Náhrdelník Moudré Slovo - chalcedon, lapis lazuli  - 1
Náhrdelník Moudré Slovo - chalcedon, lapis lazuli  - 2
Náhrdelník Moudré Slovo - chalcedon, lapis lazuli  - 3
Náhrdelník Moudré Slovo - chalcedon, lapis lazuli - 1/3Náhrdelník Moudré Slovo - chalcedon, lapis lazuli - 2/3Náhrdelník Moudré Slovo - chalcedon, lapis lazuli - 3/3

Náhrdelník Moudré Slovo - chalcedon, lapis lazuli

Kód: SVK-9570
Moudré Slovo přichází z říše Lásky. Je jako zářící paprsek, který se prodral skrze hustou clonu tohoto světa...
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
569 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník Moudré Slovo - chalcedon, lapis lazuli

Moudré Slovo přichází z říše Lásky. Je jako zářící paprsek, který se prodral skrze hustou clonu tohoto světa. Prosvítil temnotu jasnou září, osvítil naše vědomí a dotknul se srdce, až se zachvělo. Poté se usídlil v nitru, kde pustil svůj blahodárný kořínek...Když do našeho života přichází paprsek Moudrého Slova, je to pomoc. Je to odpověď na volání naší duše. Přijde a zůstává. Není to pomíjivý jev. Reálně působí, a to velice blahodárně. Je jako rostlinka, která vyrůstá v nitru člověka. Ona pomáhá léčení, hojí rány, zaceluje, obnovuje, proměňuje, dává pochopit i růst, vyvíjet, přinášet své plody. Takový ohromující dopad má jedno Moudré Slovo. Moudré Slovo je znamením obnovy. Už nikdy to nebude jako dřív. Jakmile jednou dopadne Moudré Slovo, přináší vždy změnu, obrat k lepšímu. Transformaci, kterou ono započíná.

Jen jedno Slovo a takový mocný dopad na celý život člověka. A považ, jak nádherný, silný a moudrý musí být Duchovní svět, z něhož toto Slovo přichází! Svět Boha, svět vysokých a dokonalých duchovních energií, tvůrčích energií! Odpovědi na všechno, a především ta nejkrásnější Láska, přebývání v nekonečném štěstí. A to existuje. Je to reálné. Kdo se jen jednou dotknul tohoto světa (například v meditacích či modlitbách), nikdy nezapomněl. Poznal Domov. Jeden dotek duchovního světa člověka navždycky mění. Ukazuje mu cestu, jak k tomuto světu přijít a stát se jeho částí. To je duchovní cesta. V tomto světě ničeho většího dosáhnout ani nemůžeme. Zde mluvíme o Věčnosti a pravé Lásce, Moudrosti a pravém štěstí. Kdo by si to nepřál? A toto poznat je zcela možné za života v těle. K duchovnímu světu přistupuje duch člověka. Ne tělem, ne slovy, ne myšlenkami, ale jen duchem se lze přiblížit. A projevem ducha je Láska. Láska k Duchovnímu světu, Láska k Bohu.

Kdo přichází Domů, nabývá Moudrosti. Takové Moudrosti, kterou nevymyslíš, protože dalece přesahuje tento svět. Kdo přichází Domů, stává se součástí Duchovního světa. A když se část připojuje k Celku, stává se Celkem...    Více informací o duchovní cestě nalezneš v encyklopedii Prapůvodních Znalostí, v knize AllatRa. K poznání duchovního světa vede prastará technika k probuzení Duše, meditace Lotosový květ.

