Náhrdelník onyx černý tamblovaný, 45 cm

Náhrdelník onyx černý tamblovaný, 45 cm

Kód: BL-TK500N
Černý onyx je mystickým kamenem, přímo stvořeným k věštění. Vibrace černého onyxu nám umožňující posunout se po proudu času a nahlédnout do své budoucnosti, navíc nám pomáhá napřít energii jedním směrem a současně ji sladit s působením vyšších sil.
Poslední kusy na skladě!
122 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník onyx černý tamblovaný, 45 cm

Černý onyx je mystickým kamenem, přímo stvořeným k věštění. Vibrace černého onyxu nám umožňují posunout se po proudu času a nahlédnout do své budoucnosti (ale i minulosti), navíc nám pomáhají napřít energii jedním směrem a současně ji sladit s působením vyšších sil. Prostřednictvím tajemných vibrací černého onyxu můžeme snáze navázat kontakt s Vyššími průvodci a vstřebávat vesmírné energie. Náhrdelník je tvořen tamblovanými kamínky černého onyxu, navlečenými na nepružném silonovém lanku (45 cm). Náhrdelník má zapínání na karabinku.

Černý onyx - kámen s pamětí
Onyx je mlčenlivý kámen, jenž nám slouží jako nejdůvěrnější rádce. Kvůli jeho schopnosti "zapamatování si" všeho, co jeho majitel prožil, se mu bez nadsázky říká kámen s pamětí. Díky této výjimečné vlastnosti je onyx neocenitelným pomocníkem při regresi (cestě do minulých životů), jelikož napomáhá přijímat poučení z minulých chyb, díky čemuž je možné vyléčit staré šrámy a tělesná traumata, které neblaze ovlivňují náš současný život.
 
Černý onyx - duševní tonikum
V duševním životě onyx vyhledává rozpory přetrvávající v mysli a pomáhá je integrovat a pochopit souvislosti. Onyx nám pomáhá zvyšovat schopnost sebekontroly a zmírňovat těkavost. Působí jako duševní tonikum, které zmírňuje jinak zcela ochromující pocity strachu a obav. Onyx přináší nedocenitelný dar docházet k uvážlivým rozhodnutím. Onyx je zhmotnělou podporou v obtížných a nepřehledných situacích i v obdobích zvýšeného stresu. Vibrace černého onyxu nám dodává sílu, ráznost a vytrvalost při sledování svých záměrů, zvyšuje sebedůvěru a taktéž nám pomáhá vyrovnat se s podmínkami v našem okolí.
 
Černý onyx a léčení
Černý onyx pozitivně působí na potíže se zuby, kostmi, kostní dření, dále posiluje nervy, zlepšuje všechny smysly a vnímání, pomáhá při onemocnění vnitřního ucha, poruchách rovnováhy, šumění v uších a zhroucení sluchu, snižuje horečku, léčí krevní poruchy a nohy, zlepšuje stav při astmatických záchvatech.
 
Čištění a nabíjení kamene
Kámen čistíme pod proudem vlažné vody, nabíjíme na slunci či na křišťálu.
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Aromalampa - černá s lotosovými květy Aromalampa - černá s lotosovými květy Kód: SoD-915026
Dokonale provoní váš byt a dodá mu tu správnou relaxační atmosféru.
428 Kč
Fantasy tričko - Sluneční soustava M Fantasy tričko - Sluneční soustava M Kód: SoD-1031261-M
Vesmír nahoře - vesmír dole? Super dárek pro každého snílka a fantastu, jenž s…
821 Kč
Dámské tričko Symbol - Pentagram L Dámské tričko Symbol - Pentagram L Kód: NOP-dam-pent-L
Pentagram je prastarý magický symbol ženských bohyň, je velmi mocným ochranným…
483 Kč