Fantasy šperky

Náhrdelník olivín, kuličky 2 mm  - 1
Náhrdelník olivín, kuličky 2 mm  - 2
Náhrdelník olivín, kuličky 2 mm - 1/2Náhrdelník olivín, kuličky 2 mm - 2/2

Náhrdelník olivín, kuličky 2 mm

Kód: BL-NK4O
Jasnost, radost, lehkost, svěžest, žití v přítomném okamžiku, spojení s Přírodou - to jsou témata zeleného olivínu.
Poslední kusy na skladě!
389 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník olivín, kuličky 2 mm

Svěže zelené listy jarních bříz se třepotají v lehkém vánku. Slunce svítí a modrá obloha je čistá a jasná. Ve vzduchu je cítit lehkost a hravost, čistota a svěžest, probouzející fantazii a radost. Ty kráčíš trávou, neoděná, lehce, volně a bez zábran. Minulost už není. Jak velký balvan odpadla kdesi po cestě za svobodou. Všechno špatné je pryč, věř. Minulost je pryč a zítřek ještě není. Jen jen teď a teď je krásně. Svoboda, štěstí, radost, to vše žije pouze v jediném okamžiku - v teď. Tak nastav svou tvář slunci a nadechni se svěžího vzduchu. Usměj se, proběhni se, uvolni se, žij!

Kuličky olivínu jsou navlečeny na silonovém lanku, náhrdelník má zapínání na karabinku.

Délka náhrdelníku
42 cm

Olivín - učitel práce s emocemi
Olivín je nádherně průsvitný, světle zelený polodrahokam, jehož barva připomíná světle zelené jarní listy bříz. Olivín je kámen ženské energie, je přiřazen elementu země, čakře srdce a planetě Venuši, přináší nám spojení se zemí, především s rostlinnou říší. Olivín je ochranným kamenem proti všem zlým silám, které se snaží svést nás z naší cesty. Vibrace olivínu pomáhají při pocitech odcizení a vyčlenění z kolektivu, tiší vztek a nervozitu, učí nás umění odpuštění, potlačuje žárlivost, lítost (sebelítost) i letargii, čímž nám pomáhá vyléčit a napravit pošramocené mezilidské vztahy. Vibrace olivínu nám pomáhají přijímat odpovědnost za vlastní život, rozvíjet naše mentální schopnosti, odstraňovat staré pocity viny a lpění na minulosti. Olivín nám dává teplo a vitalitu mající původ v samotné síle Matky Přírody, osvěžuje nás svou radostnou náladou a svěží energií, přičemž, stejně jako i jiné zelené kameny uklidňuje, očišťuje a vyvažuje celý náš organismus.

Olivín a léčení
Olivín očišťuje a harmonizuje celý náš organismus, podporuje látkovou výměnu, zažívání, správnou funkci jater a ledvin, zvyšuje sexuální potenci a touhu, pomáhá při ženských potížích (např. frigidita), detoxikuje, je též účinný při léčbě a odstraňování následků po kousnutí hmyzem. Olivín dále pomáhá s léčbou zácpy (což je v podstatě nahromaděná a zatvrdlá minulost, které se neumíme zbavit a stále na ní lpíme) a střev, pomáhá při infekcích, kožních onemocněních a plísních, dně, revmatu, je velmi účinný i u některých psychických poruch, zejména schizofrenie, úzkostných stavů a fobií. 
 
Očista a nabíjení kamene: Olivín je třeba často čistit pod proudem vlažné vody a dlouho nabíjet na slunci.
Související články Olivín
Olivín   
Svěže zelené listy bílých bříz se třepotají v lehkém vánku. Slunce svítí a modrá obloha je čistá a jasná. Ve vzduchu je cítit čistota a svěžest, lehkost a rozpustilá hravost, probouzející fantazii a chuť prožít něco hezkého. Jen tak si být, hrát si… Kráčíš trávou, neoděná, lehce, volně, bez zábran. Už není nikdo, kdo by tě hodnotil, připomínal ti minulost a svazoval tě okovy myšlení. Minulost už není. Jak velký balvan odpadla kdesi po cestě a ty už nemáš chuť jít ji hledat. Co bylo, zmizelo v nenávratnu. Proč se otáčet? Proč smutnit, vyčítat si, litovat? Minulost je pryč a zítřek ještě nenastal. Tak proč si kazit tento okamžik přemýšlením o tom, co bylo a o tom, co by mohlo být. Vždyť je jen teď a teď je krásně! Detail
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Andělská soška - navždy mladá, 10,2 cm Andělská soška - navždy mladá, 10,2 cm Kód: HT-AS8351
Krásná andělská bytost nám připomíná, že ačkoliv naše tělo stárne, naše…
569 Kč
Amulet Síla Středu, měsíční kámen - stříbro Ag 925 Amulet Síla Středu, měsíční kámen - stříbro Ag 925 Kód: HT-TPD130
Amulet Síla Středu podporuje nastolení rovnováhy a nalezení posvátného -…
1.005 Kč
Náušnice Jin Jang, stříbro Ag 925 Náušnice Jin Jang, stříbro Ag 925 Kód: HT-NE013
Stříbrné náušnice s nejznámějším symbolem dokonalé rovnováhy a harmonie -…
359 Kč