Fantasy šperky

Náhrdelník Měsíční kámen pravý fazole  - 1
Náhrdelník Měsíční kámen pravý fazole  - 2
Náhrdelník Měsíční kámen pravý fazole - 1/2Náhrdelník Měsíční kámen pravý fazole - 2/2

Náhrdelník Měsíční kámen pravý fazole

Kód: BL-KAT-2909
Měsíční kámen vyvolává srozumitelné živé sny, zejména v době úplňku, dává chuť do života a má pozitivní vliv na ženskou plodnost.
Poslední kusy na skladě!
439 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Náhrdelník Měsíční kámen pravý fazole
Zářivý, tajemný, plný měsíčního svitu a éterické krásy - takový je náhrdelník z pravého měsíčního kamene. Fazolky měsíčního kamene jsou navlečeny na silonovém lanku, náhrdelník má zapínání na karabinku. Upozorňujeme, že náhrdelník je z pravého měsíčního kamene, nikoliv syntetického měsíčního kamene (opalitu). Jedná se o přírodní kámen.
 
Velikost kamínků měsíčního kamene
1 x 0,6 cm

Délka náhrdelníku
45 cm
 
Měsíční kámen a jeho působení
Měsíční kámen, jak název napovídá, je kamenem přímo spjatým s Měsícem, intuicí a empatií, s přemítáním a vzpomínáním, neboť stejně tak, jak Měsíc neustále dorůstá a ubývá, tak i všechno existující je součástí nekonečného cyklu změn. Vibrace tohoto polodrahokamu pomáhají vytahovat na povrch věci dosud uzavřené v podvědomí a otevírají mysl náhlým iracionálním podnětům. Měsíční kámen nám též pomáhá zvyšovat naše duševní schopnosti a rozvíjet věštecké umění. Měsíční kámen je nabitý vstřícnou, pasivní, ženskou energií, je vhodný pro příliš agresívní jedince, jako jsou muži typu "macho" a agresívní typy žen, u kterých převládá spíše mužská stránka jejich osobnosti. Měsíční kámen vyvolává srozumitelné živé sny, zejména v době úplňku, dává chuť do života a má pozitivní vliv na ženskou plodnost. V citovém životě kámen uhlazuje narušenou citovou stabilitu a napětí. Celkově zklidňuje emoce a zvyšuje citovou inteligenci. Pokud se měsíční kámen položí na čakru solar plexu, upozorní na již nefungující způsoby jednání v citovém životě, které je díky tomu možno prozkoumat a odstranit. Měsíční kámen přináší hluboké citové zotavení.
 
Měsíční kámen a léčení
Měsíční kámen léčí horní část zažívacího traktu a citové napětí, které má na něho vliv, působí na reprodukční orgány, snižuje napětí při menstruaci, udržuje v rovnováze hormonální systém, zklidňuje hyperaktivní děti, detoxikuje, léčí problémy kůže, vlasů, očí, slinivky břišní a jater. Pomáhá při početí, těhotenství, porodu a kojení.
 
Čištění a nabíjení měsíčního kamene
Měsíční kámen čistíme několik minut pod proudem vlažné vody, či přes noc v misce spolu s křišťálem. Nabíjíme nejlépe v době dorůstání Měsíce a při úplňku.
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Fantasy tričko - Strom Jin Jang D/L Fantasy tričko - Strom Jin Jang D /L Kód: SoD-1532092-D/L
Nádherné fantasy tričko se stromem Jin Jang, upoutá nejen svým originálním…
518 Kč
Meditační polštář - Lotos & Óm, barva fialová Meditační polštář - Lotos & Óm, barva fialová Kód: SoD-908009
Luxusní meditační polštář s překrásnou výšivkou lotosu s dvanácti…
1.294 Kč
Fantasy soška - Síla draka - fialová Fantasy soška - Síla draka - fialová Kód: PUCK-DRG386-fial
Tato fantasy soška draka s duhovým zrcadlem vykazuje ty nejlepší rysy super dárku…
387 Kč