Náhrdelník Orlí oko, kuličky 6 mm

Připraveno k odeslání
367 Kč
Kód: SVK-21199
Kategorie: Náhrdelníky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Sympatický náhrdelník je vyroben z kuliček orlího oka (někdy se mu také říká kočičí oko), polodrahokamu, který je charakteristický svým nezaměnitelným šedostříbrným leskem. Kuličky orlího oka jsou navlečeny na silonovém lanku, náhrdelník má zapínání na karabinku. 

Velikost náhrdelníku
42 cm

Orlí (kočičí oko)
Orlí oko je šedá odrůda známějšího tygřího oka. Tygří oko je odrůda křemene, jehož zabarvení je ovlivněno příměsemi různých minerálů. Minerál tygří oko vzniká v důsledku zvětrávání z podobného, avšak tmavšího, do modra zbarveného minerálu sokolího oka. Optický efekt, připomínající oko šelmy či dravce, vzniká tak, že v původním minerálu jsou krokydolitová (azbestová) vlákna nahrazena poloprůhledným chalcedonem (křemenem) nebo hydroxidy železa. Tygří oko je minerál hydrotermálního původu. Vzniká v magmatických horninách, v žulových puklinách spolu s křemeny a dalšími minerály.

Orlí oko - uvidět sebe
Orlí oko je minerál světle bledého světla, připomínajícího svit měsíce v mlze. Podobně jako měsíční kámen i orlí oko působí na city a emoce. Je spojen s tématy: sebe poznání, introspekce, podvědomí, intuice, pocity, city, emoce, práce na sobě. Kámen je velmi vhodný pro osoby, které se často nechávají unést emocemi a silnými city. Je vhodný pro snílky, kterým jako by chyběl kontakt s realitou. Pro ty, kteří si staví vzdušné zámky a vysoké cíle, pro lidi, kteří mají vize, ale chybí jim pochopení, jak jich v realitě dosáhnout. Možná se těmto lidem zdá být život poněkud neskutečný... Jejich podvědomí, nevědomí, intuice, city, pocity, emoce, motivace, to vše se slévá do jakéhosi neurčitého celku a člověk se nakonec nevyznává v sobě samém. V podstatě jakoby pluje životem a není schopen pro zhmotnění svých vizí, mnohdy opravdu krásných, nic konkrétního udělat. Zde velmi pomáhá práce na sobě. Nejprve je třeba poznat sebe sama. Kdo jsem, co je vědomí, co je podvědomí, co je mysl, co je iluze a co je Pravda? Za jakým cílem má smysl jít a který cíl je pouze snem, který se vzápětí rozplyne? Jak netříštit svou energii na příliš mnoho cílů? Jak poznat to, co má opravdu smysl? Jak svou energii koncentrovat a nasměrovat do podstatného? Jak ovládat své emoce? Na tato témata velmi srozumitelným způsobem odpovídá kniha AllatRa, kterou vám doporučujeme. Jak se říká: znalosti osvobozují! Nejprve je vždy třeba vědět. Potom praktikovat. Též věřit. A vše se podaří. Je možné se vyznat v sobě samém a naučit se ovládat své vlastní energie v souladu se Zdrojem - Bohem. Orlí oko nechť je vaší podporou na této cestě, na jejímž konci čeká Prozření.

Jasné vidění
Dokud jsme zde na této zemi, každý z nás je do určité míry zaslepen. Zaslepen svým egem (a jeho líbí / nelíbí, mám rád / nemám rád, dobré /špatné...), naučeným způsobem života, přijatými stereotypy a názory kultury, do níž se narodil. Abychom se svého zaslepení zbavili, je třeba kvalitativně jiného pohledu na sebe sama, na život a svět. Prozření do Reality, která je skutečná, je dlouhodobý proces, je to dozrávání Duše. Proto jej nelze dosáhnout násilím (úsilím). Lze také říci, že nás toto naše částečné zaslepení do značné míry chrání před tím, na co ještě nejsme připraveni. Vše se děje v pravý čas a je dobré, protože vše slouží našemu Poznání. Na této cestě není dobré příliš pospíchat, spíše lépe pozorovat. I k tomu je energie orlího oka dobrá. Učí klidu a rozvaze, podporuje objektivní pozorování a rozlišování.

Orlí oko a léčení
Vibrace kamene pomáhají zmírňovat astmatické záchvaty, pomáhají při bronchitidě a chorobách dýchacích cest, způsobených záněty. Celkově orlí oko posiluje imunitu a zklidňuje nervový systém. Pomáhá nám zpomalit a sladit se s přírodními rytmy této země, což se vždy pozitivně odrazí i na celém zdravotním stavu.

Orlí oko a čištění kamene
Orlí oko čistěte pod proudem studené vody. Kámen má rád pobyt (i dlouhý) v čisté přírodní tekoucí vodě. Nabíjejte buď na nepřímém slunci, na drúze křišťálu nebo na měsíčním světle.

 

Facebook komentáře

Štítky