Náhrdelník Mír Srdce - Chryzopras, magnezit  - 1
Náhrdelník Mír Srdce - Chryzopras, magnezit  - 2
Náhrdelník Mír Srdce - Chryzopras, magnezit  - 3
Náhrdelník Mír Srdce - Chryzopras, magnezit - 1/3Náhrdelník Mír Srdce - Chryzopras, magnezit - 2/3Náhrdelník Mír Srdce - Chryzopras, magnezit - 3/3

Náhrdelník Mír Srdce - Chryzopras, magnezit

Kód: MINM-022-CH
Mír Srdce, to je setkání. Setkání se silami Duše, se silami duchovní Lásky. Takové setkání dává hluboký klid a mír, smíření, radost i pochopení. Kdo jsem, proč jsem tady a jak bych mohl prospět ostatním?
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
252 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník Mír Srdce - Chryzopras, magnezit

Mír Srdce, to je setkání. Setkání se silami Duše, se silami duchovní Lásky. Takové setkání dává hluboký klid a mír, smíření, radost i pochopení. Kdo jsem, proč jsem tady a jak bych mohl prospět ostatním?

"Hluboko v srdci je zvláštní otvor,
malá dvířka, úzký průzor.
A za těmi dveřmi bílé vody tvojí Duše.
Je to nekonečný Mír hojivých vod.
Je to spočinutí.
Místo přijetí.
To nejkrásnější objetí.
Mateřská Láska Duchovních sil v tobě.

To místo není daleko. Nosíš si ho v sobě.
Tak pojď…"

Tento náhrdelník byl vytvořen na základě tématu "Mír Srdce" a je tvořen kameny, které otevírají srdeční čakru. Kameny míru, klidu, lásky a pravdy. Sněhobílý magnezit, to je mírotvůrce. Kámen, spojený s Měsícem a vodami, má konejšivé působení. Navozuje klid, dává pochopení nesmyslnosti stálého spěchu a honu za pomíjivými věcmi tohoto světa. Chryzopras posiluje víru, že jsme součástí vyššího Božského celku, uvádí do stavu hluboké meditace, přináší lásku k pravdě, učí odpuštění a soucitu, pomáhá nám přijímat sám sebe i druhé takové, jací jsme. Křišťál je kamenem světla, pravdy, intuice a osvícení.

Tamblované kuličky magnezitu a křišťálu (4 mm) jsou doplněné kousky chryzoprasu extra kvality. Ve středu náhrdelníku je kulička zeleného aventurínu (6 mm), který je spojen s krásami přírody, tichem a klidem. Kameny jsou navlečeny na pevném silonovém lanku, náhrdelník má zapínání na karabinku. Náhrdelník je skladem pouze v jednom jediném exempláři. Dodáváme včetně básně Místo Míru a popisu účinku kamenů.

Délka náhrdelníku
43 cm

Chryzopras
Chryzopras nejspíš spadl ze stromu jabloně, rostoucí v samotných nebesích. Chryzopras člověku dává pochopení Jednoty. Pomáhá nám přijímat sám sebe i druhé takové, jací jsme, přináší rovnováhu mezi ideály a skutečností, zabraňuje ukvapenému jednání. Síla vibrací chryzoprasu nám také pomáhá rozvíjet a uplatňovat svoje talenty směrem ke společenství, ve kterém žijeme, pomáhá nám udržet si důvěru v mezilidských vztazích. Vibrace chryzoprasu jistě oceníme při naší introspekci (pohledu do svého nitra) - díky nim lépe nalezneme bloky a egoistické motivy skrývající se za naším jednáním v minulosti a pochopíme jejich důsledky pro osobní vývoj teď a tady. Chryzopras překonává naše nutkání k prchlivým a impulzivním myšlenkám a činům, staví se proti odsuzování druhých, dodává nám pocit bezpečí, důvěry a stability, pomáhá nám nalézt a ukotvit své místo ve světě a důvěřovat mu. Chryzopras nabíjí srdeční a křížovou čakru, zahání noční můry, proto je vhodný pro všechny, kdo tímto trpí.

Jaké je mé místo ve Vesmíru? Tady, zde - v mém srdci. Proč jsem tady a co tu mám udělat? Prostě jen být sám sebou a společně s ostatními spolubýt, poznávat a tvořit něco hezkého na této krásné Zemi. Ze srdce. Protože ze srdce jde to nejlepší. Vše je jednoduché. Opravdu. 

