Náhrdelník Měsíční kámen pravý bílý, kuličky 6 mm  - 1
Náhrdelník Měsíční kámen pravý bílý, kuličky 6 mm  - 2
Náhrdelník Měsíční kámen pravý bílý, kuličky 6 mm  - 3
Náhrdelník Měsíční kámen pravý bílý, kuličky 6 mm - 1/3Náhrdelník Měsíční kámen pravý bílý, kuličky 6 mm - 2/3Náhrdelník Měsíční kámen pravý bílý, kuličky 6 mm - 3/3

Náhrdelník Měsíční kámen pravý bílý, kuličky 6 mm

Kód: SVK-7177
Zářivý, tajemný, plný měsíčního svitu a éterické krásy - takový je tento překrásný náhrdelník z kuliček pravého měsíčního kamene.
Připraveno k odeslání
438 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník Měsíční kámen pravý bílý, kuličky 6 mm
Zářivý, tajemný, plný měsíčního svitu a éterické krásy - takový je tento překrásný náhrdelník z kuliček pravého měsíčního kamene. Kuličky měsíčního kamene jsou navlečeny na pevném ocelovém lanku bílé barvy, náhrdelník má zapínání na karabinku. Upozorňujeme, že kuličky měsíčního kamene jsou z pravého a nikoliv syntetického měsíčního kamene (opalitu). Jedná se o přírodní kámen.
 
Velikost kuliček měsíčního kamene
6 mm

Délka náhrdelníku
42 cm
 
Měsíční kámen a jeho působení
Měsíční kámen, jak název napovídá, je kamenem přímo spjatým s Měsícem, intuicí a empatií, s přemítáním a vzpomínáním, neboť stejně tak, jak Měsíc neustále dorůstá a ubývá, tak i všechno existující je součástí nekonečného cyklu změn. Vibrace tohoto polodrahokamu pomáhají vytahovat na povrch věci dosud uzavřené v podvědomí a otevírají mysl náhlým iracionálním podnětům. Měsíční kámen nám též pomáhá zvyšovat naše duševní schopnosti a rozvíjet věštecké umění. Měsíční kámen je nabitý vstřícnou, pasivní, ženskou energií, je vhodný pro příliš agresívní jedince, jako jsou muži typu "macho" a agresívní typy žen, u kterých převládá spíše mužská stránka jejich osobnosti. Měsíční kámen vyvolává srozumitelné živé sny, zejména v době úplňku, dává chuť do života a má pozitivní vliv na ženskou plodnost. V citovém životě kámen uhlazuje narušenou citovou stabilitu a napětí. Celkově zklidňuje emoce a zvyšuje citovou inteligenci. Pokud se měsíční kámen položí na čakru solar plexu, upozorní na již nefungující způsoby jednání v citovém životě, které je díky tomu možno prozkoumat a odstranit. Měsíční kámen přináší hluboké citové zotavení.
 
Měsíční kámen a léčení
Měsíční kámen léčí horní část zažívacího traktu a citové napětí, které má na něho vliv, působí na reprodukční orgány, snižuje napětí při menstruaci, udržuje v rovnováze hormonální systém, zklidňuje hyperaktivní děti, detoxikuje, léčí problémy kůže, vlasů, očí, slinivky břišní a jater. Pomáhá při početí, těhotenství, porodu a kojení.
 
Čištění a nabíjení měsíčního kamene
Měsíční kámen čistíme několik minut pod proudem vlažné vody, či přes noc v misce spolu s křišťálem. Nabíjíme nejlépe v době dorůstání Měsíce a při úplňku.
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Náramek křišťál AA extra Brazílie, tamblovaný Náramek křišťál AA extra Brazílie, tamblovaný Kód: BL-NTKKAA10
Šamanský náramek z extra čirého křišťálu pro rozvíjení jasnozřivosti a intuice.
92 Kč
Svíčka Kapka rosy velká 7,6 x 15 cm Svíčka Kapka rosy velká 7,6 x 15 cm Kód: CAP-ROSA914
Tato svíce s označením kapka rosy se používá pro samočištění negativní energie.
165 Kč
Dámské tričko Winter fairy S Dámské tričko Winter fairy S Kód: SPID-LG188333-S
Elegantní a velmi pohodlné tričko se sněhovou vílou je na těle velmi příjemné.…
619 Kč
Vonné tyčinky Satya - Ritual Vonné tyčinky Satya - Ritual Kód: SAR-RS314
Vonné tyčinky Ritual jsou charakteristické nepopsatelně příjemnou vůní se…
41 Kč