Moudré Slovo. Projev z Duchovního světa... Tento náhrdelník byl vyroben na základě tohoto pocitu. Je tvořen kameny 5. a 6. čakry. Koresponduje s pocitem lehkosti, rozlehlosti a intuitivním vnímáním ve stavu hlubokého klidu. Modrý chalcedon je kamenem harmonizujícím krční čakru, kterou otevírá a uvolňuje. Pomáhá rozšířit pocit těla do prostoru. Modrý chalcedon tlumí vášně, je jako balzám na nervy a chaos mysli. Není jistě náhoda, že barvou tolik připomíná bílé mraky na obloze. Evokuje pocity lehkosti, vzdušnosti, větru a dechu. Je kamenem komunikace. Lapis lazuli je kamenem hlubokého klidu a míru, který je pro poznání vyšších sfér naprosto nezbytný. Je kamenem intuitivního vnímání, moudrosti a duchovního poznání. Staří Egypťané jej spojovali s Bohyní Isis, ochránkyní a průvodkyní těch, kdo mají namířeno Domů, tedy do světa Boha. Rovněž lapis lazuli je kamenem komunikace. Pravdivé komunikace. 

Korálky jsou navlečeny na silonovém lanku. Zavírání je na karabinku. Náhrdelník je autorským šperkem a je k dispozici pouze v jednom jediném exempláři. Dodáváme včetně výše uvedeného popisu a popisu účinků kamenů. 

Délka náhrdelníku
41 cm

Použité kameny
modrý chalcedon, lapis lazuli


Nebesky modrý chalcedon přeje komunikaci a mezilidským vztahům, předává pocit bratrství a dobré vůle, zvyšuje vnitřní stabilitu skupin. Chalcedon pohlcuje negativní, mění je v pozitivní a tuto energii pak vysílá do svého okolí. Chalcedon je ztělesněním duševní přizpůsobivosti a výmluvnosti. Ne nadarmo se mu říká "Kámen řečníků", je to kámen komunikace ve všech úrovních, tedy i telepatické a duševní. Vyvolává touhu počínat si laskavě a štědře, zahání nepřátelství a melancholii mění v radost. Je to úžasný kámen, který pomáhá svému majiteli zapomenout na pochybnosti o sobě samém, vede ho k sebereflexi a činí ho otevřeným a laskavým ke svému okolí. Chalcedon harmonizuje tok energie mezi tělem, myslí i duchem, otevírá srdce i mysl novým podnětům, podporuje kreativní snažení, zahání smutek, strach, i zlé sny, posiluje odvahu a sebevědomí. Poselství chalcedonu by klidně mohlo znít: Nikdo není tvým nepřítelem, všichni jsme na jedné lodi, všichni jsme si rovni a můžeme si navzájem pomáhat a inspirovat se. Rozdílnost lidských povah není na překážku, naopak.
 
Jeden zajímavý tip
Říká se, a opravdu to tak funguje, že dýchneme -li na kámen a poté se jej špičkou jazyka lehce dotkneme, přejdou do nás energie tohoto kamene a naše komunikační schopnosti, sociální cítění, dobrá vůle i kreativita budou mnohem výraznější.
 
Chalcedon a léčení
Chalcedon je kámen s vysokým očistným účinkem, pomáhá léčit vše špatné, likviduje usazeniny minerálů v cévách, léčí nezhojené rány. Výborně se uplatní při zánětlivých stavech, horečkách (zchlazuje). Jeho vibrace snižují příznaky senility a demence, posilují imunitu, vitalitu a tělesnou energii, hojivě působí na oči, žlučník, kosti, slezinu, krev a oběhový a lymfatický systém. Chalcedon taktéž posiluje mateřský pud a zvyšuje tvorbu mateřského mléka.
 