Magnezit - kámen souladu
Bílý magnezit je přiřazován k planetě Měsíci a elementu vody. Disponuje vibracemi, které tiší emoce a rozbouřené city. Podporuje odolnost vůči emocionálnímu stresu a je velice vhodný pro nervózní, přecitlivělé a ustrašené jedince, neboť výrazně zklidňuje a napomáhá člověku podívat se na stresující situace nebo vztahy s patřičným odstupem. Zachovat si "chladnou hlavu", držet emoce na uzdě a zároveň dát zelenou srdci a jeho citům.

Magnezit a Srdce
Magnezit je vynikající kámen pro otevření a harmonizaci srdeční čakry. Pokud člověk pracuje se svou srdeční čakrou, začíná lépe chápat sama sebe. Jak se říká: v srdci (tím se nemá na mysli fyzický orgán) je klíč ke štěstí. Aby člověk to štěstí poznal, musí nejprve poznat své srdce. Co se v něm skrývá? Jaké touhy a přání? Co mi brání je naplnit? Proč nedělám to, co chci a dělám to, co nechci? Proč říkám něco jiného, než chci říct? Co je to za rozpory ve mně samém? Proč vznikají? A právě zde se otevírá fascinující cesta objevování tajemství. Cesta sebepoznání. Když člověk poznává sám sebe, začíná chápat i druhé. Nakonec musí uznat, že sám není jiný než druzí. Toto poznání přináší nečekanou úlevu. Vlastně není třeba nikomu nic dokazovat, předvádět se, soutěžit, přít se o to, kdo má pravdu. Není třeba odsuzovat na druhých to, co je ve mně samém... Protože všechno, co je, je skutečně v nás samotných.

K tomu, aby člověk poznal sám sebe, potřebuje klid mysli. Musí umět vypnout analýzu mysli a ponořit se do vnitřního světa. Prociťovat. Pozorovat. Pozorovat, jak přicházejí myšlenky. A jaké city se v jeho vlastních hlubinách rodí. Jsou to silné, hluboké city Lásky od Duše. A to je Láska ničím nepodmíněná. Je opravdová. Je jako neutuchající pramen. Ona mění vše. Láska miluje, tvoří, dává, pomáhá, přijímá - sebe, druhé, celý svět. Rozpory mizí, člověk se mění, a tím se mění všechno v jeho životě. Najednou mizí rozpory a rozdělení. Člověk má pochopení, že nemusí s druhým nutně souhlasit, a přesto mohou být přátelé, mezi kterými panuje láska, přátelství a mír. Toto všechno patří do pole působnosti magnezitu. 

Magnezit působí na lidský mozek. Uvádí energie obou hemisfér do klidu, harmonie, souladu. V podstatě lze jeho působení shrnout do jediného slova - Mírotvůrce. Přináší klid, mír a schopnost tolerance jak člověku samotnému, tak všem okolo něj. Díky tomu, že zklidňuje mysl, emoce a city, je vhodným kamenem pro ty, kdo chtějí meditovat, a přitom je jejich vlastní mysl stále ruší. Říká se, že magnezit podporuje jasnovidnost a všemožné psychické či mimosmyslové schopnosti. A vskutku, mnozí, kteří se vydávají po cestě sebepoznávání, tyto schopnosti mohou znovu objevit (protože jsou dány všem lidem a v podstatě jsme jen zapomněli, jak je používat). Ovšem nejen toto může v sobě člověk nalézt, jde-li upřímně vstříc sobě samému, své duchovní podstatě ve svém nitru. V hlubinách člověka se nacházejí i mnohem větší poklady. Třeba Duchovní Láska, která jde z Duše, Duše samotná.

Veškeré informace o duchovní cestě, sebe poznání, meditacích a duchovních praktikách, které vedou k přiblížení a probuzení Duše, naleznete v encyklopedii Prapůvodních Znalostí, v knize AllatRa

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Socha Horus sokol 16,5 cm Socha Horus sokol 16,5 cm Kód: DR-SEG24
Horus, staroegyptský bůh Nebes, Slunce a Věčnosti, nám připomíná nekonečnou…
509 Kč
Sušené byliny sáček - Meduňka lékařská nať 100 g Sušené byliny sáček - Meduňka lékařská nať 100 g Kód: BM-MED-N-100
Nať meduňky se používá jak v lidovém lékařství, tak i jako výborné koření.
48 Kč
Růženín tamblovaný Afrika, mix XL Růženín tamblovaný Afrika, mix XL Kód: SVK-ruz-tambl-xl
Talisman v podobě kamene růženínu pomáhá prohloubit vztahy a přitáhnout do…
57 Kč