty a horečnatá infekční onemocnění. Pozitivně ovlivňuje ledviny, plíce, játra i žlučník, věří se, že ostří zrak, léčí oční zákaly a posiluje unavené oči.

Prasem čištění a nabíjení kamene
Kámen miluje vodu, slunce a přírodu. Je to nenáročný kámen, proto jej stačí omývat vodou (nejlépe přírodní), je též možné naložit ho na pár hodin do potůčku, nechat jej schnout na kameni na slunci. Nabíjet jej lze libovolně dlouho.

Náhrdelník je tvořen tamblovanými kamínky polodrahokamu prasem, navlečenými na nepružném silonovém lanku (50 cm). Náhrdelník má zapínání na karabinku.

Facebook komentáře

Štítky