Náhrdelník nefrit, kuličky 6 mm, délka 45 cm

Náhrdelník nefrit, kuličky 6 mm, délka 45 cm

Kód: ARCHIV-MINM-nahr-nefrit-kul
Šťastný kámen přitahuje vše dobré - lásku, zdraví, peníze, úspěch v podnikání i přátelství. Jeho jemná zelená energie nám pomáhá nevzdávat se a nepropadat beznaději, podporuje umění rychlého rozhodování a bystrého úsudku, učí nás toleranci.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
412 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník nefrit, kuličky 6 mm, délka 45 cm

Náhrdelník z kuliček nefritu (původ - Rusko) je vhodný naprosto pro všechny, bez rozdílu věku a pohlaví. Nefrit je šťastný kámen, otevírající nás pro příjem všeho dobrého, co na světě existuje. To všechno je nám k dispozici! Jsme toho hodni!

Kuličky nefritu jsou navlečeny na pevném nepružném silonovém lanku (45 cm), náhrdelník má zapínání.

Nefrit - šťastný kámen
Nefrit je symbolem čistoty, vyrovnanosti, štěstí, přátelství a materiálního dostatku. Co víc si přát? Nefrit, polodrahokam přiřazený srdeční čakře, je posvátným kamenem Dálného východu, jenž přitahuje lásku i peníze, prodlužuje život, dodává prosperující energii při obchodních jednáních, pozvedává moudrost našeho ducha, chrání před neštěstími a nehodami, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Jeho jemná zelená energie zklidňuje nervový systém, tlumí přepětí a sklony k agresivitě, tiší žal a smutek, pomáhá nám nevzdávat se a nepropadat beznaději, podporuje umění rychlého rozhodování a bystrého úsudku, učí nás toleranci, pomáhá harmonizovat naše vztahy a realizovat naše přání a touhy. Zkrátka, nefrit je šťastným kamenem, který vše harmonizuje a přitahuje do našich životů všechno, co je dobré. 

Nefrit a léčení
Vibrace nefritu pozitivně působí při nedostatečné funkci ledvin, pomáhají vyplavování písku z močového ústrojí, stimulují a harmonizují funkci srdce, detoxikují celé naše tělo, podporují funkci střev, obnovují buněčný a kosterní systém, zvyšují plodnost, pomáhají při porodech.
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.