Lapis lazuli - kámen Velké Bohyně Matky
Lapis lazuli je silný duchovní kámen, vyznačující se překrásně temnou, královsky modrou barvou se zlatými částicemi (pyrit). Lapis lazuli je jako zhmotnělá noční obloha. Tento mocný kámen je kamenem třetího oka, které otevírá, navíc stimuluje a harmonizuje i funkci krční čakry. Už od pradávna se věřilo, že je klíčem k dosažení duchovních znalostí. Ve starověkém Egyptě lapis lazuli milovali. Zdobili jím šperky, různé ozdoby, fresky, vyráběli z něj i sošky (většinou Bohyň a ženských postav) atd. Kámen byl spojován s Bohyní Isis, s podstatou Velké Bohyně Matky, která je průvodkyní člověka na duchovní cestě. Lapis lazuli dává mimořádnou vyrovnanost, hluboký vnitřní klid a mír. Usnadňuje vyvolávání a výklad snů, zvyšuje duševní schopnosti, umožňuje kontakt s duchovními průvodci. Vede nás k Vyšší pravdám, k rozvoji toho nejlepšího v nás a ukazuje též cestu, jak s dary, jež nám byly dány, pracovat, a jak jimi sloužit ve prospěch Celku, Jednoty. Lapis lazuli je i silným ochranným kamenem, rozpoznává hrozbu duševního útoku, učí, jak ho zastavit a odklonit.

Kámen Poznání a Pravdy
Vibrace lapisu lazuli přivádí energie těla, mysli i ducha do stavu harmonie, přináší vnitřní klid, který však není pasívní, ale aktivní - vede nás k hlubokému sebepoznání a pravé nesobecké sebedůvěře – tedy k důvěře ve vnitřní intuitivní vedení a také vědění. Energie tohoto polodrahokamu nás učí odhalovat pravdu uvnitř sebe a bez problémů ji vyjádřit i slovy, učí nás zodpovědnosti za vlastní život. Působení lapisu lazuli je znát i v krční čakře, centru komunikace - jestliže potlačovaný strach způsobil "krční" problémy nebo potíže s komunikací, lapis lazuli tyto bloky účinně odstraní. Lapis lazuli je také účinným zesilovačem myšlenek, podněcuje vyšší schopnosti mysli, přináší objektivní a jasný pohled na pravdu, ať už ji objevíme kdekoliv. Jeho energie nám pomáhá vyrovnat se a přijmout pravdu, ať už je jakákoliv, a stát za pravdou, kterou cítíme uvnitř pevně, i když není okolím v tu chvíli přijímána. Lapis lazuli pomáhá při rozvoji intuice, tvůrčích schopností, empatie, komunikace, vyjadřování emocí a pocitů, při řešení konfliktů a upevnění vztahů.

Lapis lazuli a léčení (z litoterapie)
Lapis lazuli je vynikajícím kamenem pro všechny, kdo trpí bolestmi hlavy a migrénami, depresemi, stresem, nespavostí nebo závratěmi. Lapis lazuli obecně potlačuje jakoukoliv bolest, jelikož výrazně uvolňuje oblast, ke které je přiložen. Lapis lazuli se také úspěšně užívá při potížích s nervovým či respiračním systémem. Lapis lazuli je výborný při nachlazení, protože působí protizánětlivě - zejména v oblasti krku, hlasivek a štítné žlázy. Dále působí i na kostní dřeň, brzlík, posiluje imunitní systém, detoxikuje, uvolňuje křeče jakéhokoliv druhu, pomáhá při potížích se sluchem, snižuje krevní tlak, zpomaluje hormonální cykly a zmírňuje menstruační potíže.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Štít archanděla Gabriela Štít archanděla Gabriela Kód: SoD-15511
Štít archanděla Gabriela to je malá kovová, precizně vyrobená "mince" ve tvaru…
155 Kč
Mandala na sklo čakrová - 5. čakra Visuddha Mandala na sklo čakrová - 5. čakra Visuddha Kód: SoD-900S124
Světle modrá mandala je určena pro 5. čakru (krční) Visuddha, se kterou souvisí…
162 Kč
Andělská brož - Duchovní spojení Andělská brož - Duchovní spojení Kód: SoD-15936
Tato brož s usmívajícím se andělem a vážkou je připomínkou vnitřní hluboké…
113 Kč
Svíčka čakra 6 - třetí oko Ajna Svíčka čakra 6 - třetí oko Ajna Kód: HT-CHA_ANJ_6
Aromaterapeutická svíčka pro čakru třetího oka voní směsí levandule,…
56 Kč