Náhrdelník Mookait, kuličky 6 mm

Připraveno k odeslání
271 Kč
Kód: MINM-MOO-226
Kategorie: Náhrdelníky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Mookait je druhem jaspisu, nacházející se na nalezištích v západní Austrálii. Tento na první pohled velice zajímavý kámen je charakteristický svým různorodým zbarvením. Barvy přecházejí z temně rudé přes hnědou, fialovou až žlutou, tyto barvy se navzájem různě prolínají. Možná právě pro tuto různorodost zbarvení má jaspis mookait zcela jedinečné vibrace, které neposkytuje žádný jiný kámen. Mookait je kámen dobrodruhů a experimentátorů. Jeho poměrně razantní vibrace v nás probouzejí chuť užívat si život naplno a nebát se riskovat, neboť kdo nic neriskuje - nic nezíská. Mookait přináší chuť na změny a různé experimenty, dává sílu a odvahu v nových začátcích.

Tento náhrdelník bude skvělým dárkem pro každého, kdo touží po změnách a naplno prožitých chvílích svého života. Náhrdelník je tvořen kuličkami jaspisu mookaitu, navlečenými na silonovém lanku. Zapínání je na karabinku.

Délka náhrdelníku
42 cm

Mookait - odhodlaný experimentátor
Mookait dodává životní sílu, rovnováhu a klid v každé situaci, zmírňuje nervozitu a stres, stabilizuje tělo, podporuje naši flexibilitu a kreativní řešení problémů, skrze schopnost zaujímat různá stanoviska. Mookait podporuje naši chuť užívat si život, podporuje chuť po změně, různých experimentech a nových začátcích, plní nás odvahou a důvěrou, že vše dobře dopadne. Mookait nám ukazuje všechny možnosti a pomáhá vybrat jedinou správnou, pomáhá nám čelit následkům našich experimentů, dodává nám sílu a patřičnou odvahu i stabilitu. Mookait je zkrátka kámen vhodný pro všechny, kdo touží po změnách a dobrodružstvích, ale příliš si nevěří, nebo se necítí být dost silní.

Mookait a léčení
Vibrace mookaitu zmírňují nervozitu a stres, stabilizují tělo, posilují imunitu, léčí zranění, záněty horních cest dýchacích, uvolňují suchý kašel, aktivují játra, slezinu a čistí krev.

Čištění a nabíjení jaspisu mookaitu
Mookait čistíme pod proudem vlažné vody a nabíjíme na slunci. Nejvíce ze všeho však tento druh jaspisu miluje pobyt v útrobách Matky Země.

Facebook komentáře

Štítky