Náhrdelník ohnivý achát, facetované kuličky, 49 cm

Achát odstraňuje vnitřní napětí, navozuje pocity bezpečí a klidu, posiluje naši schopnost milovat a dodává nám odvahu k hledání nové lásky. Tento optimistický náhrdelník povzbuzuje naši hravost, vitalitu i sexualitu.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
411 Kč
Kód: ARCHIV-EHW-0401
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Tento luxusní náhrdelník z ohnivých achátů zaujme hned na první pohled. Facetově vybroušené kuličky achátů jsou navlečeny na pevné bavlnce, přičemž jednotlivé kuličky jsou od sebe odděleny uzlíky. Středová (největší) kulička má v průměru více než 1 cm, směrem ke koncům náhrdelníku se průměr kuliček zmenšuje. Ty nejmenší mají v průměru 5 mm. Náhrdelník má zapínání na karabinku. 

Achát - kámen rovnováhy, bezpečí a klidu
Achát je kamenem uzemnění a rovnováhy těla, mysli i ducha. Achát pomáhá člověku k lepšímu soustředění a stabilizaci všech energií, udržuje v rovnováze síly jin a jang. Vibrace achátu lze pocítit až po delší době, jeho působení je pomalejší, zato nám poskyne velkou sílu. Mnohonásobné vrstvy achátu nám pomáhají vynášet na světlo dosud ukryté informace a skryté tendence, které nás destabilizují a narušují naši pohodu. Achát nás vede k upřímnosti, pochopení souvislostí a přijímání sama sebe, pomáhá překonávat zahořklost (achát je užitečný při citových zklamáních) a veškeré negativní pocity, které sužují naši mysl a srdce. Achát odstraňuje vnitřní napětí, navozuje pocity bezpečí a klidu, posiluje naši schopnost milovat a dodává nám odvahu k hledání nové lásky. Achát nás povzbuzuje k tichému rozjímání a zužitkování životních zkušeností takovým způsobem, abychom se vyvarovali opakujících se chyb a šli cestou duchovního růstu a stability. Achát je vhodným ochranným kamenem pro děti. Kromě specifického působení vibrací achátu zde hraje svou roli i vibrace barvy kamene. Nádherné oranžové zabarvení, s nádechem ohnivé červené, v nás probouzí pocity radosti a hravosti, posiluje naši vitalitu, imunitu i sexualitu.

Achát a léčení
Achát stabilizuje všechny energie a celou naši auru, ruší a přetváří negativní energie, léčí naše srdce, oči, žaludek, kůži, čistí lymfatický systém. Posiluje a regeneruje všechny orgány v těle.
 
Očista a nabíjení achátu
Achát čistíme přes noc v misce svodou a křišťálem nebo pod proudem vody, nabíjíme na slunci libovolně dlouho.

Facebook komentáře